Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Lista nazwisk nie zaskakuje. Myślę, że gdyby tak przed sezonem zrobiono tutaj ankietę o tym kto na niej najprawdopodobniej będzie, to zdecydowania większość tych nazwisk by padła i to dość często.

Pewnie zaraz wpadnie ktoś i będzie płakał nad losem Haliburtona czy tam kogoś jeszcze, kto BYĆ MOŻE grywał na jednej nodze po te 20+ minut by tylko uniknąć podobnego losu ale cóż, idealnego sytemu nie ma i nie będzie, ten i tak wydaje się całkiem niezły. Myślę, że przy utrzymaniu podobnych zasad kwestią czasu będzie pewne ograniczenie wpisywania do kontraktów zawodników zbyt dużych bonusów uzależniających zarobki akurat od dostania się do All-NBA czy otrzymania innych wyróżnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat i tak z play inn się nie wykręca*, niżej niż na 9te nie spadną więc po co się mają spinać już dziś? 

Nuggets mają parcie na pierwszy seed 

 

*Chyba że Sixers im zrobią przysługę 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Heat i tak z play inn się nie wykręca*, niżej niż na 9te nie spadną więc po co się mają spinać już dziś? 

 

 

Myślisz ze wejdą z 8go miejsca i znowu wpierdol sprawia celtom? :) Nie to żebym nie lubił zespołu z Bostonu ale ich trener to typowa dupa wołowa. Takie ciele które nie jest w stanie nic zmienić jak gracze nie pociągną.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z lepszych podsumowań trendu "We done with the 90's" jaki się w ostatnich tygodniach pojawił w internetach.

Ja od siebie jedynie dodam, że zapewne za jakieś 20 lat Jordan będzie strażakiem a za 40 lat LeBron zostanie hydraulikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Ja od siebie jedynie dodam, że zapewne za jakieś 20 lat Jordan będzie strażakiem a za 40 lat LeBron zostanie hydraulikiem.

zbajtowałeś mnie tym filmikem, bo ten argument (główny autora), który tu parafrazujesz jest mizerny (ale większość uwag ok). tak, z perspektywy za X lat obecni będą słabsi i nie ma w tym nic dziwnego. poza tym on tam narzeka, że ludzie krytykujący 80s i 90s nie oglądali meczów, a chyba sam za wiele ich nie widział skoro mówi, że wtedy było więcej zespołowości oraz schematów. przecież to były czasy (szczególnie early 90s i wcześniej) królowania iso oraz generalnie prymitywnej koszykówki. oczywiście to nie wina ówczesnych graczy, ale basket stał na wyraźnie niższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Siedze właśnie z dzieckiem na izbie przyjęć przychodzi lekarz żeby postawić diagnoze - fan Lakers, troche się strachu najadłem ale wszystko ok i nas puścił do domu.

Pozwoliłeś mu dotknąć swojego dziecka? 

Przecież oni zarażają ;)

 

Przypomina mi to dyskusję sprzed lat w barze ok drugiej w nocy kiedy to rozprawialem z jakimś typem o kolorowych 

Tu będzie mniej więcej cytat "jakbym jechał z dzieckiem i czarnoskórym windą i to dziecko by straciło przytomność, a czarny okazał się lekarzem to bym mu nie pozwolił dotknąć mojego dziecka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Toronto Raptors center Jontay Porter is out of the lineup and a subject of an NBA investigation into irregularities on prop betting involving him, sources tell

,

brat MPJ jest podejrzany o obstawianie betów na siebie

tu ewidentnie nie za bardzo zachwycony po szczęśliwej trójce

MPJ nie wyszedł dziś do mediów po meczu z Grizz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.