Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Wchodzę w to. Gołe pięści, klatka rzymska i wszystkie chwyty dozwolone...

Mam nadzieję, że się zgodzi, bo jak nie to złapię go kiedyś na ulicy, a tam mam rekord 40-0

Pińset xD do zera.

Po co komu kolejne freak fighty, chociaz w sumie ciekawe który by odjebał sumulke w pierwszych 3 sekundach 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

wszystkie chwyty dozwolone...

A gdzie zasady?

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Gołe pięści

a może w piąstkówkach? Raczej nikt się na gołe pięści nie odważy wyjść

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ja sądzę, że można to rozwiązać tylko w oktagonie.

Organizujemy e-nba MMA z walką wieczoru @Denis Bad Boy Załęcki vs @josephnba

@Borys Obejmie patronat medialny

W boksie ok 

 

MMA jest dla ciot 

Bić leżącego to czyste szmaciarstwo 

 

Jednakże tobie na tym zarobić nie dam 

I powiedzcie temu trolllowo że mam go zablokowanego bo widzę że chłopczyna się poci coś do mnie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

c*** mnie obchodzi jakaś twoja blokada. Co o tobie myślę już napisałem, ale jak będziesz pruł się do ludzi to jadę z tobą do spodu choćby dlatego, żeby inni zobaczyli, że nie ma pozwolenia na frajerskie akcje. Ciągnij kichę rozjebusie

Przeczuwam krótką historię na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

c*** mnie obchodzi jakaś twoja blokada. Co o tobie myślę już napisałem, ale jak będziesz pruł się do ludzi to jadę z tobą do spodu choćby dlatego, żeby inni zobaczyli, że nie ma pozwolenia na frajerskie akcje. Ciągnij kichę rozjebusie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po meczu Bulls Hawks 

 

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że Trae nie chce tam być? 

Hawks to wybitnie nieciekawy zespół do oglądania i widzę ich drugi raz w tym sezonie. być może po prostu trafiłem na jego słabsze dni, okres żony czy coś, ale chwilami to mi go żal było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto ogląda Atlantę i 90% kibiców bazuje na highlights a on tam zawsze świetny sprawia wrażenie że doskonale podaje ( rekordy APG) a strzelcem jest gorszym tylko od curry. 
 

z racji posiadania picków ATL 25-27 przez spurs oraz wypuszczeniem przecieku z obozu Trae że chętnie pogra z Wamby ( jedynie odzyskanie uprotected 1rd pozwoli ATL na osłabienie się i tank w przebudowie) fani spurs toczą boje czy warto w niego inwestować assety czy raczej trzymać unprotected plus swap i czekać aż się zawali HAX. 
wychodzi na to ze średnio lubiany jest w swoim zespole stąd może i odczułeś to podczas meczu ( wyalienowanie) ale i efektywność. Rzutowa jest bardzo daleka od poprawnej. Consensus kibiców spurs jest taki że za dobrą cenę warto zaryzykować i iść po całkiem zgrabny fit dla spurs ale przy cenie Devin/Keldon/Sochan 5x1 trzeba by  podziękować.  

Oddać Keldona, 2z 3 wyborów Hawks ( najlepiej bez 25) dodać poboczne coś z CHI CHAR BOS lub swap DAL i koniecznie podrzucić fatalne extension Zacha Collinsa ( głupi podpis na kolejne 2 lata) 

Hax mają swój zwrot spurs swojego rozgrywającego i opcje #2 dla Victora z pnr i lobami w kierunku kosza 

ale sam gracz poprzez słabiutką obronę jest mocno podejrzana inwestycja na 200.000.000 a wchodzi jeszcze trade kicker ( chyba akurat martwy patrząc że to max ) @karpik ? 
 

ja przy dobrej ale oczywiście nie obraźliwie niskiej dla Hax cenie bym w lato zaryzykował nawet patrząc na to jak potoczy się loteria ale możliwe że spurs będą mieć lepsze i ciekawsze opcje bo te Picki i swap to złoto. 
 

 

Konkurentem do ofertowania może być Knicks bo w przecieki o lakers i te mityczne uwolnienie 3 picków w lato jako legit oferta nie wierzę. 

Ewentualnie nets. 

Można też dołożyć Hax te jej Picki w 3 ways i zgarnąć inna gwiazdę za assety które da ktoś trzeci za Younga. 

Ale ewidentnie temat odejścia jest sprawdzany stąd mowa ciała gracza. Tylko spurs nie opłacało się w tanku teraz wzmocnić stąd zwiecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał(a):

a ja jestem zaskoczony że Shaqa zastrzegli 

Jeśli już kogoś to chyba właśnie Shaqa

Potem Howard i Penny 

 

W temacie będąc to Shaq, który gówno ugrał w Magic ma numer a Rodmana w United nie ma ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał(a):

na pewno Howard>Shaq a Penny chyba też ponieważ grał dłużej i jest bardziej kojarzony z Magic, a Shaq? Pokłócił się o hajs i wyjebal 🤣🤣🤣

Shaq to ich pierwszy superstar, człowiek który niejako wprowadził Magic na mapę NBA, dał im twarz i niemalże natychmiast sukcesy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.