Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reikai napisał:

JVG out z ESPN. Smuteczek trochę, człowiek się przyzwyczaił.

No bez jaj, że on poleciał, a MAMA THERE GOES THAT MAN dalej zatrudniony

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Jakieś większe zmiany w ESPN? Zatrudnią teraz więcej krzykaczy a'la Perkins do nabijania wyświetleń?

Albo może Disney zwyczajnie tnie koszty? ESPN nie przynosiło chyba zyskow ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ Redick to rzeczywiście świetna opcja. Oprócz tego, że jako były gracz ma to czucie gry i tego co się dzieje na parkiecie w danej sytuacji to jeszcze ogólnie ma świetną dykcję, luz, a to co mówi zwykle ma sens. Ostatnio zażartował podczas draftu jak omawiali sytuację Rockets, że jakby coś to on wciąż jest dostępny jako weteran za jakiś gruby jednoroczny kontrakt.😂

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BMF napisał:
 
 
 

 

Redick top-top, ale mam nadzieję, że Van Gundy znajdzie gdzieś etat.

Reddick nie jest zły, ale też w żaden sposób dobry czy wyróżniający się, przesłuchałem parę tych jego podcastów to cała gadka jest jak ze szkółki niedzielnej czy spotkania dyrektorów w korpo, nigdy o nikim nic źle nie powiedzieć i dla każdego być miłym, niewiele ciekawych spostrzeżeń czy uwag.  To nie tak, że się nie da tego słuchać czy coś, ale też nic ciekawego się nie dowiesz.

Brak Van Gundygego to dla mnie fchooj strata.

Zresztą, sporo było prób wypromowania tego czy owego, Webber, Greg Anthony etc, niektórych już nie ma, niektórych coraz mniej, a już od wielu lat gdy przychodzi czerwiec to nie ma dyskusji kto na majku siedzi i to nie przypadek.

 

 

 

6 godzin temu, Reikai napisał:

JVG out z ESPN. Smuteczek trochę, człowiek się przyzwyczaił.

 

dla mnie zdecydowanie największy ruch tego offseason. I o ile Embiid albo Jokić nie zmienio klubu, to takim pozostanie.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o kary tylko o właściwe oceny sytuacji którym sędziom brskuje niezależnie od nowych przepisów. Przecież kiedyś flop nawet bez tego rzutu tez mógł conajmniej nie przynosić korzyści oszustom. A gwizdano często i tak faul na korzyść gracza udawacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

co was bardziej dziwi, ludzie oglądający preSeason czy ludzie oglądający summer league? 

 

 

Przecież to ci sami ludzie. Mnie tylko dziwi, że po latach oglądania tych rozgrywek wielu z nich wciąż próbuje wyciągać na ich podstawie jakieś daleko idące wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rw30 napisał:

co was bardziej dziwi, ludzie oglądający preSeason czy ludzie oglądający summer league? 

 

 

E tam, nie czaje czepiania sie

Posucha sportowa, mozliwosc obejrzenia rookasow czy drugoroczniakow w swoim ulubionym zespole i obserwowanie postepow. Wszyscy ogladamy NBA, poniekad tym zyjemy wiec mnie bardziej dziwi ze ktos moze pluc na SL czy preseason.

Wiadomo jak ktos na podstawie jednego meczu SL przykleja bustow/all starow to beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.