Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, DRK napisał(a):

Z tego co opisywali później tą sytuację, to ponoć ten kibic trzy razy do Weavera podchodził z pretensjami i dopiero za trzecim razem Troyowi puściły nerwy.

 

😁...

...podsumujmy drafty naszego gm:

2020 - hayes #7 (niewypal; warto jednakowoz pamietac o powaznym urazie biodra), beef stew #16 (solidny; trade), bey #19 (solidny; trade), saben lee #38 (solidny*; trade; *jesli grajek brany w 2-giej rundzie jest w kadrze dowolnej nba druzyny po okresie dluzszym niz 2 lata, osobiscie uznaje taki wybor za 'trafiony');

2021 - cade #1 (franchise player), livers #42 (solidny; trade), garza #52 (solidny; trade), koprivica #57 (stash; trade);

2022 - ivey #5 (4+), duren #13 (franchise player, steal; trade), procida #36 (stash; trade);

2023 - thompson #5 (4+), sasser #25 (solidny, steal[?]; trade);

...jak dla mnie, weaver wykonuje bardzo solidna robote. o wymianach nie chce mi sie pisac, choc i 'tutaj' wiekszosc ruchow oceniam pozytywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mamy lepsze wyniki 👌 

Nawet w czołówce FT jesteśmy po ASG.

Cade znowu allstarowa forma i przez moment miał najlepszą skuteczność za 3 w lidze do tego dzisiaj mi wyskoczyła grafika na meczu (tak, tak oglądam z odtworzenia) gdzie rating ofensywny z nim na parkiecie, a na ławce to naprawdę konkretne liczby. 
Duren dzisiaj mniej fauli i kolejny dominujący występ.. w ofensywie. Boli trochę ten jego def. 
Fonteccio z podbitym okiem i tą fryzurką wygląda jak Sylvester Stallon :D 

Nie liczyłem, że to napisze ale Wiseman wygląda dobrze. Dlatego chciałem dużo wcześniej wysokiego weterana. Sam Big J mówił, że Gibson dużo mu pomógł (w tydzień?! 😅). Dobrze by było go zostawić przynajmniej do końca sezonu. 
 

Fournier słaby ten celownik, dla mnie do odstrzelenia. 

Czekam na ustabilizowane formy u Iveya, Grimesa i Sassera. Szczególnie Ci dwaj ostatni (Sasse oprócz wczorajszego meczu) mają gorszy czas. 
 

Stanley Umude co za trója na koniec kwarty! Dajcie mu minuty Fourniera. Lubię takie momenty 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Winchester napisał(a):

W końcu mamy lepsze wyniki 👌 

Pistons zaczęli nas ostatnio rozpieszczać. 3W in last 4, i 0.500 w ostatnich 8. Miesiąc do końca RS, a przy nas w tabeli wciąż nie ma ,,x" oznaczającego wyeliminowanie z rywalizacji ;) o PO, a przy niektórych już jest.

Do końca RS jeszcze m.in 2xMEM, Nets, Hawks połamani, Wizards, Spurs. Może uda się uniknąć najgorszego bilansu organizacji w historii.

 

4 godziny temu, Winchester napisał(a):

Cade znowu allstarowa forma i przez moment miał najlepszą skuteczność za 3 w lidze do tego dzisiaj mi wyskoczyła grafika na meczu (

Po ASG gra naprawdę dobrze.M.in 3 FGM ma teraz 44% przy 3/7 średnio na mecz. Solidnie pracuje na extension.

 

4 godziny temu, Winchester napisał(a):

Fonteccio z podbitym okiem i tą fryzurką wygląda jak Sylvester Stallon

Ciekawe jakie oferty trzeba będzie w lato wyrównywać w przypadku Makaroniarza

 

5 godzin temu, Winchester napisał(a):

Fournier słaby ten celownik, dla mnie do odstrzelenia. 

W dodatku bezkrytycznie wierzy w swój rzut często gęsto przez ręce. Powinien poszukać szczęścia gdzie indziej.

 

5 godzin temu, Winchester napisał(a):

Nie liczyłem, że to napisze ale Wiseman wygląda dobrze

Od początku prowadzę krucjatę z tą wymianą z GSW, ale ostatnio widzę u niego  choć jedną pozytywną rzecz. Mianowicie, jak już dostanie piłkę będąc w ruchu to potrafi coraz częściej skutecznie zafiniszować. Dobre choć i co :)

Dalej nie bardzo wiadomo co z Ausarem😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DRK napisał(a):

Od początku prowadzę krucjatę z tą wymianą z GSW, ale ostatnio widzę u niego  choć jedną pozytywną rzecz. Mianowicie, jak już dostanie piłkę będąc w ruchu to potrafi coraz częściej skutecznie zafiniszować. Dobre choć i co :)

Trzeba podpisać nowy kontrakt, więc postanowił łapać piłki i udawać zaangażowanie na treningach 😄    

14 godzin temu, Winchester napisał(a):

Fournier słaby ten celownik, dla mnie do odstrzelenia. 

Typ jest fatalny, biega jak jakaś pokraka, tyczka w obronie, głupie rzuty, a do tego ma chyba bardzo wysokie mniemanie o swoich zdolnościach koszykarskich. Nie wiem czemu zajmuje czas na boisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grzechu napisał(a):

Trzeba podpisać nowy kontrakt, więc postanowił łapać piłki i udawać zaangażowanie na treningach 😄    

Typ jest fatalny, biega jak jakaś pokraka, tyczka w obronie, głupie rzuty, a do tego ma chyba bardzo wysokie mniemanie o swoich zdolnościach koszykarskich. Nie wiem czemu zajmuje czas na boisku 

Ja wiem czemu. Trzeba utrzymać 1sze miejsce w szansach loteryjnych na 1st pick. dziwi mnie, że po takim sezonie niektórzy fani Pistons tutaj nie wydają się być tym zainteresowani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

 Trzeba utrzymać 1sze miejsce w szansach loteryjnych na 1st pick. 

Z tym nie powinno być problemu. Mamy w tym świeże doświadczenie z ostatnich lat. W dodatku o zagadnienie praktycznie  zostało rozstrzygnięte jeszcze w listopadzie/grudniu (28❤️) Aż takim optymistą nie jestem, żeby z bottom 3 (równe szanse 1st pick) Pistons mieli się wydostać. Do czwartych od końca Hornets brakuje 5W (jakim cudem oni tyle ugrali, a zarazem dostali sweep od Detroit 🤔)

 

41 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

dziwi mnie, że po takim sezonie niektórzy fani Pistons tutaj nie wydają się być tym zainteresowani. 

Zainteresowanie jest choć nastroje są stonowane z różnych powodów:

- dwie ostatnie loterie były z najwiekszymi szansami na 1st pick, skończyły się piątymi wyborami

- kotłowanina w mockach też nie pomaga, bo nie za bardzo wiadomo w kogo celować

- nie widać takich nagród za 1 st pick jak w ubiegłych draftach.

Teraz ze spokojem czekam co ześle loteria. Najwyżej będzie przyjemne zaskoczenie zamiast przykrego rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja wiem czemu. Trzeba utrzymać 1sze miejsce w szansach loteryjnych na 1st pick. dziwi mnie, że po takim sezonie niektórzy fani Pistons tutaj nie wydają się być tym zainteresowani. 

Tu się nie zgodzę, chyba liczyli jednak na jakąś lepszą grę w tym wypadku. Po fatalnych nastrojach z losing streak'u nikt nie chce ciągle dalej przegrywać. Zresztą gdyby miało być chamskie tankowanie, wystarczyłoby ograniczyć czas Cunninghama i to załatwiłoby sprawę 

36 minut temu, DRK napisał(a):

Teraz ze spokojem czekam co ześle loteria. Najwyżej będzie przyjemne zaskoczenie zamiast przykrego rozczarowania.

Podobnie do tego podchodzę, bez emocji. Pamiętam tyle szans w drafcie zmarnowanych, że to czy inne miejsce nie robi różnicy, zwłaszcza odkąd jest już faktycznie loteria a do tego nie ma w tym roku jakichś mega pewniaków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzechu napisał(a):

Trzeba podpisać nowy kontrakt, więc postanowił łapać piłki i udawać zaangażowanie na treningach 😄    

 

i po co takie glupoty wypisujesz? ani to smieszne, ani madre. do zaangazowania jamesa nigdy nie bylo zastrzezen. z tego co mozna wyczytac u beatwriterow pistons, wiseman jest przemotywowany. a on musi upraszczac swoja gre. bazowac na predyspozycjach - zajebistym atletyzmie, szybkosci. nie kombinowac! do niektorych grajkow trzeba 'dotrzec'. czasem udaje sie taki potencjal wyzwolic, czasem nie. wezmy przyklad wooda. tulal sie po lidze, two-way umowy, 10-dniowe etc. az trafil na caseya, ktory 'sprawil' (o czym wood wspominal w wywiadach), ze krystian gral u nas najlepszy basket w karierze. jak bedzie z wisemanem, bog raczy wiedziec. ja bym go zostawil (na umowie w okolicach mle)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, joe dumars napisał(a):
Stew said Cade told Williams to let Sasser finish out the game.

Dla mnie to jego największa zaleta, w lidze gdzie większość graczy skupia się na sobie, swoich numerkach on stawia na drużynę.
Jeżeli zdrowie pozwoli to mamy lidera na i poza boiskiem. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem: 

 

IMG_4754.jpeg

5 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Cade to chyba od samego początku przygody z Pistons był bardzo chwalony za leadership, nie? Tak coś mi się kojarzy.

Dokładnie, poza boiskiem też wydaje się ułożony. 
 

Na Miami bez Thimpsona, Grimes (on ma ciągle problem z kolanem pewnie dlatego słabiej gra) i Cunningham GTD. 
Niech Umude pogra bo za 30 minut Fourniera to podziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to szczęście być posiadaczem bilansu 12-55. O ileż łatwiej wówczas znieść sposób w jaki Pistons, (a właściwie Cade) rozwiązali temat ostatniego posiadania.

Wrzucam nowy bo ten z nocy zablokowali

 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DRK napisał(a):

Jakie to szczęście być posiadaczem bilansu 12-55. O ileż łatwiej wówczas znieść sposób w jaki Pistons, (a właściwie Cade) rozwiązali temat ostatniego posiadania.

Wrzucam nowy bo ten z nocy zablokowali

 

Najpierw Banchero teraz  Bam, który możliwe że już takiego game winnera nie powtórzy. 
Słabo ta końcówka rozegrana bo piłka była po naszej stronie. Najpierw wielka trójka chyba na remis aby w ostatnim rzucie się podpalić kolejną trójką gdzie na zegarze sporo czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mało rozgarnięta inteligencja sztuczna układała Pistons terminarz w tym sezonie.  Jest 3x mecz z drużyną z przeciwnej konferencji (Memphis). Teraz patrzyłem kiedy domowe spotkanie z NYK, bo pasuje przerwać serię 14L z Knicks, i chcę też rewanżu za ostatnie oszustwo w MSG. 

To gdzie tam. Wszystkie trzy mecze z Knicks w tym sezonie są wyjazdowe.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.