Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ogólnie Terminator powinien iść jako niepodważalna jedynko 1 akcji elo i cześć 

terminator to lepszy film niż Die Hard

ale termintor to tweener (sci-fi i akcja) a Die Hard to tak klasyczny film akcji że bardziej się nie da

to tak jakby napisać że LBJ jest lepszym rozgrywającym niż Steve Nash:P 

 

Teraz, Kily napisał(a):

Największe zaskoczenie - brak Przeminęło z wiatrem

miałem w planach wybrać to za karę jakby mi Rappar nie dał zmienić picku na Bravehearta xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy smuteczek - brak Cinema Paradiso w europejskich

Największe zaskoczenie - brak Przeminęło z wiatrem

W dramacie wiadomo było z góry, że odpadnie sporo absolutnych klasyków, ale zaskoczenie, że tyle świetnych klasyków westernowych nie poszło, w tym W samo południe, Rio Bravo i wspomniane wyżej Dyliżans oraz Butch Cassidy i Sundance Kid. Każdy z nich 90+% na pomidorach zarówno od recenzentów, jak i publiki (i słusznie), a jeden z nich to ostateczny test randkowy Tarantino 

 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

miałem w planach wybrać to za karę jakby mi Rappar nie dał zmienić picku na Bravehearta xD

I tak trzeba było zrobić! Braveheart był mój! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Brak Nienawistnej osemki w westernach moim zdaniem, ale moge byc biased bo bardzo lubie ten klimat zimowy.

A ja ze wszystkich filmów QT nie cierpię tylko tego. Reszte uwielbiam. I nie mogę zrozumieć czemu mam z tym problem. 

Brak tej klasyki westernów i wstawianie parodii tego gatunku to tak jakby ktoś w atf wybrał kogoś z harlem globetrotters 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał(a):

W dramacie wiadomo było z góry, że odpadnie sporo absolutnych klasyków, ale zaskoczenie, że tyle świetnych klasyków westernowych nie poszło, w tym W samo południe, Rio Bravo i wspomniane wyżej Dyliżans oraz Butch Cassidy i Sundance Kid. Każdy z nich 90+% na pomidorach zarówno od recenzentów, jak i publiki (i słusznie), a jeden z nich to ostateczny test randkowy Tarantino 

 

Widziałem poza Butch Cassidy i strasznie średniawe moim gustem. Ale jak już jakiś western powinien pójść za renomę, to Searchers. 1# na liście AFI westernów, 12 na liście ATF.

 

Z epici byłem pewien, że pójdzie Lawrence z Arabii.

No nic, do następnego draftu za 4 miechy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

A ja ze wszystkich filmów QT nie cierpię tylko tego. Reszte uwielbiam. I nie mogę zrozumieć czemu mam z tym problem. 

Brak tej klasyki westernów i wstawianie parodii tego gatunku to tak jakby ktoś w atf wybrał kogoś z harlem globetrotters 

Dla mnie np czesto ta klasyka westernow jest nieogladalna obecnie, pewnie byla 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Brak Nienawistnej osemki w westernach moim zdaniem, ale moge byc biased bo bardzo lubie ten klimat zimowy.

I tak już o 2 za dużo filmy Tarantino w tym zestawieniu.

Teraz, Kily napisał(a):

Słyszałem, że z urzędu idzie w tym wątku ban dla udzi, którzy uwielbiają Pewnego razu w Hollywood

Akurat jedyny film Quentina, który mi się podobał. Nie, że film jakiś mega dobry, ale Brad Pitt jest genialny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Z epici byłem pewien, że pójdzie Lawrence z Arabii.

Chciałem to wziąć i chyba o tym gadaliśmy z Kily, ale wtedy jeszcze byłem safepickerem. ;] 

Jedyny pick Tarantino godny tej zabawy to Pulp Fiction, ew. Reservoir Dogs w kryminale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Chciałem to wziąć i chyba o tym gadaliśmy z Kily, ale wtedy jeszcze byłem safepickerem. ;] 

 

Kiedy przestałeś?

Teraz, ignazz napisał(a):

A poszedł Absolwent lub Taksówkarz?

Ja myślałem nad Taxi Driver w kryminale, ale uznałem, że nie ma co safe pickować średniego filmu :P

Teraz, Kily napisał(a):

Nie. W dramacie brakuje naprawdę topowych filmów, ale to było do przewidzenia

9 picków to mało.

Ogólnie zobaczy jak pójdzie głosowanie, ale może zrobi się drugą edycję bez picków, które poszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał(a):

Terminatory to były i karabinowe strzelanki nie tylko joystick i fire. 

 

23 minuty temu, julekstep napisał(a):

karabinowe to były i pingwiny na pegasusa

Co do filmow to krolem jest pinball a najlepszy w jaki gralem to Terminator 2. Dracula tez byl niezly.

 

P.s. w sumie że nic o wampirach nie poszlo troche szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.