Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LONGER01 napisał(a):

Ranking sprzedaży na rynku kanadyjskim. Jak można chodzić w koszulce z nazwiskiem Dick?😄

Najlepszy Kanadyjczyk - SGA, dość nisko.

IMG_8540.jpg

coś tam się chyba pojebao w tym rankingu. Już widzę jak się ludzie rzucajo na koszulkę Siakama(!) w Pacers(!!!!).

Albo ten Gradey Dick. Dick Bitch please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał(a):

coś tam się chyba pojebao w tym rankingu. Już widzę jak się ludzie rzucajo na koszulkę Siakama(!) w Pacers(!!!!).

Albo ten Gradey Dick. Dick Bitch please!

Pewnie chodziło o koszulki Siakama z raptors, skoro to ranking za ten Sezon. Po prostu twórcy tabeli sklasyfikowali go już jako gracza pacers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 13:54, rw30 napisał(a):

No chyba że Kenny zaprasza do studia TNT jakiegoś podtatusiałego miszcza rzutów z youtube, wtedy nie :P 

Swoją drogą to Sabrina napisała, że będzie rzucać z linii NBA czyli pół metra dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie dzisiaj Mitchell Collinsowi strzała wyprowadził po tym łokciu na zasłonie.

Tzn nie, nie uważam że Mitchell to jakiś big time zabijaka, nie zayebał combosa  i w ogóle zaczął się cofać zaraz po tym ciosie, który nie za bardzo siadł. Ale zrobił to co powinien i do tego był cool as cucumber już po zayściu. Spoko, szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bad angle + trzeba by zobaczyć więcej rzutów z podobnego mini-stepbacku Stepha by zobaczyć, na ile faktycznie wyrzucił nogi by prowokować kontakt a na ile to jego regular shooting motion

 

could go either way. Jak się tu przyjrzałem 10x to na tyle na ile tu widać - bez wyrzutu nogi chyba obrońca by go minął / nie wpadł w niego. Więc choć początkowo myślałem że bad call to możliwe że jednak dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał(a):

Więc choć początkowo myślałem że bad call to możliwe że jednak dobry.

No niby mam podobne odczucie, ale jednak obrońca tez nie do końca w naturalny sposób sie zachowuje... Generalnie step back (choć tu nie jest klasyczny) z automatu (czy chcesz czy nie), powoduje, że nogi w ostatniej fazie są z przodu, a obrońca zazwyczaj spóźniony leci w stronę rzucającego. Ja to bym puścił tę akcje bez faulu w żadna stronę, bo nie widzę tu intencjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, obrońca spada bardzo blisko, ale nie dokładnie widać jak blisko, bez względu na haczenie o wystająco nogę. A to o wystających nogach przy stepBacku tłumaczyłem przy Hardenie wiele razy, z tym że tu faktycznie był taki light stepBack. Shot z góry by tu mocno pomógł ale wrzuciłem w YT , i tam nawet na dłuższych, 2 min clipach gdzie są pokazane też inne angles, nie da się jasno stwierdzić co powinno być zagwizdane. Więc może tak jak mówisz, no call (a wtedy 3 pts for GSW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

gdzie tu masz jakies elementy z nfl?

i w ogole o co ci chodzi?

No chyba widać faul bez piłki plus bezczelne trzymanie i spychanie jak w NFL. Faul i dwa rzuty Duranta moim zdaniem. Dobrze ze piłka była do niego to nie ma wątpliwości ze powinny być dwa wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał(a):

No chyba widać faul bez piłki plus bezczelne trzymanie i spychanie jak w NFL. Faul i dwa rzuty Duranta moim zdaniem. Dobrze ze piłka była do niego to nie ma wątpliwości ze powinny być dwa wolne.

i co siędziowie nie widzieli?

xd

akcja jakich wiele przy wznowieniu pilki

" niczym z nfl" 

beka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marceli73 napisał(a):

No chyba widać faul bez piłki plus bezczelne trzymanie i spychanie jak w NFL. Faul i dwa rzuty Duranta moim zdaniem. Dobrze ze piłka była do niego to nie ma wątpliwości ze powinny być dwa wolne.

Do tego faul przed wybiciem czyli piłka z boku tylko nie wiem czy to w ostatnich 2 minutach obowiązuje 

1 godzinę temu, marceli73 napisał(a):

To ze jest takich wiele to prawda ale prawda tez taka ze sędziowie boją się i nie gwiżdżą takich fauli.

Yup

 

1 godzinę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

i co siędziowie nie widzieli?

xd

akcja jakich wiele przy wznowieniu pilki

" niczym z nfl" 

beka

 

Przecież taki faul musi być zagwizdany za każdym razem, tam były z 3 faule spokojnie lol i to takie oczywiste, już nie będę wspominał o zasadzie freedom of movement która jest podstawową zasada w koszykówce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.