Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, RappaR napisał(a):

@the_secret @RonnieArtestics @julekstep @BMF @ernie9005 @Qcin_69

Jak stoicie z komediami? Wszyscy się wyrobicie do niedzieli z głosowaniem?

u mnie cienko, bo mam ze 3-4 filmy do obejrzenia a w pt/sob jestem poza domem

pewnie jakoś we wtorek dam głosy swoje

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

annie hall nie oglądałem - ale widziałem wystarczająco Woddyego Allena by być pewnym, ze będzie c***owe i Strangerlove - ale to może łyknę do niedzieli jak mi się uda jutro normalnie skończyć prace ;)

Fatalna sobie wystawiasz laurkę. Niby są jakieś reguły ale Ty zawsze szukasz ich obejścia. Już wystawiłeś mimo ze nie widziałeś negatywna ocenę dla filmu którego nie widziałeś. Właśnie taka postawa ferowania wyroków odrzuca mnie od tego typu zabaw. A stary dziad z Ciebie wiec to nie jest kwestia pokoleniowa. Kiedyś serio dyskutowało się o kinie gdy każdy widział te najważniejsze filmy wielokrotnie. Świat parszywieje ale lista filmów których nigdy nie widzieliście a z optymizmem poszliście w atf jako znawcy kina światowego serio budzi mój uśmiech. A w bonusie jeszcze jakieś tłumaczenia ze nie ma czasu. Kiedyś ograniczeniem było mało dostępne źródło do obejrzenia ale dziś??? 

Można nie lubić Allena ale głosowanie w atf nie polega tylko na ocenie swoich wyobrażeń o filmie którego się nie widziało. Warto poznać dodatkowe aspekty i backstage. Ale czego wymagam gdy problemem jest samo obejrzenie filmu. Kij wie na jakim skupieniu i zrozumieniu  

Dla mnie to już samo głosowanie w stylu nie lubię Allena to pewnie słaby film wypacza atf 

Cały ten temat to moderator może podpiąć pod temat gdzie idzie świat? Rynsztok 

Kiedyś to było. Serio ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

Fatalna sobie wystawiasz laurkę. Niby są jakieś reguły ale Ty zawsze szukasz ich obejścia. Już wystawiłeś mimo ze nie widziałeś negatywna ocenę dla filmu którego nie widziałeś. Właśnie taka postawa ferowania wyroków odrzuca mnie od tego typu zabaw. A stary dziad z Ciebie wiec to nie jest kwestia pokoleniowa. Kiedyś serio dyskutowało się o kinie gdy każdy widział te najważniejsze filmy wielokrotnie. Świat parszywieje ale lista filmów których nigdy nie widzieliście a z optymizmem poszliście w atf jako znawcy kina światowego serio budzi mój uśmiech. A w bonusie jeszcze jakieś tłumaczenia ze nie ma czasu. Kiedyś ograniczeniem było mało dostępne źródło do obejrzenia ale dziś??? 

Można nie lubić Allena ale głosowanie w atf nie polega tylko na ocenie swoich wyobrażeń o filmie którego się nie widziało. Warto poznać dodatkowe aspekty i backstage. Ale czego wymagam gdy problemem jest samo obejrzenie filmu. Kij wie na jakim skupieniu i zrozumieniu  

Dla mnie to już samo głosowanie w stylu nie lubię Allena to pewnie słaby film wypacza atf 

Cały ten temat to moderator może podpiąć pod temat gdzie idzie świat? Rynsztok 

Kiedyś to było. Serio ;) 

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 21:38, LAF napisał(a):

Właśnie obejrzałem na Netflixie Szybcy i Wściekli 9 i teraz patrzę a nikt go nie wziął.

Ja wiem, że ostatnia super częścią to była ta gdzie akcja toczyła się w Brazylii , ale jednak kolejne części są w miarę spoko. 
 

Wielki nieobecny tego ATF

kto ci opłaca netflixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2023 o 16:02, RappaR napisał(a):

Ci co nie zagłosowali w poprzednich kategoriach, zróbcie to

@BMF

@agresywnychomik

Jak stoimy z głosowaniem?

Kat Epic (9)

P_M / RappaR / Kily / Qcin_69 / the_secret / lorak / RonnieArtestic / Gregorious / ernie9005

Kat Drama (7)

Gregorious / the_secret / ernie9005 / MarcusCamby / Kily / RonnieArtestic / RappaR

Kat Komedia (4)

Gregorious / the_secret / ernie9005 / Kily

Jak kogos pominalem to sorka "wicie, rozumicie" Izrael, Ukraina, wybory, duzo sie dzieje xD

 

P_M @RappaR @BMF @the_secret   @Qcin_69  @julekstep @ernie9005

@lorak @MarcusCamby @Kily@RonnieArtestics @Gregorius

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komedii mam do obejrzenia film erniego, w kryminale mam ledwie trzy do obejrzenia, no ale wczoraj zostałem tatusiem, poród był z komplikacjami dla żony, jest uziemiona w łóżku, wiec pewnie nie zagłosuje na komedie w przeciągu najbliższych dni, postaram się w następny weekend coś nadrobić bo wtedy już moja matka będzie z nami trochę do pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

w komedii mam do obejrzenia film erniego, w kryminale mam ledwie trzy do obejrzenia, no ale wczoraj zostałem tatusiem, poród był z komplikacjami dla żony, jest uziemiona w łóżku, wiec pewnie nie zagłosuje na komedie w przeciągu najbliższych dni, postaram się w następny weekend coś nadrobić bo wtedy już moja matka będzie z nami trochę do pomocy. 

gratulacje stary! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoimy z głosami @agresywnychomik
Coś się ruszyło?

Jak nie, to kończymy draft na razie i ujawniamy i liczymy te głosy co są?

@RonnieArtestics @julekstep @Kily @BMF @the_secret @ernie9005 @Qcin_69 @P_M

Nie ma chyba sensu tego ciągnąć, jak się wam głosować nie chce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.