Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mozna obejrzec Top Gear z napisami ? Byla taka jedna strona ale teraz gdy wchodze w dzial odcinki online ... tego dzialu poprostu nie ma ... zatrzymalem się na 4 odcinku 15 serii ale bez napisow to troche ciezko bo maja rozne takie porownania i okreslenia ze nie sposob ich zrozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna obejrzec Top Gear z napisami ? Byla taka jedna strona ale teraz gdy wchodze w dzial odcinki online ... tego dzialu poprostu nie ma ... zatrzymalem się na 4 odcinku 15 serii ale bez napisow to troche ciezko bo maja rozne takie porownania i okreslenia ze nie sposob ich zrozumiec

Było tylko 6 odcinków w tym sezonie. Odcinki są np. na thepiratebay.org (wpisz "top gear 15x05" i "top gear 15x06"), a napisy dorwiesz z napiprojekt.pl ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A to ja trochę z innej beczki:

 

Poszukuję polskich napisów - a sieć skopałem jak mogłem - do dwóch miniseriali:

 

HBO Elisabeth I z Hellen Mirren oraz Channel 4 Charles II - The Power&The Passion.

 

Problem w tym, że np. do "Elżbiety" (nie mylić z dwoma filmami z Cate Blanchette) był polski lektor, ale w sieci nic nie mogę znaleźć na ten temat... Zaś o "Karolu" to w ogóle (podobnie jest ze świetnym "Florence Nightingale") :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

The Event - kiepa, nie warto

 

Boardwalk Empire - jest moc, polecam

 

jeden z cytatów:

 

- To nie robota Klanu.

- Skąd wiesz?

- Powiedział mi.

- I mu uwierzyłeś?

- Jest moment, do którego człowiek nadal kłamie. Potem mówi jedynie prawdę. Minęliśmy ten moment 10 minut temu.

8)

Bardzo dobry był też sam monolog niejakiego Chalkiego, poprzedzający ten dialog.

 

Boardwalk Empire to dzieło stacji HBO ,a im nie zdarzają się słabe produkcje, z resztą już na samym starcie dałem jej dużego plusa za tematykę i obsadzenie S.Buscemiego w głównej roli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkrecac to w tych Numb3rs sie nie ma co. Co odcinek nowa fabula, a jedynie w tle jakies delikatne zawirowania z zycia obu braci.

 

Generalnie ja osobiscie staram sie odchodzic od takich seriali, bo tylko czas czlowiek marnuje.

 

Ostatnio obejrzalem Spartacusa. Troche przekoloryzowany, ale do obejrzenia.

 

Fajnie pomysl stanowil z kolei serial pt. Persons Unknown, aczkolwiek po pierwszych odcinkach tempo siadlo i potencjal serialu nie do konca wykorzystany.

 

Pacific o II wojnie swiatowej niezly. Dla mnie Kompania Bracii nie do przebicia, aczkowlwiek Pacific stoi na wysokim poziomie i ujecia walk naprawde niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.