Skocz do zawartości

ATF Filmy - kategoria film epicki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, ernie9005 napisał(a):

I jeszcze Rain Man i Oczy szeroko zamknięte. 

do Oczy szeroko zamknięte zabierałem się kilka razy ale jakoś mi nie siadło, chyba nawet ukończyłem ale bez szału dla mnie, może zbyt słaba jakość miałem nagrania i nie wczulem sie do końca w klimat, a Rain Mana oglądałem tak dawno temu ze już zupełnie nie pamietam mojego odbioru, ooo ale przypomniałem sobie ze Jerry Maguire bardzo mi się podobał :) 

Wiec w sumie, no nie wiem, może nie jest taki zły? tylko mam mieszany odbior przez ten kościół scjentologów i zaburza mi percepcję :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Tom Cruise? Edge of Tomorrow xD 

Ja rozumiem ze można go nie lubić ale kurcze tyle lat co on na absolutnym Hollywoodzkim topie to nikt się nieutrzymal, a jeszcze pare lat doda do wyniku za to ma moj respekt xD.

na absolutnym to nie, taki 2nd/3rd tier. Typ gra od wielu lat non stop tę samą rolę/siebie. Taki gość w stylu Ryana Goslinga, który też jest miernym aktorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Tom Cruise? Edge of Tomorrow xD 

Ja rozumiem ze można go nie lubić ale kurcze tyle lat co on na absolutnym Hollywoodzkim topie to nikt się nieutrzymal, a jeszcze pare lat doda do wyniku za to ma moj respekt xD.

Brad Pitt? 

Clint Eastwood? 

Jack Nicholson? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał(a):

Brad Pitt? 

Clint Eastwood? 

Jack Nicholson? 

Brad Pitt w 91 gral w Thelma i Louise uwaza sie ze to byla dla niego przelomowa rola chociaz dosc glebokiego planu.

Tom Cruise  mial Top Guna w 1985. Jest miedzy nimi 2 lata roznicy (59 do 61)

Clint Eastwood oczywiscie legenda poczatek i koncowka zdecydowanie mocniejsze niz taki se srodek (chociaz ja tam Firefoxa zawsze lubilem) - troche inna kariera, jednak nawet on nie robil z taka czestotliwoscia blockbustera AAA.

Jack Nicholson - swietny aktor ale tez jakos niegral w najwiekszych produkcjach z taka częstotliwością (no chyba ze @BMF mnie tu naprostuje)

W sumie oczywiscie zgadzam sie ze Clint i Jack byli w czubie mniej lub bardziej przez dekady aczkolwiek troche inne kariery i jednak nawet oni mieli slabsze lata, nie grali ciagle w wielkich produkcjach.

Oczywiscie mozna grac argumentem o ambitnych projektach i wyborach etc (nie np.:) ale w Hollywood liczy sie tylko hajs - jak zobaczysz liste most grossing actors i wykreslisz tych powiazanych z Marvelem to Cruise jest numerem 1.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

jak zobaczysz liste most grossing actors i wykreslisz tych powiazanych z Marvelem to Cruise jest numerem 1.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-paid_film_actors#Highest_annual_earnings

Dwayne Johnson, Jackie Chan, Adam Sandler > Tom Cruise
Patrząc za lata 2015-2020 - no masz rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, P_M napisał(a):

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-paid_film_actors#Highest_annual_earnings

Dwayne Johnson, Jackie Chan, Adam Sandler > Tom Cruise
Patrząc za lata 2015-2020 - no masz rację ;)

Ty o niebie ja o chlebie.

Paid to nie grossing.

Lap z wiki:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_actors

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ty o niebie ja o chlebie.

Paid to nie grossing.

Lap z wiki:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_actors

No ja widzialem tę listę, ale ona jest gorsza bo "because of the effects of inflation on cinema ticket prices, a list unadjusted for inflation gives much more weight to later actors.[1] Therefore, gross revenue lists are largely meaningless for comparing acting careers widely separated in time, as many actors from earlier eras will not appear on a modern, unadjusted list, despite their films achieving higher commercial success when adjusted for inflation.[2]"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

No ja widzialem tę listę, ale ona jest gorsza bo "because of the effects of inflation on cinema ticket prices, a list unadjusted for inflation gives much more weight to later actors.[1] Therefore, gross revenue lists are largely meaningless for comparing acting careers widely separated in time, as many actors from earlier eras will not appear on a modern, unadjusted list, despite their films achieving higher commercial success when adjusted for inflation.[2]"

 

Jest gorsza od listy nie na temat? Plus sam podales aktorow od 2015 roku ja rozumiem ze inflacja ostatnio wysoka ale come on xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Jest gorsza od listy nie na temat?

No twoja lista jest nie na temat, bo chcesz mierzyć wygenerowany hajs przez filmy, w których dany aktor wziął udział, jako wyznacznik jego poziom umiejętności aktorskich. Już prędzej indywidualne zarobki najlepszych aktorów mogłyby takowym wyznacznikiem być, ale na sukces komercyjny filmu składa się o wiele więcej niż tylko główny aktor. Z resztą wystarczy spojrzeć na analogiczną listę -> https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_films#High-grossing_films_by_year
Czy uznasz, że to były najlepsze filmy w danym roku, bo wygenerowały najwięcej hajsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, P_M napisał(a):

No twoja lista jest nie na temat, bo chcesz mierzyć wygenerowany hajs przez filmy, w których dany aktor wziął udział, jako wyznacznik jego poziom umiejętności aktorskich. Już prędzej indywidualne zarobki najlepszych aktorów mogłyby takowym wyznacznikiem być, ale na sukces komercyjny filmu składa się o wiele więcej niż tylko główny aktor. Z resztą wystarczy spojrzeć na analogiczną listę -> https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_films#High-grossing_films_by_year
Czy uznasz, że to były najlepsze filmy w danym roku, bo wygenerowały najwięcej hajsu?

O i tu mamy problem, prosze pokaz mi gdzie ja pisalem o ocenie umiejetnosci aktorskich? Chyba dodajesz cos od siebie bądź proponujesz inna dyskusje.

Napisalem ze utrzymuje sie w topie od lat i za to respekt, gra w wysokobudzetowych produkcjach z częstotliwością jak nikt inny, jako dowód podalem to ze jego fimy zarobiły niesamowitą kase.

Jakby go ludzie nie chcieli oglądać to nie byłoby kolejnych MI, wytwórnie nie oferowaly by nowych ról, a jego firma producencka dawno by splajotowala i nawet scjentolodzy by mu tutaj nie pomogli.

 

Co do oceny umiejętności aktorskich Toma Cruisa nie dam się namówić na ta dyskusję (sliski temat) moze @the_secret jak bedzie mial czas.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.