Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Czemu? Mnie ten film np zajebiscie trzymaĺ w napieciu i byl ciekawy.

Po prostu Rappar cały czas w sobie wypiera, że Na Noże zostawia taką samą wiadomość o społeczeństwie usa co jego ukochane Gran Torino. I jakby to zaakceptował to by runął trochę ten ołtarzyk filmu Eastwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kily napisał(a):

giphy.gif

No pierwsza kat w ktorej sie mocno spoznie z glosami ale niestety mialem malo czasu i duze braki* w tym temacie - najwczesniej w przyszly weekend (ale potem chyba bede mial wolne wiec kolejna kat machne raz dwa!)

* poza tym z tego co widzialem  to niektore lotry powybieraly czterogodzinne filmy...EKHM

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do bani, Bo zaraz by się zaczęły kategorie w których czułem się mocny, gra o honor, symmetria, jak rozpetalem druga wojne swiatowa, epoka lodowcowa, wybierałem ostatni po wszystkich, a te filmy mogły sprawić, że skonczylbym cos wyżej

 

ale nie ukrywam ze sam nie mam czasu na oglądanie filmów których nie chce mi się oglądać ;] wiec może lepiej dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dla spokoju ducha zagłosuję w 'kryminałach' - tylko muszę jeszcze te faktyczne kryminały tam oblukać (z 1 czy 2 są xD)

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Do bani, Bo zaraz by się zaczęły kategorie w których czułem się mocny, gra o honor, symmetria, jak rozpetalem druga wojne swiatowa, epoka lodowcowa, wybierałem ostatni po wszystkich, a te filmy mogły sprawić, że skonczylbym cos wyżej

 

ale nie ukrywam ze sam nie mam czasu na oglądanie filmów których nie chce mi się oglądać ;] wiec może lepiej dla mnie. 

za symetrię to akurat powinny być ujemne punkty

ten film w early 2000's wypełniał tę samą niszę którą dziś wypełniają patostreamy i 'jebanie 60tek' na galach freak-fight (do dziś czuję cringe jak sobie przypomnę kilku kolegów z LO używających na przerwie między polskim a matmą więziennego slangu po seansie tego 'dzieła'... geeez)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

ja jeszcze dla spokoju ducha zagłosuję w 'kryminałach' - tylko muszę jeszcze te faktyczne kryminały tam oblukać (z 1 czy 2 są xD)

za symetrię to akurat powinny być ujemne punkty

ten film w early 2000's wypełniał tę samą niszę którą dziś wypełniają patostreamy i 'jebanie 60tek' na galach freak-fight (do dziś czuję cringe jak sobie przypomnę kilku kolegów z LO używających na przerwie między polskim a matmą więziennego slangu po seansie tego 'dzieła'... geeez)

Pucuj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał(a):

ja jeszcze dla spokoju ducha zagłosuję w 'kryminałach' - tylko muszę jeszcze te faktyczne kryminały tam oblukać (z 1 czy 2 są xD)

za symetrię to akurat powinny być ujemne punkty

ten film w early 2000's wypełniał tę samą niszę którą dziś wypełniają patostreamy i 'jebanie 60tek' na galach freak-fight (do dziś czuję cringe jak sobie przypomnę kilku kolegów z LO używających na przerwie między polskim a matmą więziennego slangu po seansie tego 'dzieła'... geeez)

Symetria to raczej dobry dramat, ja w tym filmie widzę zdecydowanie więcej niż więzienne teksty. Zgadzam się ze niektóre sceny są cringe’owe ale jako całokształt to jest to bardzo dobrze pokazana, smutna historia. 
kumam ten zarzut ale sorki, trzeba być gosciem bez żadnej empatii w sobie, żeby widzieć tylko cringe’owe teksty w tym filmie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

kumam ten zarzut ale sorki, trzeba być gosciem bez żadnej empatii w sobie, żeby widzieć tylko cringe’owe teksty w tym filmie. 

empatię to ja mogę mieć dla Entów maszerujących na Isengard albo Williama Wallace'a krzyczącego freedom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.