Skocz do zawartości

WorldBasket 2023, Far East, kto gra a kto nie & ogólna dyskusja dot mistrzostw


rw30

kto wygra?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2023/games

Jakby ktos szukal rozpiski.  Francja Kanada jutro chyba najciekawszy mecz, ale i Finlandia Australia brzmi spoko.

Nie wiem czy w Polsce to działa, ale w uk za 20f można obejrzeć wszystkie mecze tu

https://www.courtside1891.basketball/plans?utm_source=web&utm_medium=3pm&utm_campaign=worldcup2023&utm_content=Hoopsfix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

A tak ogólnie wie ktoś gdzie można oglądać z odtworzenia ?

Myślę,że tutaj będą spokojnie: https://basketball-video.com/

Np. z ostatniego Euro były wrzucane patrząc w archiwum. Co do szybkości aktualizacji to nie mam pojęcia i trzeba będzie sprawdzić ale nawet jakieś sparingi wrzucali dość sprawnie to nie powinno być z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Jakby ktos bawil sie u bukmachera, to polecam przyjrzec sie kursowi 5.30 na Finlandie z Australia. Ta druga nie zachwycala jakos mocno, Lauri jest zdecydowanie najlepszym graczem na boisku, imo przegieli mocno z tym kursem.

Nie kuś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lorak napisał(a):

na darmowych streamach w dobrej jakości dało się oglądać nawet takie egzotyki z tych olimpijskich prekwalifikacji jak arabia-kazachstan, więc myślę, że i wszystkie mecze MŚ będą dostępne.

Dzięki, chociaż mi bardziej zależy na tych z powtórki i będę patrzył jutro na forum rojadirecta, gdzie może będą to wrzucać prawie od razu. FIBA też podchodzi luźno do tych praw autorskich i widzę, że na kanale YouTube pirackim - EuroBasketballHighlights można obejrzeć wiele meczów z ostatnich w całości i nie są usuwane. 

 

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Jakby ktos bawil sie u bukmachera, to polecam przyjrzec sie kursowi 5.30 na Finlandie z Australia. Ta druga nie zachwycala jakos mocno, Lauri jest zdecydowanie najlepszym graczem na boisku, imo przegieli mocno z tym kursem.

Może Lauri jest najlepszym zawodnikiem w tym meczu na parkiecie, ale potem drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty, siódmy, ósmy jest najlepszy w Australii 😀 Oglądałem niedawno sparing Finlandii z Łotwą (94:57 dla Łotwy) bez Markkanena i to dramat był. Reprezentacja jednego zawodnika, która z topowymi kadrami nie ma szans. 

Jak już ktoś chce coś pograć u bukmachera, to ja polecam na jutro Yuta Watanabe z linią 14,5 po kursie 1.85. Ci najlepsi gracze NBA, gdzie stanowią praktycznie w pojedynkę o sile swoich reprezentacji mają bardzo wysokie linie na jutro Markkanen (27,5) Clarkson (25,5), Towns (25,5), a Watanabe z linią bardzo niską, a tam też zbytnio w jego kadrze nie będzie kogoś innego mocnego od punktowania (nie ma Hachimury). Inna sprawa, że właśnie on, Towns i Clarkson to sobie jaja trochę zrobili z przygotowań i praktycznie nie grali w sparingach i idą na te MŚ z marszu późno dołączając do swoich kadr.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wyparlo napisał(a):

Dzięki, chociaż mi bardziej zależy na tych z powtórki i będę patrzył jutro na forum rojadirecta, gdzie może będą to wrzucać prawie od razu. FIBA też podchodzi luźno do tych praw autorskich i widzę, że na kanale YouTube pirackim - EuroBasketballHighlights można obejrzeć wiele meczów z ostatnich w całości i nie są usuwane. 

 

Może Lauri jest najlepszym zawodnikiem w tym meczu na parkiecie, ale potem drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty, siódmy, ósmy jest najlepszy w Australii 😀 Oglądałem niedawno sparing Finlandii z Łotwą (94:57 dla Łotwy) bez Markkanena i to dramat był. Reprezentacja jednego zawodnika, która z topowymi kadrami nie ma szans. 

Jak już ktoś chce coś pograć u bukmachera, to ja polecam na jutro Yuta Watanabe z linią 14,5 po kursie 1.85. Ci najlepsi gracze NBA, gdzie stanowią praktycznie w pojedynkę o sile swoich reprezentacji mają bardzo wysokie linie na jutro Markkanen (27,5) Clarkson (25,5), Towns (25,5), a Watanabe z linią bardzo niską, a tam też zbytnio w jego kadrze nie będzie kogoś innego mocnego od punktowania (nie ma Hachimury). Inna sprawa, że właśnie on, Towns i Clarkson to sobie jaja trochę zrobili z przygotowań i praktycznie nie grali w sparingach i idą na te MŚ z marszu późno dołączając do swoich kadr.

Mowilem, zeby nie dawac na Finlandie :D

Fajny meczyk, ale Finlandia zjechala z poziomem tak ze 4x w porownaniu do eurobasketu. Nie sadzilem, ze Mills moze miec jeszcze cos w baku, nawet na poziomie FIBA. Exum i Ingles tez bardzo fajnie wygladali,  jakby Lauri trafil ze 2-3 trojki w dobrym momencie to byli jeszcze w meczu Finowie, ale pod koniec 3 kwarty zaczal sie odjazd.

Kanada Francja must watch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Mowilem, zeby nie dawac na Finlandie :D

Fajny meczyk, ale Finlandia zjechala z poziomem tak ze 4x w porownaniu do eurobasketu. Nie sadzilem, ze Mills moze miec jeszcze cos w baku, nawet na poziomie FIBA. Exum i Ingles tez bardzo fajnie wygladali,  jakby Lauri trafil ze 2-3 trojki w dobrym momencie to byli jeszcze w meczu Finowie, ale pod koniec 3 kwarty zaczal sie odjazd.

Kanada Francja must watch.

Nie zjechała, ale dostała mocnego rywala. Australia na turniejach zawsze była mocna i pamiętajmy, że skończyli ostatnio na 4 miejscu a dostali też zastrzyk młodych grajków. Po prostu Finlandia została zweryfikowana. Wystarczyło podwoić Lauriego i reszta była bezradna.

Niemców nie przejdą i zostanie walka z Japonią o 3 miejsce. No niestety mieli pecha z losowaniem. W innej grupie na spokojnie wyszliby z 2 miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.