Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, blackmagic napisał(a):

Te pare minut to tam może pobiegać alex austin. Ogólnie przy 8 osobowej rotacji zawsze kogoś brakuje 

Myślę że np u mnie nikogo nie brakuje.  Mam jednego pf/c , jednego centra i gracza który grał jako pf/sf. Trzech graczy którzy w wybranych sezonach grali na tych pozycjach.  Myślę że to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Szkoda ze bierzesz gracza który tak nie gral. Dlatego bierzemy graczy z konkretnych sezonow

Ty zaś wolisz grać duetem Jones Wright z ktorych zaden nie rzuca i żaden nie grałby aktualnie na 4.  Twoj wybor :)

roznica koncepcji.

co jest efektywniejsze widać po przejsciu sie na dowolny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

a jak grają teraz pf?

 

co sie najbardziej oplaca?

nie wiem co się najbardzie opłaca. Koszykówka bardzo się zmieniła. Natomiast jak pamietam to Jagodnik grał głownie jako SF i czasem na PF ale tam już było widać że to nie jego pozycja.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

Ty zaś wolisz grać duetem Jones Wright z ktorych zaden nie rzuca i żaden nie grałby aktualnie na 4.  Twoj wybor :)

roznica koncepcji.

co jest efektywniejsze widać po przejsciu sie na dowolny mecz

Przecież własnie dlatego wziąłem Wrighta z pierwszego sezony gdy grał tez jako PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gregorius napisał(a):

nie wiem co się najbardzie opłaca. Koszykówka bardzo się zmieniła. Natomiast jak pamietam to Jagodnik grał głownie jako SF i czasem na PF ale tam już było widać że to nie jego pozycja.

no a teraz grałby i tu i tu :)

ostatecznie widownia zadecyduje czy lepsza siermiężna koszykówka z duo jones&wright czy nowoczesna jagodnik&mcnaull!

 

 

6 minut temu, Gregorius napisał(a):

 

Przecież własnie dlatego wziąłem Wrighta z pierwszego sezony gdy grał tez jako PF

no 20 lat temu grał. teraz by nie grał :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

no a teraz grałby i tu i tu :)

ostatecznie widownia zadecyduje czy lepsza siermiężna koszykówka z duo jones&wright czy nowoczesna jagodnik&mcnaull!

 

 

Tak. Tylko nie wiem dlaczego siermiężna jeżeli chodzi o duet Jones&Wright (pamiętaj jeszcze o O'Bannonie). Silni i szybcy zawodnicy bardzo dynamiczni plus dobrze rzucający Wright (jak na pozycje gdzie grał. Ale oczywiscie za trzy nie rzucał). Do tego jeżeli chodzi o staromodnego środkowego to właśnie klasycznym przypadkiem jest Józek. Wiec też swoją nowoczesność naciągasz. Ale w zasadzie nie to budzi moje zdziwienie. 

Ci Twoi nowocześni gracze nie grali w latach ich wyboru tak jak chciałbyś żeby zagrali. Dlatego nie jest ważne jak i gdzie grali by teraz. Tamci tego nie umieli i tak nie grali i nie sądzę żeby byli wstanie być w tym skuteczni tylko dlatego że tak ich trener ustawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

 Ci Twoi nowocześni gracze nie grali w latach ich wyboru tak jak chciałbyś żeby zagrali. Dlatego nie jest ważne jak i gdzie grali by teraz. Tamci tego nie umieli i tak nie grali i nie sądzę żeby byli wstanie być w tym skuteczni tylko dlatego że tak ich trener ustawił. 

ale ja tam nie mam zamiaru zmieniac stylu gry jagodnika bo i nie ma po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec draftu, dziekuje uczestnikom. Odpuscilbym tego trenera, bo to sensu nie ma zadnego poza jakas ciekawostka, ale jesli macie ochote to @Koelner mozesz jechac z wezykiem od nowa.

Jesli nie, to proponuje jakies krotkie opisy i podsumowanie swojego skladu, uwypuklenie zalet itd do konca niedzieli, chyba ok termin? Nastepnie zrobimy glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał(a):

Dużo dobrego staffu na FA zostało. Skleciłem z tego własny zespół:

Gerrod Henderson '08
Istvan Nemeth '05
Josh Bostic '19
Tomasz Jankowski '96
Shawn Jones '20

Jeff Massey '97
Przemysław Zamojski '14
Mariusz Bacik '96

Trenera też mam upatrzonego, ale poczekam, aż wybierzecie swoich :)

Na początku myślałem, że Massey ten z Noteci od "Palimy lole" :D

Jankowski steal, zastanawiałem się nad nim, to samo Bacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reikai napisał(a):

Na początku myślałem, że Massey ten z Noteci od "Palimy lole" :D

Jankowski steal, zastanawiałem się nad nim, to samo Bacik.

zabrakło Jacka Krzykaly na emocjonujące końcówki 

@Reikai to chyba odwrócona kolejność przy wyborze trenera powinna być, tak Koelner ma zarówno najlepszego gracza jak i najlepszego trenera (tzn. nie ma, bo wziął jakiegoś piona zamist Urlepa, ale nadal…)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jendras napisał(a):

Dużo dobrego staffu na FA zostało. Skleciłem z tego własny zespół:

Gerrod Henderson '08
Istvan Nemeth '05
Josh Bostic '19
Tomasz Jankowski '96
Shawn Jones '20

Jeff Massey '97
Przemysław Zamojski '14
Mariusz Bacik '96

Trenera też mam upatrzonego, ale poczekam, aż wybierzecie swoich :)

Zostało dużo więcej fajnych graczy. Chocby Ronny Battle czy Keith Williams z rozgrywających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

zabrakło Jacka Krzykaly na emocjonujące końcówki 

@Reikai to chyba odwrócona kolejność przy wyborze trenera powinna być, tak Koelner ma zarówno najlepszego gracza jak i najlepszego trenera (tzn. nie ma, bo wziął jakiegoś piona zamist Urlepa, ale nadal…)

Tez o tym myslalem, ale nie chcialem oponowac za tym, bo wtedy ja wybieram z 2, wiec zeby nie bylo ze robie to pod siebie :D W dodatku jestem za tym, zeby gracz nie mogl byc i trenerem i zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.