Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał(a):

No jak dla Ciebie filmy gangsterskie to nie kryminały, to rzeczywiście może Ci nie podchodzić ta kategoria. :D 

Dla mnie gangsterskie filmy to oddzielna kategoria. To trochę tak jakbyś chciał western wrzucić do filmu akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Pokaz mi więc tą większość oceniającą wyżej od Ojca Chrzestnego i Goodfellas

Już to przerabialiśmy. Gregorius, Lorak, Camby - każdy z nich dał nad co najmniej jednym z tych filmów. A nawet jak the_secret dał niżej, to zaraz za nimi na pozycji nr 3. Znalazł się tylko jeden hipster z całkowicie innym umiejscowieniem tego filmu. O dziwo jego nick to RappaR. 🤔

W zasadzie końcówka tego materiału wyczerpuje temat:

 

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kily napisał(a):

Już to przerabialiśmy. Gregorius, Lorak, Camby - każdy z nich dał nad co najmniej jednym z tych filmów. A nawet jak the_secret dał niżej, to zaraz za nimi na pozycji nr 3. Znalazł się tylko jeden hipster z całkowicie innym umiejscowieniem tego filmu. O dziwo jego nick to RappaR. 🤔

W zasadzie końcówka tego materiału wyczerpuje temat:

 

W sensie temat wyczerpuje to że jakiś kolo z YT powiedział że to świetny film i trzeba go znać?  🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

W sensie temat wyczerpuje to że jakiś kolo z YT powiedział że to świetny film i trzeba go znać?  🙃

No całkiem zgrabnie podsumował poruszony temat. Ale to już przy Ojcu Chrzestnym podkreślałeś, że nie lubisz dobrego kina i zdecydowanie wolisz jakieś bajki o potworach z kosmosu czy innych tego typu rzeczach, więc nie wiem po co w ogóle się tutaj przypiechdalasz 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kily napisał(a):

No całkiem zgrabnie podsumował poruszony temat. Ale to już przy Ojcu Chrzestnym podkreślałeś, że nie lubisz dobrego kina i zdecydowanie wolisz jakieś bajki o potworach z kosmosu czy innych tego typu rzeczach, więc nie wiem po co w ogóle się tutaj przypiechdalasz 🙃

bajki o potworach z kosmosu > bajki o honorowych gangusach z zasadami 🙃

a przypiechdalam się bo odwołanie do autorytetu (i to jakiegoś randoma) określone jako coś co 'wyczerpuje temat' śmieszy z zasady :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Dla mnie gangsterskie filmy to oddzielna kategoria. To trochę tak jakbyś chciał western wrzucić do filmu akcji.

To byl powód dla ktorego ciężko mi bylo wybrać kolejność.  Na noże byl u mnie wyzej niz powinien przez większość zgodnosc z kategoria 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał(a):

To byl powód dla ktorego ciężko mi bylo wybrać kolejność.  Na noże byl u mnie wyzej niz powinien przez większość zgodnosc z kategoria 

IMO za bardzo komplikujecie sprawę. Tzn. wg mnie czas na dobieranie filmów do kategorii był przy okazji draftu, a teraz pozostaje po prostu uszeregowanie filmów od najlepszego do najgorszego bez zbędnych dodatkowych zabiegów.

 

10 minut temu, julekstep napisał(a):

a przypiechdalam się bo odwołanie do autorytetu (i to jakiegoś randoma) określone jako coś co 'wyczerpuje temat' śmieszy z zasady :) 

Przynajmniej z Tobą pewnie nie będę miał takiego problemu, bo nie podejrzewam Cię o to żebyś prawidłowo wyczerpał jakiś temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kily napisał(a):

IMO za bardzo komplikujecie sprawę. Tzn. wg mnie czas na dobieranie filmów do kategorii był przy okazji draftu, a teraz pozostaje po prostu uszeregowanie filmów od najlepszego do najgorszego bez zbędnych dodatkowych zabiegów.

Ja też tak oceniałem niektóre filmy (np. Alien w sci-fi, którego główny atut to 'horrorowy' komponent): ale tutaj to jest bez sensu, bo raz, że filmy gangsterskie można uznać za subgatunek kryminałów, a dwa, mieliśmy ograniczoną liczbę kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra. Robimy delikatne zmiany.

@Kily @BMF @the_secret @RonnieArtestics @ernie9005 @P_M @julekstep @Qcin_69

 

Kto nie zagłosował i nie chce grać - wypadają jego filmy z gry, kontynuuje reszta.

Też jak będzie do obejrzenia po 5 filmów na kategorię, gdzie ktoś ma 1-2 do nadgodnienia, to to szybko pójdzie.

Szybka deklaracja jak stoicie, ale szczera

I lecimy dalej po prostu bez tych co nie chcą głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę grać, miałbym wszystko zagłosowane gdybym wiedział że zabawa trwa dalej, ale jak widziałem komenty ze zamykasz zabawę to nie oglądałem.

 

idą święta, mam dwa tygodnie wolnego. Tylko daj jakiś deadline na next kategorie i nadrobię w tym czasie dwie moje kategorie w czasie świat i nowego roku. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał(a):

Dobra. Robimy delikatne zmiany.

@Kily @BMF @the_secret @RonnieArtestics @ernie9005 @P_M @julekstep @Qcin_69

 

Kto nie zagłosował i nie chce grać - wypadają jego filmy z gry, kontynuuje reszta.

Też jak będzie do obejrzenia po 5 filmów na kategorię, gdzie ktoś ma 1-2 do nadgodnienia, to to szybko pójdzie.

Szybka deklaracja jak stoicie, ale szczera

I lecimy dalej po prostu bez tych co nie chcą głosować

ten jak próbuje tego trupa wskrzesić xD 

Frankenstein-alive GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

(jbc to ja tylko w gangusach nie głosowałem - co łatwo sprawdzić, bo wszystkie głosy dawałem publicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

Dobra. Robimy delikatne zmiany.

@Kily @BMF @the_secret @RonnieArtestics @ernie9005 @P_M @julekstep @Qcin_69

 

Kto nie zagłosował i nie chce grać - wypadają jego filmy z gry, kontynuuje reszta.

Też jak będzie do obejrzenia po 5 filmów na kategorię, gdzie ktoś ma 1-2 do nadgodnienia, to to szybko pójdzie.

Szybka deklaracja jak stoicie, ale szczera

I lecimy dalej po prostu bez tych co nie chcą głosować

Chętnie będę kontynuował. Choćby po to by wyśmiewać głosy reszty uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.12.2023 o 09:44, RappaR napisał(a):

Dobra. Robimy delikatne zmiany.

@Kily @BMF @the_secret @RonnieArtestics @ernie9005 @P_M @julekstep @Qcin_69

 

Kto nie zagłosował i nie chce grać - wypadają jego filmy z gry, kontynuuje reszta.

Też jak będzie do obejrzenia po 5 filmów na kategorię, gdzie ktoś ma 1-2 do nadgodnienia, to to szybko pójdzie.

Szybka deklaracja jak stoicie, ale szczera

I lecimy dalej po prostu bez tych co nie chcą głosować

To jest spoko pomysł. Oprócz tego można od razu założyć, że w takich kategoriach jak europejski, niezachodni czy inna animacja to pewnie i tak nie wypali i przynajmniej póki co te kategorie pominąć. Może dzięki temu cokolwiek ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.