Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Nie chce mi się tego ciągnąć :)Napisałeś obiegową głupotę i tyle :)

Nie winną Jezusa jest, że ludzie zabijali w imię Boga, ani wina Mahometa, że zabijali/zabiją w imię Allaha. Nie głosili nienawiści.

No właśnie głupotę to napisałeś Ty. O Jezusie nic takowego tu nie pisałem, z Mahometem trochę inna sprawa jeżeli chodzi o treści zawarte w Koranie.

Natomiast również podziękuje za dyskusję z Tobą, bo jeszcze nie widziałem byś z jakimkolwiek forumowiczem przedstawił w jakiejkolwiek dyskusji cokolwiek sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

No właśnie głupotę to napisałeś Ty. O Jezusie nic takowego tu nie pisałem, z Mahometem trochę inna sprawa jeżeli chodzi o treści zawarte w Koranie.

Natomiast również podziękuje za dyskusję z Tobą, bo jeszcze nie widziałem byś z jakimkolwiek forumowiczem przedstawił w jakiejkolwiek dyskusji cokolwiek sensownego.

Napisałeś o świętej wojnie kompletna głupotę, pokazując swoją ignorancję i brak wiedzy. Powielasz stereotypy Mietków spod sklepu. 

A teksty ad personam "nigdy niczego mądrego nie napisałeś" zostaw dla kolegów może.

Ja podziękuję za gre, bo nie chce jakoś ogólnie mi ostatnio te forum mało służy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Jakie nie po twojej myśli? Nie można pisać tekstów : "nigdy niczego mądrego nie napisałeś"?

Pierdolę. Nara.

Mysle ze w skali internetowego forum i to jest bardzo lagodny tekst i zdecydowanie zbyt wrazliwie podchodzisz do tego.

Daj znac, czy grasz jak ochloniesz, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

MJ ciekawy pick (na tym forum może być jedynka)

ale Spielberg to chyba najpotężniejszy bust póki co

MJ ciekawy pick ale skoro on nawet w koszykówce nie jest 1 to tym bardziej wśród sportowców.  Spielberg również moim zdaniem bust jak na czas kiedy został wybrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

MJ ciekawy pick ale skoro on nawet w koszykówce nie jest 1 to tym bardziej wśród sportowców.  Spielberg również moim zdaniem bust jak na czas kiedy został wybrany.

w samej 'koszykówce' to sam mam LBJa pewnie wyżej

ale w takim drafcie dochodzi jeszcze kwestia 'ikonowatości' a tutaj MJ ma jednak ogromną przewagę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Magda Dropek on Twitter: "Czy można do kogoś, kto naśmiewa się z samobójstw  trans dzieciaków, zachęca je wręcz do tego, kpiąc z ich problemów, wyzywa,  obraża, nęka, napisać "jesteś śmieciem"? https://t.co/NjhiFvBVfZ" /

Ale k****, ile mozna ad personam.

To jest forum i jak się mylę, to może źródło jakieś. Podyskutować mogę, zmienić zdanie też. Przy okazji się czegoś nauczę, ale to miejsce zaczyna mnie męczyć. Takie frustrat zone, żeby sobie z kija spuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.