Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O ile dobrze pamietam to 14 marca rusza nowy ciekawy serial na HBO (na pewno hbo w Stanach). "The Pacific" producentow "Band of Brothers", bodajze 10 odcinkow, historia 3 Marines w walkach z zoltkami, widzialem jakies urywki, zapowiada sie przednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to 14 marca rusza nowy ciekawy serial na HBO (na pewno hbo w Stanach). "The Pacific" producentow "Band of Brothers", bodajze 10 odcinkow, historia 3 Marines w walkach z zoltkami, widzialem jakies urywki, zapowiada sie przednio.

ja jestem teraz w trakcie oglądania Generation Kill, miniserial o inwazji w Iraku - też całkiem niezłe. jak ktoś nie widział, to polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylem The Wire ostatnio

nie powiem dobrze sie ogladalo, ciezko sie oderwac, 2-3 odcinki pod rzad, klimat fajny i pamietalem te komentarze ludzi ze The Wire lepsi od Soprano ze Wire ma tyle mozliwosic i jest taki roznorodny i o wiele bogatszy w watki

jak dla mnie The Wire to typowy amreykasnki serial o ameryce, fajnie ukazana biurokracja, polityka, korupcja, swietna pierwsza i czwarta seria, troche za duzo stalych frazesow jak dla mnie - the game is the game, step up , police work - McNulty jako lider serialu mnie nie powalil tak jak Tony

z dobrych aktorow Bubbles, Rawls, Avon, Stringer, Snoop

z fatalnych trener boksu, portowcy z Sobotka na czele(ogolnie 2 seria nijaka przy pierwszej)

podsumowujac dla mnie przy Soprano to ten serial wyglada blado...przynajmniej dla mnie kolesia z Polski, bardziej do mnie docieraja rozterki rodzinne, jakies depresje i koligacje niz ''Nigga please''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylem The Wire ostatnio

nie powiem dobrze sie ogladalo, ciezko sie oderwac, 2-3 odcinki pod rzad, klimat fajny i pamietalem te komentarze ludzi ze The Wire lepsi od Soprano ze Wire ma tyle mozliwosic i jest taki roznorodny i o wiele bogatszy w watki

jak dla mnie The Wire to typowy amreykasnki serial o ameryce, fajnie ukazana biurokracja, polityka, korupcja, swietna pierwsza i czwarta seria, troche za duzo stalych frazesow jak dla mnie - the game is the game, step up , police work - McNulty jako lider serialu mnie nie powalil tak jak Tony

z dobrych aktorow Bubbles, Rawls, Avon, Stringer, Snoop

z fatalnych trener boksu, portowcy z Sobotka na czele(ogolnie 2 seria nijaka przy pierwszej)

podsumowujac dla mnie przy Soprano to ten serial wyglada blado...przynajmniej dla mnie kolesia z Polski, bardziej do mnie docieraja rozterki rodzinne, jakies depresje i koligacje niz ''Nigga please''

2 sezon byl rezyserowany przez agnieszke holland :P

 

jak dla mnie zdecydowanie wyróznienie za dobrych aktorów nalezy sę Omarowi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega zajawke mialem ogladajac pierwsza serie, druga ogladalem bo ''musialem'' zeby nie zgubic watku, tragedii nie bylo szczegolnie fabularnej ale momenty aktorskie kat.C, trzecia seria spoko Avon+Stringer+Marlo ciekawa rozgrywkanie powalilo mnie ale nie narzekam, czwarta to powrot do tego co sprawilo ze Wire stal sie slawny, czyli zycie ulicy no i piata seria gdzie juz by sie zdawalo ze serial nabral predkosci to rezyser dochodzi do wnisoku ze trzeba wszystko popierdolic, utrudnic i zwolnic i skupic sie na politycznej bajeczce o pieniazkach i jakims watku McNultyego

 

pamietam ze bywaly slabe odcinki w Sopranos - szczegolnie kilka w drugiej serii gdzie prawie odlozylem na bok caly serial, bywaly odcinki o niczym ale w prownaniu do The Wire to tych odcinkow bylo tyle co na jednej rece zliczyc

 

i jak tak sobie bym zrobil ranking to nie wiem jak mozna nazwac serial epokowym jesli na 60 odcinkow jakies 40 bylo rewelacyjnych a reszta do bani

 

Omar spoko, jeden z bardziej ''lubialnych'' postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skonczylem The Wire ostatnio

nie powiem dobrze sie ogladalo, ciezko sie oderwac, 2-3 odcinki pod rzad, klimat fajny i pamietalem te komentarze ludzi ze The Wire lepsi od Soprano ze Wire ma tyle mozliwosic i jest taki roznorodny i o wiele bogatszy w watki

jak dla mnie The Wire to typowy amreykasnki serial o ameryce, fajnie ukazana biurokracja, polityka, korupcja, swietna pierwsza i czwarta seria, troche za duzo stalych frazesow jak dla mnie - the game is the game, step up , police work - McNulty jako lider serialu mnie nie powalil tak jak Tony

z dobrych aktorow Bubbles, Rawls, Avon, Stringer, Snoop

z fatalnych trener boksu, portowcy z Sobotka na czele(ogolnie 2 seria nijaka przy pierwszej)

podsumowujac dla mnie przy Soprano to ten serial wyglada blado...przynajmniej dla mnie kolesia z Polski, bardziej do mnie docieraja rozterki rodzinne, jakies depresje i koligacje niz ''Nigga please''

właśnie skończyłem to oglądać, niesamowicie mnie wciągnęło (do tego stopnia że żadnego NBA przez te tygodnie ;] ) i bez wątpienia jest to świetny serial. właściwie bez problemu można dać filmwebowską 10, bo to wcale nie jest jakaś płytka opowieść o czarnuchach z baltimore, tzn. trochę o nich jest, lecz przede wszystkim o tym jak to wszystko funkcjonuje - i tak jest przecież nie tylko w USA. do tego kilka mistrzowskich postaci z Omarem na czele, wszystko ładnie poskładane i poza wyraźnie słabszym drugim sezonem (ten o porcie) reszta trzyma najwyższy możliwy (dla serialu) poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to teraz ja :)

 

Dzięki stacji Polsat na bieżąco jestem z CSI:Miami (nudzi mnie jak nic ale oglądam z przyzwyczajenia), CSI:NY (już trochę lepiej), Numb3rs(ciekawy pomysł mieli na serial) oraz Bones.

 

House M.D. zatrzymałem się gdzieś po 3 sezonie, bo ruszyłem Grey's Anatomy i jestem już pod koniec 3 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.