Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Better Call Saul to chyba największy serialowy zawód 2016 roku. Oprócz akcji Mike'a nic się tam ciekawego nie dzieje. Poza tym Saul jeszcze nie ma tej osobowości co w Breaking Bad, gdzie są te wszystkie błyskotliwe i śmieszne metafory?

Może z czasem się to zmieni, ale na razie to Mike trzyma ten serial i patrząc po ostatniej scenie z Salamancą, pewnie dalej tak będzie.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już obejrzałem cały 2 sezon Daredevila i , krótko mówiąc, jest świetnie. Punisher wyszedł kapitalnie i, głównie przez niego, uważam, że

pierwsze 4 odcinki

są najlepsze w historii tego serialu. Dalej zresztą też jest bardzo dobrze, jest bardzo dużo wątków przez co tempo jest cały czas bardzo dobre. Pojawienie się

Fiska  było mocnym  zaskoczeniem. Odcinek z nim jest kapitalny, a sceny z Punisherem czy Mattem - mistrzostwo.

Poza Punisherem, kolejną nową postacią jest Elektra, która również wypadła bardzo dobrze, jej sceny z Mattem bardzo mi się podobały. Zresztą jest to dość kluczowa postać. Teraz już trochę zakończeniu, więc uwaga na spoilery

jak można wywnioskować Elektra pewnie powróci jako Black sky, które nadal nie wiadomo czym tak naprawdę jest i ciekawe czy pojawi się w 3 sezonie Daredevila czy może dopiero w The defenders gdzie wszyscy się razem spotkają Mam nadzieję, że również z Punisherem,

 

 

Czekam na więcej tych Marvelowych seriali od Netflixa, bo są naprawdę dobre. Oby powstał The Punisher. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie otworzyłem drugi spoiler... ;D Nie spojrzałem dalej i myślałem, że chodzi o pojawienie się Elektry :grin:

Niezłe zaskoczenie, bo na wikipediach i wszędzie gdzie można było poszukać, Vincent był wpisany jako obsada 1 sezonu ale w drugim miał się nie pojawić... KURDE, KIEDY JA TO OBEJRZĘ ?!

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/news/Punisher+zastąpi+Iron+Fista-114279

Były takie pogłoski

Wprawdzie jestem poi 8 odcinkach 2 sezonu na razie, ale podpisuje się pod tym co napisałeś. Pytanie tylko czy nie za bardzo rozwinęli już tę postać w Daredevilu, aczkolwiek jest historia z potencjałem, dobry aktor i postać.

Defenders ok, ale Iron Fist z tym pedałem z Gry o Tron i Luke Cage, który w Jessice niespecjalnie wzbudzał moje zainteresowanie, jakoś niespecjalnie za mną przemawiają. Czy tylko ja zdecydowanie wolę superbohaterów, którzy nie posiadają nadprzyrodzonych mocy?

 

 

Już Elektrę czy Patsy Walker bym wolał chyba zobaczyć w dedykowanym serialu.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House Of Cards i Gra O Tron to dwa najbardziej przehajpowane gówna serialowe, pamietam kiedyś na jakichś zajęciach babka która je prowadziła się zapytała kto z was ogląda wybitny serial House Of Cards to się poplułem ze śmiechu. Kevin Spacey show to miałeś w Usual Supsects albo Seven.

 

Tak przy okazji ostatnio zacząłem oglądać Six Feet Under i kurewsko ciężkie to jest.

sory ze nie odpisalem nie widzialem posta

 

House of Cards jest zajebisty i nie przekonasz mnie ze jets inaczej

 

Seven bardzo dobry za to Usual Suspects nie podobal mi sie

 

gry o tron nie lubie, za to z podobnych do house of cards tematow to polecam z Costnerem 13 dni i JFK

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.