Skocz do zawartości

Sondaż polityczny


RappaR

Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką opcję polityczną popierasz w nadchodzących wyborach?

    • Prawo i Sprawiedliwość
      10
    • Koalicja Obywatelska
      10
    • Konfederacja
      20
    • Trzecia droga
      10
    • Lewica
      6

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 13.10.2023 o 05:59

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MVPrzemek napisał(a):

A ja się zastanawiam na trzema opcjami, pomóżcie szczerze proszę o pomoc co najwięcej da jako komuś kto jebie wszystkich równo. Chodzi o to by jak najbardziej pokazać fakjułka PiSowi po lewakom konfie i PSL hołowni

 

1. Nie iść

2. Iść i narysować kutas lub inne gunwo

3. Iść i zagłosować na jakiegoś boba z tych samorządnych co na bank nie wejdą

 

 

Trudne zagadki dajesz.

Ale o ile ciężko coś podpowiedzieć w parlamentarnych wyborach, to w referendum można już psikusa wyciąć wszystkim, których ,,lubisz".

Bierzesz kartkę referendalną i na przekór PiS zaznaczasz 4xTAK, z kolei już samo pobranie karty i tym samym podniesienie frekwencji powoduje niezadowolenie w PO i spółce. Sytuacja win-win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Przecież on oddal głos na PiS tutaj i odda na nich głos 15stego. To co Fluber mówi i pisze  a to co myśli i robi to są zupełnie rozdzielne rzeczy :)

 

 

bardziej wyborca KO i miłośnik Tuska ponieważ tylko bardziej jego działalność przekonuje do głosowania przeciwko PiS. a może tylko jesteśmy obiektem eksperymentu i nami manipuluje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie da się Ciebie oszukać:)

kolo Cię czyta jak otwartą książkę!

40 minut temu, P_M napisał(a):

@Sebastian jest jak Oleksy, z nim na solo nie wygrasz, dużo czyta i odświeża umysł, jest ostry jak brzytwa ;) 

ksywa Sebstein nie wzięła się z niczego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, P_M napisał(a):

Tam pod oddaj głos jest zobacz wyniki. Wyszło Ci kryptogejowe tłumaczenie się xD. W głębi serca po prostu kochasz konfę ;)

No wydało się 

Mam plakat z Korwinem zaraz obok Hitlera i Putina 

A papierem z metzenem podcieram dupę 

I wymyślam transfery jak czołowy konfederata tego forum 

14 godzin temu, P_M napisał(a):

Tam pod oddaj głos jest zobacz wyniki. Wyszło Ci kryptogejowe tłumaczenie się xD. W głębi serca po prostu kochasz konfę ;)

No wydało się 

Mam plakat z Korwinem zaraz obok Hitlera i Putina 

A papierem z metzenem podcieram dupę 

I wymyślam transfery jak czołowy konfederata tego forum 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LAF napisał(a):

Konfederacja w młodych chcący coś zmienić w naszym kraju.

Raczej w młodych mężczyzn, którzy sobie nie za bardzo radzą ale mają o sobie wysokie mniemanie i za swoje niepowodzenia winią układ, którego zniszczenie ma spowodować zmiany, które wyniosą ich na sam szczyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jack napisał(a):

Raczej w młodych mężczyzn, którzy sobie nie za bardzo radzą ale mają o sobie wysokie mniemanie i za swoje niepowodzenia winią układ, którego zniszczenie ma spowodować zmiany, które wyniosą ich na sam szczyt

To jak lewica i kobiety winiące wszędzie urojony patriarchat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał(a):

Moje zdanie subiektywne jest takie, że PiS swoim programem celuje w seniorów i wielodzietne rodziny. PO z kolei celuje w kasty w Polsce. Lewica w kobiety (głównie feministki) a Konfederacja w młodych chcący coś zmienić w naszym kraju.

Jeśli by tak było to ile procent wykręcą na tych kastach, marny.

Na prawdę przynajmniej dla mnie ciężko wybrać na kogo niby oddać ten głos żeby nie czuć odrazy do samego siebie.Z miejsca odrzucam Lewicę, Konfę i PiS, zostaje PO którym też gardzę i już wolałbym ich ale to tylko kwestia czasu kiedy się zdegenerują tak jak obecna władza a druga sprawa że w wielu kwestiach nie mają mojego poparcia.Zostaje Trzecia Droga z płaczącym niepoważnym Hołownią i flegmą Kosiniakiem.

kiepscy-sitcom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał(a):

Raczej w młodych mężczyzn, którzy sobie nie za bardzo radzą ale mają o sobie wysokie mniemanie i za swoje niepowodzenia winią układ, którego zniszczenie ma spowodować zmiany, które wyniosą ich na sam szczyt

Dokładnie. Konfa celuje we frustratów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Dokładnie. Konfa celuje we frustratów. 

Bawi mnie, że właśnie tacy lewicowi zwykle określają takie grupy jako poszkodowani i dyskryminowani, chyba że tyczy to białych mężczyzn, wtedy to frustraci :D 

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Moje zdanie subiektywne jest takie, że PiS swoim programem celuje w seniorów i wielodzietne rodziny. PO z kolei celuje w kasty w Polsce. Lewica w kobiety (głównie feministki) a Konfederacja w młodych chcący coś zmienić w naszym kraju.

Alternatywnie Konfederacja celuje w sfrustrowanych, nie dających sobie rady w Polsce 🙃

PiS ma strasznie głupią strategię opierać swój program na ludziach stanowiących 1% wyborców, i tak głównie niechętnych im :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Bawi mnie, że właśnie tacy lewicowi zwykle określają takie grupy jako poszkodowani i dyskryminowani, chyba że tyczy to białych mężczyzn, wtedy to frustraci :D 

A mnie bawi opinia, że fakt, że faceci są coraz większymi fujarami ma być winą kobiet a nie ich samych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

A mnie bawi opinia, że fakt, że faceci są coraz większymi fujarami ma być winą kobiet a nie ich samych. 

Oczywiście, że to nie wina kobiet, tylko niesprawiedliwego, dyskryminującego, seksistowskiego społeczeństwa, które nie gwarantuje mężczyznom równych praw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.