Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, P_M napisał:

2 busty w top 2. Wow

Wow. Dwóch, którzy mieli największy wpływ na historię. Co drugi człowiek na ziemi jest wyznawca jednego lub drugiego.

59 minut temu, fluber napisał:

Jezus to jedyny stuprocentowy pewniak do jedynki. Mahomet to jedyny stuprocentowy pewniak do dwójki.

Ale osób które są pewniakiem do top 2 z szansą na jedynke jest chyba więcej, więc trochę dziwna decyzja Pablo, bardzo bezpieczna.

Nie miałem żadnego innego picku, który by dawał gwarancję top2. Może być nawet 1 - dla mnie i dla Ciebie Jezus, lecz wiem, że dla niektórych Mahomet był lepiej "udowodniony" historycznie.

27 minut temu, julekstep napisał:

@Sylvinho. b.ładny pick i b.mocny kandydat do top1 w kategorii (tzn wg. mnie bo wiadomo że reszta głosujących to nooby)

Krzysiek - plagiator i kserus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie miałem żadnego innego picku, który by dawał gwarancję top2. Może być nawet 1 - dla mnie i dla Ciebie Jezus, lecz wiem, że dla niektórych Mahomet był lepiej "udowodniony" historycznie.

Nie sadze zeby ktokolwiek na tym forum zaglosowal na Mahometa over JC no może @fluber xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

lol, nawet nie stał przy innym

toż piszę że jesteś noobem

6 minut temu, agresywnychomik napisał:

Nie sadze zeby ktokolwiek na tym forum zaglosowal na Mahometa over JC no może @fluber xD

Obiektywnie Mahomet to ważniejsza postać dla Islamu niż Jezus dla Chrześcijaństwa (bo Mahomet to faktycznie combo Faustyny i Wyszyńskiego a Jezus to Faustyna na sterydach), więc pytanie o ile wyżej ktoś stawia jedną religię nad drugą

chociaż ja osobiście pewnie bardziej docenię osoby związane z Judaizmem! ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

toż piszę że jesteś noobem

Obiektywnie Mahomet to ważniejsza postać dla Islamu niż Jezus dla Chrześcijaństwa (bo Mahomet to faktycznie combo Faustyny i Wyszyńskiego a Jezus to Faustyna na sterydach), więc pytanie o ile wyżej ktoś stawia jedną religię nad drugą

chociaż ja osobiście pewnie bardziej docenię osoby związane z Judaizmem! ❤️ 

Przypuszcam że na tym forum nikt nie stawia Islamu over Chrzescijanstwo nn ale ankietowani nie tak potrafili zaskoczyć Karola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał:

Przypuszcam że na tym forum nikt nie stawia Islamu over Chrzescijanstwo nn ale ankietowani nie tak potrafili zaskoczyć Karola.

Nie stawiając jednej Religi ponad drugiej (każda to naciąganie naiwnych) to widzę dużo powodów żeby postawić Mahometa wyżej. Aczkolwiek osobiście nie podjąłem decyzji którego stawiam wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

o k**** xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tego już chyba nawet mac nie odratuje xDDDDD

Nom, jak jesteś głupcem to zapewne :) Arystoteles usystematyzował wiele rzeczy w filozofii, sam niczego nie dokonał wielkiego, oczywiście nie zrozumiesz tej różnicy, bo jesteś k**** ograniczony, ale spoczko, masz prawo - wszak na to tylko pozwalaja Ci Twoje umiejętności poznawcze, elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nom, jak jesteś głupcem to zapewne :) Arystoteles usystematyzował wiele rzeczy w filozofii, sam niczego nie dokonał wielkiego, oczywiście nie zrozumiesz tej różnicy, bo jesteś k**** ograniczony, ale spoczko, masz prawo - wszak na to tylko pozwalaja Ci Twoje umiejętności poznawcze, elo!

no tak bo najważniejszy spór w filozofii starożytnej nie wziął się w dużej mierze z tego co stworzył Arystoteles xDDDDD

i w ogóle to co stworzył nie weszło w kanon dwóch głównych religii na których wybili się ziomkowie wybrani w tym drafcie z pickami 1 i 2

nic a nic!

aha stworzenie podstaw logiki (i w sumie masy innych nauk też, ale skupmy się na kwestiach filozoficznych) to też nic!

tylko systematyzował! Tako Rzecze Qcinustra!

4 minuty temu, P_M napisał:

7. Leonardo Da Vinci - sztuka

@Qcin_69

tricky pick imho (bez podziału na kategorie to byłby mocniejszy gracz a tak w 'samej' sztuce imho nie będzie pierwszy)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.