Skocz do zawartości

KNICKS - sezon wędkarski (tarło, pora godów itp.) rozpoczęty.....


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ma go w takiej gierce begm a ignazz ma OG wiec stad ta riposta. a wspominam o tym bo są wolne miejsca i po postach uważam ze ty czy @vero1897 byście się nadawali na gm jakiejś drużyny. Jakbyś był zainteresowany to @ernie9005 rekrutuje i pomoże ci wszystko zrozumieć 

Przejrzałem wyrywkowo kilka tematów tej waszej zabawy i takiej ilość chamstwa, jadu i buractwa dawno nie widziałem. Wiem, że to emocje wyzwolone w ferworze gry, ale jednak. Jeżeli pozwolicie, to spasuję i poczytam sobie tutaj dyskusje w tej części forum.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trae jedyny raz gdy miał naprawdę dobrze nastawiony celownik to jakieś 9 miesięcy temu, bo ostatnio czytałem, że pauzował ze względu na narodziny córki. Tak to rzuca na niskich procentach i jakoś końca tego rzutowego slumpa nie widać a jak już nawet Knicksom nie dowalił to nie wiem kiedy się wreszcie przełamie.

Dlatego dobrze, że Knicks wykorzystują takie okazje i nabijają te W. Dzisiaj w nocy na rozkładzie mamy Wizzards z Kuzmą jako gtg i marnie grającym jak narazie Poolem, więc jest okazja tą  dobrą serię przedłużyć.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.11.2023 o 16:21, PorzinGOD napisał(a):

Nie wiedziałem, że jesteś w zarządzie xD

Pozycja 1-2 w zespole jest obsadzona (Barrett najlepszy gracz NYK w tym sezonie, right?) i trzeba szukać na skrzydłach. OG Anunoby zawsze pojawia się w plotkach, ale Masai raczej by musiał upaść na łeb, żeby jego lub Siakama oddać za radnla. To prędzej byłaby to wymiana gruz za gruz, czyli Randle za np. LaVine'a, ale on jest zbędny. Towns to prosty wybór, ale do niego trzeba by było dopłacić i nie wiem, czy to jakoś odmieniłoby losy tej drużyny. Może w ataku, ale wątpię.

Knicks są z nim udupieni, więc możemy sobie teraz pogdybać i wmawiać sobie, że raz przy pustych halach wprowadził zespół do PO, a później sam nie przyszedł na przyjęcie, które sam zorganizował, bo majtek tak obsranych, jak wtedy z Atlantą, to dawno w lidze nie widziałem.

znalazłeś już kogoś lepszego za te 25 mln?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PorzinGOD napisał(a):

Masz jeszcze jakieś wymagania? Numer buta? Ilość rocznych wizyt u barbera? Ulubiona płyta Ye? Pisz od razu, żebym nie marnował czasu na czcze powiadomienia, kiedy nie spodoba ci się to, co przeczytasz :D  

tylko takie jak realnie tą kase można było wydać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Co za wieczór Brunsona! :o 38 punktów.

Mega fajny mecz w MSG.

Dopiero im wklepał podobną ilość pkt więc można raczej napisać, że Brunson zagrał standardowy mecz vs Bucks, tylko końcowy wynik dużo lepszy.

Nie wiem jak reszta sympatyków Knicks ale ja za mocno drewnianym Robinsonem jakoś nie tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 13:52, vero1897 napisał(a):

 

Nie wiem jak reszta sympatyków Knicks ale ja za mocno drewnianym Robinsonem jakoś nie tęsknię.

Niestety Robinson oprócz drewna w ataku potwierdza swoją kruchliwość. Gość będący statystą w ofensywnie, fatalny z osobistych i do tego szklany bardziej od Porzingisa ... ja tu wielkiej i długiej kariery w lidze nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.