Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Spartakus rozkręcił się tak kolo 5-6 odcinka.

ale jeśli ktoś oczekuje rozrywki na podobnym poziomie jak rome, to się bardzo rozczaruje. ten serial jest całkiem inny, w sumie to dużo krwi, trochę cycków i tak właśnie od około 6 odcinka coraz ciekawsza intryga. finał sezonu był nawet na tyle ostry, że czekam na drugą serię ;]

Moim zdaniem ten serial jest jak lokomotywa potrzebuje trochę czasu żeby się rozkręcić, ale później jest już nie do zatrzymania:)

 

jego klimat całkowicie oddaje zresztą trailer http://www.youtube.com/user/HBOPOLSKA?b ... xuODKTlYPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spartakus rozkręcił się tak kolo 5-6 odcinka.

ale jeśli ktoś oczekuje rozrywki na podobnym poziomie jak rome, to się bardzo rozczaruje. ten serial jest całkiem inny, w sumie to dużo krwi, trochę cycków i tak właśnie od około 6 odcinka coraz ciekawsza intryga. finał sezonu był nawet na tyle ostry, że czekam na drugą serię ;]

Potwierdzam, pierwszy odcinek mega kaszana, potem strasznie szybko robi coraz ciekawszy. ja całą serię łyknąłem w 3 dni.

 

Niestety na drugą serię chyba przyjdzie poczekać, bo u aktora grającego Spartacusa wykryto jakiegoś chłonniaka - teraz jest wszystko podporządkowane terapii, zdjęcia do 2 serii są zawieszone. Zamiast tego ma powstać kilkuodcinkowy prequel o powstaniu ludus Batiatusa.

 

"Bohaterem serialu będzie Gannicus, gladiator z Domu Batiatusa, który jako pierwszy stał się Mistrzem Kapui. Zagra go australijski aktor Dustin Clare ("Córki McLeoda"). W obsadzie pojawią się znani ze "Spartakusa": Lucy Lawless jako Lukrecja, John Hannah jako Batiatus, Peter Mensah jako Oenomaus i Manu Bennet jako Crixus. Nowymi nabytkami są z kolei: Jaime Murray ("Dexter") jako Gaia, przyjaciółka Lukrecji, która po trupach dąży do zyskania najwyższej społecznej pozycji i Marisa Ramirez ("Mental: Zagadki umysłu") jako niewolnica, którą z innymi bohaterami łączą skomplikowane relacje. "

 

Pewmiera w styczniu.

 

Żródło: http://www.spartacus.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio zapodałem stary ale bardzo dobry serial, o którym w jakiś sposób nie wiedziałem. Mówię o Twin Peaks. Szkoda, że jest tak mało odcinków, ale bardzo podoba mi się złożoność fabuły, intrygi i oczywiście główny wątek, którego zdradzać nie będę. Powiem tylko, że jeśli chodzi o "przyciąganie do monitora" to ten serial jest naprawdę świetny a każdy odcinek kończy się w taki sposób ze za chwilę chcesz obejrzeć kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietety na drugą serię chyba przyjdzie poczekać, bo u aktora grającego Spartacusa wykryto jakiegoś chłonniaka - teraz jest wszystko podporządkowane terapii, zdjęcia do 2 serii są zawieszone. Zamiast tego ma powstać kilkuodcinkowy prequel o powstaniu ludus Batiatusa.

 

Andy już jest wyleczony i wraca do formy, zdjęcia do drugiej serii zaczynają się zaraz po zakończeniu zdjęć do tego prequela w którym na chwilę też się pojawi (pewnie w bardziej statycznych ujęciach :P)

 

btw. zdecydowałem się w końcu zobaczyć co to jest to True Blood i jestem po prostu w szoku jak taki genialny serial mógł mi umknąć :P ten klimat, specyficzne tempo akcji, południe USA, ciekawe postaci ... no i czołówka - najlepsza jaką widziałem

 

8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. zdecydowałem się w końcu zobaczyć co to jest to True Blood i jestem po prostu w szoku jak taki genialny serial mógł mi umknąć :P ten klimat, specyficzne tempo akcji, południe USA, ciekawe postaci ... no i czołówka - najlepsza jaką widziałem

 

8)

no oczywiście że jest przezajebiście zajebisty! :P Ja tam lubię takie klimaty "wampirowe" ale pokazane z zębem a nie takie pofajdańce jak w Zmierzchach czy innych pamiętnikach wampirów. A tu "zęba" im nie brak :] genialnie jak dla mnie skrojone postacie, nawet szczególnie te drugoplanowe a nie główne. Dużo seksu, porządnych bluzgów i porechotać też można. Nic, tylko oglądać :]. Każdą serię śledzę na bieżąco, teraz leci trzecia i na razie jest tylko nieźle, w porównaniu do pierwszej i drugiej jeszcze jej brakuje. Ale pewnie się rozkręci :]

Moje ulubione postacie - Jason i Andy. Beka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na drugą serię chyba przyjdzie poczekać, bo u aktora grającego Spartacusa wykryto jakiegoś chłonniaka - teraz jest wszystko podporządkowane terapii, zdjęcia do 2 serii są zawieszone. Zamiast tego ma powstać kilkuodcinkowy prequel o powstaniu ludus Batiatusa.

 

po obejrzeniu rzymu żałuję ,że się skończyło na drugim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://ausiellofiles.ew.com/2010/07/19/ ... s-damages/

 

Do ludzi siedzących głębiej w serialach mam pytanie - kiedy, na podstawie tej informacji, należałoby się spodziewać czwartego sezonu Damages?

Widziałem, że w tym wątku nawinęli się już fani tego serialu. W mojej ocenie świetny był pierwszy sezon, drugi był już wyraźnie gorszy i bez pomysłu, ale trzeci z kolei wniósł dużo świeżości i trzymał poziom do tego stopnia, że chętnie zobaczę kolejne. Tym, którzy nie widzieli, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci był nudnawy do połowy i trochę wtórny już moim zdaniem, ale końcówkę ładnie pociągnęli :)

 

teoretycznie serial miał być zdjęty, wątki ładnie pozamykali, ale tak jak w linku który podałeś

 

DirecTV ocaliło serial i dostał 2 sezony po 10 odcinków

 

DirecTV będzie ten serial emitować na swoim specjalnym kanale The 101. Kanał nadaje bez reklam i bez cenzury (praktycznie jak kanały premium typu HBO, Showtime czy Starz). Do tej pory znani byli m.in. z odkupywania praw do emisji starszych seriali (m.in. The Wire czy Oz) a także z uratowania Friday Night Lights przed cancelem.

ponoć jakościowo mimo że nie będzie to już FX (najlepsza kablówka dla mnie!) to powinno być ok, to należy się liczyć z pewnymi cięciami budżetowymi...

 

ale co tam, jak będzie Rose Byrne to wystarcza :mrgreen:

 

 

 

a w ogóle jeszcze nie cały miesiąc i wsiadamy znowu na motory

http://www.youtube.com/watch?v=kWuygn0ibYU

będzie się działo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci był nudnawy do połowy i trochę wtórny już moim zdaniem, ale końcówkę ładnie pociągnęli :)

 

teoretycznie serial miał być zdjęty, wątki ładnie pozamykali

Trzeciemu sezonowi brakowało trochę dynamiki akcji, która sprawiała, że pierwszy był tak świetny. Jednak pomysły na ten sezon były IMO naprawdę spoko. Teoretycznie rzeczywiście był gotowy do zdjęcia (nawet początkowo podawano takie informacje), wątki zostały pozamykane, ale ja tam jednak miałem na koniec pewien niedosyt, chęć zobaczenia czegoś dalej.

 

ponoć jakościowo mimo że nie będzie to już FX (najlepsza kablówka dla mnie!) to powinno być ok, to należy się liczyć z pewnymi cięciami budżetowymi...

Mam nadzieję, że cięcia budżetowe to tyle, że będzie 10 odcinków zamiast 13. :P

 

No i pozwolę sobie pozwolić powtórzyć pytanie z poprzedniego postu. Co może oznaczać pojawienie się w 2011 roku? Jesień? Czy są jakieś szanse, że wcześniej?

 

ale co tam, jak będzie Rose Byrne to wystarcza :mrgreen:

Oj tak, oj tak :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.