Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ely3 napisał:

A ślub się bierze niby z przymusu? 50 lat temu moze była presja ale teraz?

Kilku znajomych wzięło ślub i każdy mowil to samo.

"No mi to tam niepotrzebne bo po co, ale żonie zalezalo bo to dla niej takie przywiązanie, bo ma poczucie że nie jest starą panną, bo wesele bo na biało suknia"

Dlatego mnie zastanawia czy ktoś to bierze bo sam ma jakąś potrzebe,  czy to tylko ja tak trafiam na facetów którzy biorą ślub, bo żona chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

E to chyba kwestia gustów. Mi się nigdy nie podobała. Z drugiej strony jak patrzę ,że poszła tutaj pucułowata mało kobieca Ashley Judd . Czy mocno sztuczna Monroe to w sumie cięzko powiedzieć kto tu jakie ma gusta.

Ale ogólnie chyba Judd będzie najsłabsza tutaj choć niektóre starocie to też taka na siła seks bomba

Tak , oczywiście że to kwestia gustów. Szczególnie przy tych bardziej charakterystycznych jak Watson czy Imbrulia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

czy to tylko ja tak trafiam na facetów którzy biorą ślub, bo żona chce.

No widocznie masz samych pantoflarzy wokół siebie.. Śkub brałem bo chciałem . Mało istotne rzeczy mozesz robić bo ktoś chce ale nie ślub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep ja od razu zalozylem, ze wybiorę filozofa do którego mi najblizej, bez względu na popularność (btw. fun fact- Fuko jest najczęściej cytowanym filozofem w XXI wieku )

Na ostatniej prostej jeszcze się wahałem czy nie wybrać Schopenhauera, zlocie albo Heideggera  ze względu na nośność nazwiska, ale stwierdziłem, ze jednak pójdę głosem serca :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Kilku znajomych wzięło ślub i każdy mowil to samo.

"No mi to tam niepotrzebne bo po co, ale żonie zalezalo bo to dla niej takie przywiązanie, bo ma poczucie że nie jest starą panną, bo wesele bo na biało suknia"

Dlatego mnie zastanawia czy ktoś to bierze bo sam ma jakąś potrzebe,  czy to tylko ja tak trafiam na facetów którzy biorą ślub, bo żona chce.

Ja wziąłem ślub bo miałem taką potrzebę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

pucułowata mało kobieca Ashley Judd

 

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale ogólnie chyba Judd będzie najsłabsza tutaj choć niektóre starocie to też taka na siła seks bomba

pucułowata i mało kobieca? :D  Tyś chyba nie widział Ashley Judd

Teraz, Reikai napisał:

I skąd ta potrzeba na ten ślub u Ciebie, co się zmieniło albo miało zmienić?

Płacę mniejsze podatki, bo rozliczam się z żoną, zajebista sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

I skąd ta potrzeba na ten ślub u Ciebie, co się zmieniło albo miało zmienić?

Ja w sumie też chciałem wziąć slub bez jakiegoś istotnego powodu. Natomiast kościelny wzięliśmy bo narzeczonej zależało ,a mi było wszystko jedno.  Ale ogólnie ślub poza aspektem rozliczania/informacji medycznych itd jest niepotrzebny sens. Jak się kocha/chce być z drugą osobą to zaden papier nie jest potrzebny. A bez tego żaden papier nie powstrzyma żeby odejśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

I skąd ta potrzeba na ten ślub u Ciebie, co się zmieniło albo miało zmienić?

A to coś musi zmienić. A co ma zmienić wspólne mieszkanie, dzieci? Dzieci też Twoi znajomi rodza bo tak chce żona albo mama? Albo czujesz ,że ccesz akurat dokonać takiego ruchu w swoim życiu. albo tego nie czujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, julekstep napisał:

a no i ogólnie szok że Lennon nie poszedł

czaję że:

- to pretensjonalny siusiak
- legacy Beatlesów rozkłada się 3 wybitnych muzyków i Ringo Starra
- wcześniej nie podzielałem hurra-entuzjazmu bodajże @Kily odnośnie ich twórczości

no ale w 15ce to powinien być, szczególnie jak szły jakieś Beyonce czy teraz Hetfieldy

Co sie dziwisz że nie poszedl jak wyjechałeś z mega diszem na Beatlesów to przecież każdy się bał ich pickować, pierwszy raz w ATFy? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Jan Jakub Rousseau nauki polityczne & filozof 

twórca podziału władzy i umowy społecznej  

kanon dla systemów państwowych i prawnych 

Jakoś wyjątkowo typa nie trawię.

https://wielkahistoria.pl/jan-jakub-rousseau-caly-swiat-uczyl-jak-wychowywac-dzieci-ale-wlasne-potomstwo-oddal-do-przytulku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

MNIE TRZYMALI POD PISTOLETEM :(

John Wayne celował?

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

diss był jak szli w jakiejś 3ciej rundzie xD

Ogolnie to chyba McCartney over Lennon ale nie jestem taki stary i z muza u mnie jak z filozofią wiec może @ely3 sie wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.