Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter rzeczywiście trochę zawiódł.

 

Ja na bieżąco z tym piątym sezonem oglądałem pierwszy sezon Boardwalk Empire. Jest ogień, a zakończenie obiecujące, daje nadzieję na jeszcze lepszy sezon numer dwa.

 

Poza tym Breaking Bad warto zobaczyć, według mnie chyba jeszcze lepsze niż BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Breaking Bad to najwyższa półka, polecam.

 

Ja ostatnio zacząłem True Blood i musze powiedzieć, że jest całkiem nieźle chociaż jestem dopiero pod koniec 1 sezonu.

 

O Dexterze już zostało wszystko powiedziane, 5 sezon ogólnie zawiódł a końcówka strasznie słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejeje The Wire a potem The Shield, do końca zimy jak znalazł :P

 

 

 

a przy okazji jest nowy serial na Fox (obok kablówek to jedyna stacja z czymś co warto oglądać - House/Fringe/Lie to me/Glee + wszystkie kreskówki)

 

Dołączona grafika

 

Opis:

 

Nadkomisarz Teresa Colvin (Jennifer Beals) chce wyczyścić swój wydział i całe Chicago z korupcji i przemocy. Ma jej w tym pomóc jeden z najtwardszych gliniarzy w mieście, o jakże swojsko brzmiącym nazwisku Jarek Wysocki (Jason Clarke). Aby tego dokonać może użyć wszelkich potrzebnych mu metod.

 

Zwiastun:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mgb5e7zrymM

 

Premiera: 07.02.2011

 

Autorem serialu jest Shawn Ryan, twórcy kultowego "The Shield", co daje nadzieje na dobrą produkcję.

 

---------------------

no i jeszcze z nowości:

- Lights Out (FX) --> http://www.youtube.com/watch?v=CWoLVWo_xVo

- Archer s2 (FX) --> http://www.facebook.com/#!/video/video. ... 4669907069

- Spartacus - Gods of the Arena -->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z policyjnych seriali warte polecenia sa jeszcze: Blue Bloods i Southland.

 

Swoja droga zalaczylem No Ordinary Family. 3 odcinki i spasowalem. Jakos to do nie przemowilo. Myslalem, ze bedzie jakas wieksza fabula kolo tego, skad maja moce itp, a tu widze zostalo to zepchniete na dalszy plan i bawimy sie w lapanie zlodziei..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Supernatural warte obejrzenia??Widziałem pare odc. na TVN i niewiem czy warto od początku cały serial przelecieć.

Myślę, że pierwsze dwa sezony wciągną Cię na dobre, z jednej strony jest niby mroczny, trochę krwii, ale sporo jest takich odcinków gdzie dzieją się niezłe jaja i jest się z czego pośmiać. Mnie przynajmniej trochę rozczarował piąty sezon, pomysł był niby dobry, ale z realizacją tego było już trochę gorzej. Za to szósty sezon, czyli aktualny, jest całkiem dobry. Dużo zależy czy ktoś lubi takie klimaty potworów i ścigających ich łowców z domieszką nieba oraz piekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. zdecydowałem się w końcu zobaczyć co to jest to True Blood i jestem po prostu w szoku jak taki genialny serial mógł mi umknąć :P ten klimat, specyficzne tempo akcji, południe USA, ciekawe postaci ... no i czołówka - najlepsza jaką widziałem

 

8)

właśnie skończyłem oglądać i to jest SERIAL, a nie jakieś tam dextery.

jak coś jest produkcji HBO to jednak znak wysokiej jakości: wire, rome, true blood - wszystko z HBO i wszystko to top 3 seriali XXI wieku :-) właściwie to produkcje HBO są lepsze niż większość tego, co wychodzi w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem oglądać i to jest SERIAL, a nie jakieś tam dextery.

jak coś jest produkcji HBO to jednak znak wysokiej jakości: wire, rome, true blood - wszystko z HBO i wszystko to top 3 seriali XXI wieku :-) właściwie to produkcje HBO są lepsze niż większość tego, co wychodzi w kinach.

ale w ostatniej serii jakby już się pogubili i poszli na oglądalność... nawtykali postaci niepotrzebnie dużo, a mogli zostać na wojnie wilkołaki/wampiry i byłoby genialnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Musze sie wpisać i polecic serial pt. White Collar. Jak odstawilem Lie to Me przez strasznie wkurwiające zachowanie Rotha polegające na wykrzywieniu w kazdej scenie mordy i machanie rekami musialem sobie na Swieta znalezc cos nowego. A taki White Collar lekko, łatwo i przyjemnie wchodzi wiec daje mu swój osobisty znak jakości. No i jeszcze musze sie wyzalic ze obecny sezon HIMYM to straszny shit. No ale Top Gear wrocil i to z przytupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem 4 z 6 sezonów produkcji HBO, The Oz. Pojawiają się prawie wszyscy aktorzy którzy grali duże role w The Wire ;] Anyway, serial prawi o więzieniu w stanach i nie rozpisując się za wiele - kładzie na cycki.

No w koncu moze cos na poziomie... Ostatnio przebrnalem przez kilka produkcji ktore mnie załamały. Trzeba sprawdzic w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.