Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Wystrzelił, jeszcze jakby pociągnął do wygranej. Gratulacje dla niego może ktoś dzięki temu weźmie go do rotacji. Mówi się, że w NBA nie ma słabych graczy i coś w tym jest. 
 

Sasser w tym roku niesamowity zjazd, w 2023 był nadzieja, a teraz ciężko się na niego patrzy. 
Dużo trzeba zmienić w tej drużynie. Jestem ciekawy lata. Przydałoby się pohandlować pickiem i kimś kto ma wartość pewnie padnie na JI. Szkoda, że miał formę .. przez miesiąc. 

Oczywiście wiernie będę dalej oglądał każdy mecz do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winchester napisał(a):

Dużo trzeba zmienić w tej drużynie. Jestem ciekawy lata. Przydałoby się pohandlować pickiem i kimś kto ma wartość pewnie padnie na JI. Szkoda, że miał formę .. przez miesiąc. 

Może będą jakieś głębsze ruchy, ciężko byłoby wytrzymać kolejny sezon na totalnym dnie i użycie cap space do opłacania zwłok Joe Harrisów tej ligi. Właściciel też ma już pewnie dosyć pustawej hali, po której niesie się 'sell the team'... Jest sporo kasy do wydania w lato, gorzej, że i tak z FA nikt nie będzie chciał przyjść, a aktywów do handlowania jest zadziwiająco mało po tylu latach tankowania. Dobrze byłoby w końcu zrobić jakiś home run w drafcie, ale jak na złość w tym roku draft słabo się zapowiada. Chyba pozostaje odkryć znowu jakiegoś Bena Wallace'a, a najlepiej ze dwóch ;)     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grzechu napisał(a):

Może będą jakieś głębsze ruchy, ciężko byłoby wytrzymać kolejny sezon na totalnym dnie i użycie cap space do opłacania zwłok Joe Harrisów tej ligi. Właściciel też ma już pewnie dosyć pustawej hali, po której niesie się 'sell the team'... Jest sporo kasy do wydania w lato, gorzej, że i tak z FA nikt nie będzie chciał przyjść, a aktywów do handlowania jest zadziwiająco mało po tylu latach tankowania. Dobrze byłoby w końcu zrobić jakiś home run w drafcie, ale jak na złość w tym roku draft słabo się zapowiada. Chyba pozostaje odkryć znowu jakiegoś Bena Wallace'a, a najlepiej ze dwóch ;)     

 

Chciałbym bardzo aby taką perełkę wybrali/pozyskali. Może szczęcie w końcu się uśmiechnie, a jak dwóch to już w ogóle 💪🏼

marzy mi się trochę taki skok jak zrobiło Houston aby być taką niespodzianką sezonu i powalczyć o play-iny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Winchester napisał(a):

Chciałbym bardzo aby taką perełkę wybrali/pozyskali. Może szczęcie w końcu się uśmiechnie, a jak dwóch to już w ogóle 💪🏼

marzy mi się trochę taki skok jak zrobiło Houston aby być taką niespodzianką sezonu i powalczyć o play-iny. 

Ściągnęli dobrego trenera, a zamiast tankować kolejny rok i opłacać zwłoki w składzie, wzięli dwóch dobrych weteranów i wystarczyło. Niby proste, a jakie skuteczne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Raczej z cyklu: "dzień konia/noc życia przypadkowego grajka" ;)

bh upuscil zlej krwi. czy ozdrowieje 'na dobre'? na to, i inne pytania, poznacie odpowiedzi w kolejnym odcinku naszego cyklu: 'zmagania z forum e-nba - historie prawdziwe!' ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, joe dumars napisał(a):

bh upuscil zlej krwi. czy ozdrowieje 'na dobre'? na to, i inne pytania, poznacie odpowiedzi w kolejnym odcinku naszego cyklu: 'zmagania z forum e-nba - historie prawdziwe!' ;)...

Flynn chyba ozdrowial :P

Malachi Flynn tonight vs the Grizzlies: 3/1/6 in 23 minutes shooting 0/12 from the field and 0/7 from 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał(a):

Flynn chyba ozdrowial :P

Malachi Flynn tonight vs the Grizzlies: 3/1/6 in 23 minutes shooting 0/12 from the field and 0/7 from 3

w ciemno mozna bylo obstawiac, ze zagra 'padake' 😁...

...okrutnie mnie irytowal nowell (czy jak tam sie go pisze), po czym przyszlo zastanowienie. a co, jesli tak mialo byc?! a moze jest tak, ze gdy typ jest na 'dziesieciodniowym kontrakcie', to trenerzy daja zielone swiatlo, by taki 'ananas' gral 'pod siebie'? (przy zalozeniu, ze wynik spotkania jest bez znaczenia). jak to na ogole wyglada w realiach nba ligi?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, joe dumars napisał(a):

bh upuscil zlej krwi. czy ozdrowieje 'na dobre'? na to, i inne pytania, poznacie odpowiedzi w kolejnym odcinku naszego cyklu: 'zmagania z forum e-nba - historie prawdziwe!' ;)...

Ee, czemu złej krwi... Niech no chłopak ma perełkę w swojej przygodzie z NBA, co to będzie wnukom opowiadał w przyszłości. 

Ale na miano rolesa trzeba zasłużyć, nie jestem przekonany, czy Flynn'owi finalnie to grozi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Ee, czemu złej krwi... Niech no chłopak ma perełkę w swojej przygodzie z NBA, co to będzie wnukom opowiadał w przyszłości. 

Ale na miano rolesa trzeba zasłużyć, nie jestem przekonany, czy Flynn'owi finalnie to grozi :)

w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Nie sądziłem, że sprawy w Detroit mają się aż tak źle… 

Przerażająca statystyka…

Jakbyś spróbował obejrzeć jakiś mecz, przekonałbyś się, że sprawy mają się jeszcze gorzej, niż cyfry to pokazują 🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw strata prowadzenia i te beznadziejne ostatnie minuty z Nets to tak miało być? Raczej kilka wygranych meczy więcej nie zmieni ich pozycji przed draftem chyba, że chcą zwolić trenera. Te ostatnie mecze/końcówki dziwnie wyglądają. 
Liczyłem na zakończenie sezonu z przytupem ale niestety.
Powoli trzeba wybrać kogoś do oglądania w PO. 
Standardowo Heat i chętnie zobaczę Wolves oraz Mavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał(a):

Jakbyś spróbował obejrzeć jakiś mecz, przekonałbyś się, że sprawy mają się jeszcze gorzej, niż cyfry to pokazują 🙃 

Pozwoliłem sobie zapisywać wszystkie mecze jakie obejrzałem w sezonie.

Niestety Pistons widziałem tylko jeden przeciwko Cavs w styczniu gdzie o mały włos nie zwyciężyli na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Winchester napisał(a):

Najpierw strata prowadzenia i te beznadziejne ostatnie minuty z Nets to tak miało być? Raczej kilka wygranych meczy więcej nie zmieni ich pozycji przed draftem chyba, że chcą zwolić trenera. Te ostatnie mecze/końcówki dziwnie wyglądają. 

Raczej trener sam chce, żeby go zwolnili ;) Ale będzie ciężko, zostały jeszcze 4 lata i 60 baniek...  

13 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Niestety Pistons widziałem tylko jeden przeciwko Cavs w styczniu gdzie o mały włos nie zwyciężyli na wyjeździe.

W styczniu jeszcze przynajmniej wszyscy, którzy coś umieją albo rokują, wychodzili na boisko. Teraz siedzą na L4, a na boisku są jakieś no-name'y, dziadek Taj Gibson no i gwiazdy jednego meczu jak Malachiasz Flynn. Stąd się wziął kolejny rekord tego sezonu, czyli jak dobrze pamiętam 30 graczy, jacy wyszli na parkiet  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Tyle się mówiło w kontekście innych klubów o przeprowadzce. Może las Vegas jednak? Wartość klubu by wzrosła. 

Chyba Waszmość przez rozum cięty i na umyśle szwankujesz ;)

 

Jakie Vegas? Nie ma piękniejszego miejsca dla basketu niż malownicze ruiny Detroit. Tu mamy napisaną swoją awanturnuiczą historię wespół z przyjaciółmi z Chicago i Indianapolis :)

I wszystko zaczynać od nowa vs np Suns czy Kings ?(BTW nic złego do tych teamów nie mam)

Przez grzeczność nie zaproponuję przenosin Spurs do Nevady. Albo zgoła słonecznej Kalifornii ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.