Skocz do zawartości

WorldBasket 2023, Far East, kto gra a kto nie & ogólna dyskusja dot mistrzostw


rw30

kto wygra?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, lorak napisał(a):

dlaczego Clarkson gra dla filipin? @RonnieArtestics

Liczy się jako gracz naturalizowany. 

Ciekawszym przypadkiem jest A.J. Edu, który urodził się na Cyprze, ale:
 

Cytat

Edu was granted Filipino citizenship from a young age after difficulties in receiving a Cypriot passport, which made him eligible to play for the Philippines in FIBA competition.

 

Edytowane przez TAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak chyba po babci

ordan Clarkson looking forward to "amazing" World Cup experience. Having acquired his Filipino passport after the age of 16 through his grandmother, Clarkson can only represent his adopted country as a naturalised player in FIBA competitions with just one permitted per roster.

A wiesz czemu mi strims top nie działa? Coś z zapora sieciowa mi wyskakuje, wie ktoś jak to ogarnąć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TAA napisał(a):

@RonnieArtestics, nie wiem jaki błąd Ci wyskakuje, ale u mnie na kompie ERR_CONNECTION_RESET a antywir wykrył "URL:SCAM" (nic dziwnego w sumie :)).

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną a jak nie inna przeglądarka/urządzenie. 

No musiałem wyłączyć antywirus. Na szczęście tego laptopa już do niczego nie używam praktycznie wiec się nie cykam. 

Szkoda ze przegrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No Niezły fpierdol, Kanada w końcu mocna. Szkoda tego Murraya ale depth nadal jest wystarczający aby być contenderem. 
 

Z Murrayem mogliby wygrac z USA imo, ale w obecnym przypadku masz  Dorta, Barreta i Brooksa ktorzy musza ci w 4 kwarcie pomoc wygrac wyrownany mecz. Ten pierwszy jak dzis z 45 stopni zajebal cegle, to odbila sie o druga strone tablicy, RJ zrobil 1/10 vs Francja, jedynie Brooks trzymal poziom.

Co oczywiscie swiadczy tez o tym, ze maja zapas. Dlatego szkoda, ze nie ma Murraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Szkoda ze przegrali. 

Widzę, że KAT to polaryzująca postać i ciężko się temu dziwić, ale dzisiaj poprowadził swoich do zwycięstwa. 26 punktów, 10 zbiórek.

Edytowane przez TAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, TAA napisał(a):

Widzę, że KAT to polaryzująca postać i ciężko się temu dziwić, ale dzisiaj poprowadził swoich do zwycięstwa. 26 punktów, 10 zbiórek.

Tzn. Ja do KAT-a nic nie mam, oprócz tego ze sie trochę nim rozczarowałem, bo w początkowej fazie kariery był nawet jednym z moich ulubionych młodych graczy, spytaj @LeweBiodroSmoka ile lat się kłóciliśmy kto jest lepszy, albo kto bedzie lepszy z pary Jokic/KAT. I broniłem go jeszcze jak juz było wlasciwie wiadomo ze Jokic staje się lepszym graczem. Wiec mam po prostu niedosyt i lekki zal do niego za to jak na tych dyskusjach wychodze dziś ;]

On Gada czasem za dużo, jest zbyt pewny siebie jak na gościa co wygrał 3 mecze w PO przez 8 lat kariery ( tego ostatniego nie liczę, bo wygrał ten mecz sam  Anthony edwards wychodząc na pełnej) ale wiadomo, że na tle June Mara Fajardo z filipinskiej ligi powinien się wyróżniać i domyślam się że był najlepszy na boisku. (Choć tamten jegomość miał tez widzę 5/5 z gry swoją drogą ;) ) 

Ja po prostu kibicuje Pilipipinom, bo mam żonę Pilipipinkę, większość forum już chyba słyszało, ale ty mogłeś przeoczyć skoro nie skumałeś natury moich postów, więc takie oto sprostowanie :) 

Z innej beczki, jak założono ten temat pisałem ze szkoda ze nie było to jakos fajnie nagłaśniane ze turniej jest na Filipinach, bo nie bedzie mi dane poleciec,  ze tam taki turniej to bedzie szał c***a, bo oni kochają koszykówkę prawie tak samo jak Boga, no i cyk, w pierwszym meczu rekord frekwencji na MŚ pobity - 38,115 ludzi na hali. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

tam taki turniej to bedzie szał c***a, bo oni kochają koszykówkę

jo samo powitanie USA team na lotnisku było grube, szkoda że Amerykanie wyglądali na mocno tym zaskoczonych, co z jednej strony dało fajny efekt, z drugiej kiepski, ale co ja tam wiem o savoir vivre  w przywitaniach na lotnisku

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Dlatego szkoda, ze nie ma Murraya.

fchooj, gość przy braku Giannisa, Jockeya czy prima sort amerykanów miał sporo szansę być, obok Luki, najjaśniejszo gwiazdo turnieju, zwłaszcza że ta Kanada ma taki potencjał, że w przeciwieństwie do Giannisa czy Doncica nie musiałby orać na całego każdego meczu, a jego historia w PO pokazuje, że chłop się stawia w ważnych meczach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Gobert jest k**** unplayable, czy to PO w NBA czy Fiba.

Chlop nie potrafi grac w koszykowke po prostu.

ale co tam się wydarzyło, Kelly Family zrobił sobie z niego dziffkę czy co zaszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rw30 napisał(a):

ale co tam się wydarzyło, Kelly Family zrobił sobie z niego dziffkę czy co zaszło?

Wszystko, potykal sie o wlasne nogi, probujac zrobic koziol i odbic chlopa barkiem,  pilka wypadla mu z rak i zajebala o tablice, mimo ze stal ze 3 metry od kosza i byl do niej tylem. W zyciu nie widzialem czegos takiego. Strasznie jest clumsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

@RonnieArtestics to Ty nie siedzisz u teściowej teraz i nie kombinujesz biletów ? No jak to. 

Żona w 32 tyg ciąży, inaczej pewnie bym sie szarpnął na wylot. Ona też płacze, że przegapiła szansę zobaczyć jej bożyszcze  (Doncica) na żywo. :D 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.