Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.08.2023 o 22:17, Jendras napisał(a):

Dużo dobrego staffu na FA zostało. Skleciłem z tego własny zespół:

Gerrod Henderson '08
Istvan Nemeth '05
Josh Bostic '19
Tomasz Jankowski '96
Shawn Jones '20

Jeff Massey '97
Przemysław Zamojski '14
Mariusz Bacik '96

Trenera też mam upatrzonego, ale poczekam, aż wybierzecie swoich :)

Trenerem Ales Pipan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 

w momencie jak zabrałem się za krótki opis widzę że pomyliłem sezon Chylinskiego. Miałem wziąć rok wcześniej (12/13 czyli sezon gdzie zagrał 26 meczy) ale na szybkości pisałem ,a od razu chciałem podać lata. Macie problem z tym gdybym zmienił o jeden sezon? Oczywiście wiem że tak to nie powinno wyglądać wiec rozumiem odmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gregorius napisał(a):

Panowie. 

w momencie jak zabrałem się za krótki opis widzę że pomyliłem sezon Chylinskiego. Miałem wziąć rok wcześniej (12/13 czyli sezon gdzie zagrał 26 meczy) ale na szybkości pisałem ,a od razu chciałem podać lata. Macie problem z tym gdybym zmienił o jeden sezon? Oczywiście wiem że tak to nie powinno wyglądać wiec rozumiem odmowe.

są tacy którzy narodowości mylili, wiec sezon nie robi problemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Reikai napisał(a):

Tez się czaiłem. Z takim szrotem super RS, szkoda że mu Hendersona zabrano w takim momencie i ten Gajdamavicius orzeklety musiał rozgrywac

Plus z kadra super się pokazał 

Pipan miał łatkę trenera, który gotuje się w ważnych momentach i mimo mocnego warsztatu, nie robi wyników. I faktycznie w Anwilu ich nie zrobił (brak medalu), ale czy była w tym jego wina? Półfinał z Prokomem był świetny, Anwil przegrał wtedy w siódmym meczu na wyjeździe z euroligową drużyną, która akurat trafiała trójki ponad stan (Masiulis, Besok), a rok później sezon położyło pamiętne odejście Hendersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

trochę przesadziłeś w opisie. Masz jednego zawodnika rzucającego powyżej 40% za trzy. Hodge jest klasycznym zawodnikiem który musi mieć dużo piłkę w ręce  i oddawać dużo rzutów. Więc troszkę będzie zabierał grę Loganowi. No i rzuca srednio* za trzy. Do tego Ansley dokładnie był graczem który grał w słabym zespole i był wyraźnie w średniej formie fizycznej. Oglądałem go na żywo i poruszał się już tragicznie. No i do tego zupełnie nie nadawał się do szybkiej gry. Natomiast bvł jednym z nielicznych zawodników po którym pomimo wieku widać było jak wielkim zawodnikiem był wcześniej. 

* Procenty Twoich graczy w wybranych sezonach : Walter Hodge 32.6%,Lukasz Koszarek 48.8%, David Logan 38.6%,Igor Griszczuk 38.1%,Chase Simon 39.6%,Michael Ansley 39%,Filip Dylewicz 33%,Donatas poniżej 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, nie 1-2 punch nigdy nie zabierają sobie gry. Raz jeden,  raz drugi jak to w 1 i 2 opcji. Jak masz dwóch kozaków na obwodzie, to razem napierdalają, myslalem ze to zabieranie gry już dawno nie jest używane odkąd choćby Lebron z Wadem udowodnili ze nie ma czegoś takiego.

Powinienem napisać około 40% zamiast 40%, tu moj blad. W finałach staty były lepsze niż te Dylewicz np. Nawet to co wkleiels podkreśla te około 40%, Dylewicz w finałach miał więcej. Hodge w eurocup miał 2 celne trójki na 50%. No jak to jest średnio za 3, to proponuję go odpuszczać :D mam absolutnie świetny zespół jeśli chodzi o shooting.

Hodge gra więcej z pilka i kreuje, bo lepiej podaje niż Logan. Logan tylko na tym korzysta.

28 minut temu, Gregorius napisał(a):

@Reikai

trochę przesadziłeś w opisie. Masz jednego zawodnika rzucającego powyżej 40% za trzy. Hodge jest klasycznym zawodnikiem który musi mieć dużo piłkę w ręce  i oddawać dużo rzutów. Więc troszkę będzie zabierał grę Loganowi. No i rzuca srednio* za trzy. Do tego Ansley dokładnie był graczem który grał w słabym zespole i był wyraźnie w średniej formie fizycznej. Oglądałem go na żywo i poruszał się już tragicznie. No i do tego zupełnie nie nadawał się do szybkiej gry. Natomiast bvł jednym z nielicznych zawodników po którym pomimo wieku widać było jak wielkim zawodnikiem był wcześniej. 

* Procenty Twoich graczy w wybranych sezonach : Walter Hodge 32.6%,Lukasz Koszarek 48.8%, David Logan 38.6%,Igor Griszczuk 38.1%,Chase Simon 39.6%,Michael Ansley 39%,Filip Dylewicz 33%,Donatas poniżej 30%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.