Skocz do zawartości

WorldBasket 2023, Far East, kto gra a kto nie & ogólna dyskusja dot mistrzostw


rw30

kto wygra?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Ale czy już sędziów nie pogrzało za bardxo?

pewnie trochę tak, z drugiej strony skoro dostajesz pierwszego technika z taki gest, to raczej nie warto testować czy za drugim razem się uda nie dostać, mnie najbardziej zdziwiło, że on w ogóle się nie przejął tym drugim, jakby zrobił to w pełni świadomie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Jak w emocjach grasz to takie machnięcia rękami to jest pikus. To nie jest jakiś fak aby rozdawać techniki. Przepis taki jest ale to głupie. 

To nie NBA, tutaj gra się w koszykówkę, a nie gwiazdorzy i ciągle komentuje/pokazuje zachowaniem, że "mi gwieździe" się nie podoba i tak nie sędziować. W NBA LeBron już pajacuje na całego i kiedyś to pisałem, że niech robi już niebawem papiery sędziowskie i sędziuje, bo wiele części swojej gry skupia na tym i kontestowaniu gwizdków - niech kończy z rzucaniem do kosza i przebiera się na sędziego. Jestem też pewny, że na tych MŚ zapewne Doncic też będzie pajacował i ciekawe ile dachów czy też wypad z jakiegoś meczu przez to zrobi. Mi się to akurat podoba o ile jestem za bardziej fizyczną gra, to te wieczne narzekanie gwiazdeczek irytuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pewnie trochę tak, z drugiej strony skoro dostajesz pierwszego technika z taki gest, to raczej nie warto testować czy za drugim razem się uda nie dostać, mnie najbardziej zdziwiło, że on w ogóle się nie przejął tym drugim, jakby zrobił to w pełni świadomie

 

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Jak w emocjach grasz to takie machnięcia rękami to jest pikus. To nie jest jakiś fak aby rozdawać techniki. Przepis taki jest ale to głupie. 

przecież drugi nie był za machnięcie ręko, machnięcie to już było po techniku, drugi był za trash talk do Aldamy po trójce. Widać że sędzia lost his shit

No, takie europejskie świętojebliwe sędziowanie, choojnia. 

A że się nie przejął - panie weź pan, trafił na psychola, czym się tu przejmować, show must go on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wyparlo @Pepis21 @Koelner

Jak działa apka Courtside 1891 na telefonie? Można np. minimalizować okienko ze streamem? Cena mało zachęcająca (20,99 eurasów za turniej), ale TVP będzie transmitować imprezę z podobnym zaangażowaniem, co MŚ w hokeju elity (od piątku do niedzieli pokażą tylko Serbia - Chiny). 

Edytowane przez TAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TAA napisał(a):

@Wyparlo @Pepis21 @Koelner

Jak działa apka Courtside 1891 na telefonie? Można np. minimalizować okienko ze streamem? Cena mało zachęcająca (20,99 eurasów za turniej), ale TVP będzie transmitować imprezę z podobnym zaangażowaniem, co MŚ w hokeju elity (od piątku do niedzieli pokażą tylko Serbia - Chiny). 

a nie będzie wszystkich spotkań w apce tvp sport tak jak było z eurobasketem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TAA napisał(a):

@Wyparlo @Pepis21 @Koelner

Jak działa apka Courtside 1891 na telefonie? Można np. minimalizować okienko ze streamem? Cena mało zachęcająca (20,99 eurasów za turniej), ale TVP będzie transmitować imprezę z podobnym zaangażowaniem, co MŚ w hokeju elity (od piątku do niedzieli pokażą tylko Serbia - Chiny). 

Ogólnie z mojej perspektywy to jest bardzo słaba strona. Wchodząc w mecz z powtórki od razu pojawia się nam wynik końcowy (a teraz będzie wiele meczów nakładało na siebie), często całe mecze długo są wrzucane, czasami trudno znaleźć w ogóle mecz na żywo do włączenia. Nie jestem fanem Courtside 1891 i mega szkoda, że TVP nie kupiło całości meczów jak na EuroBaskecie 2022, gdzie wrzucali momentalnie powtórki do odtworzenia i nie było wyniku oraz komentarza, co dla mnie było na plus. 

Niestety na harataczy gały zawsze mają kasę i na to ładują, a tutaj zlali temat i będzie trzeba raczyć się ochłapami w TVP i jednak, jeśli ktoś chce oglądać te MŚ musi kupić Courtside.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 40 mln ludzi a na naszym forum może 40 osób pisze o koszykówce i byłoby to ok gdyby to było niszowe forum o nba a nie moim zdaniem najpopularniejsze 

dla kogo te transmisje? 
 

w wielu spotkaniach PLK przychodzi 1800-2000  osób i to sukces jest bo tylko pare klubów ma liczna i gorąca publikę 

Frekwencja na meczach 30. kolejki PLK:
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 1931 widzów
Stelmet BC Zielona Góra   Rosa Radom - 2908
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń - 1630
Anwil Włocławek - Trefl Sopot - 3212
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg - 2000
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański - 2216
AZS Koszalin - King Szczecin - 937
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza - 952
Energa Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno - 2075

 

Suma kibiców niższa niż na jednym żużlu 

No prawie ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyparlo napisał(a):

Ogólnie z mojej perspektywy to jest bardzo słaba strona. Wchodząc w mecz z powtórki od razu pojawia się nam wynik końcowy (a teraz będzie wiele meczów nakładało na siebie), często całe mecze długo są wrzucane, czasami trudno znaleźć w ogóle mecz na żywo do włączenia. Nie jestem fanem Courtside 1891 i mega szkoda, że TVP nie kupiło całości meczów jak na EuroBaskecie 2022, gdzie wrzucali momentalnie powtórki do odtworzenia i nie było wyniku oraz komentarza, co dla mnie było na plus. 

Niestety na harataczy gały zawsze mają kasę i na to ładują, a tutaj zlali temat i będzie trzeba raczyć się ochłapami w TVP i jednak, jeśli ktoś chce oglądać te MŚ musi kupić Courtside.

pewnie torrenty też będo jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyparlo napisał(a):

Niestety na harataczy gały zawsze mają kasę i na to ładują, a tutaj zlali temat i będzie trzeba raczyć się ochłapami w TVP i jednak, jeśli ktoś chce oglądać te MŚ musi kupić Courtside.

To wynika z tego, że Kurski odszedł z TVP. Dużo można mówić o nim ale on dbał o sport a Matyszkowicz, który przyszedł z TVP Kultura ma delikatne zlane w tę tamatykę. Po odejściu Kurskiego trochę trzymał to też jeszcze w ryzach Szkolnikowski, ale i on ostatnio przestał być dyrektorem TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wyparlo napisał(a):

Niestety na harataczy gały zawsze mają kasę i na to ładują, a tutaj zlali temat i będzie trzeba raczyć się ochłapami w TVP i jednak, jeśli ktoś chce oglądać te MŚ musi kupić Courtside.

na darmowych streamach w dobrej jakości dało się oglądać nawet takie egzotyki z tych olimpijskich prekwalifikacji jak arabia-kazachstan, więc myślę, że i wszystkie mecze MŚ będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

W żużlu mamy najlepszą ligę świata ;) a ceny biletów pewnie porównywalne (basket 70% ceny żużla tak stawiam). 

Otóż to. Kibiców basketu jest w Polsce masa, ale większość NBA. PLK jeszcze sporo musiałaby zmienić żeby przyciągnąć ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.