Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, DRK napisał(a):

Nie chcę zapeszać (tfu,tfu) ale nasz Makaroniarz to chyba najlepszy deal Weavera w jego karierze na stanowisku GM w Pistons.

 

yep, Simone wygląda legitnie, trochę przypał, ale Pistons są najczęściej oglądanym przeze mnie zespołem w lutym właśnie za sprawą Fontecchio, który daje znacznie więcej zespołowi niż jednowymiarowy Bogdanovic :) 

Polecam też zakłady na superbet przy okazji, bo tam często Simone ma linijkę 1,5 asysty na mecz i np. w meczu z Magic wpadło elegancko :D 

z przyjemnością oglądam też Cade i Durena przy okazji, także ta przyszłość Pistons nie jest wcale taka pesymistyczna imo, może nie jest to core na mistrzostwo, ale jest na czym budować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

trochę przypał, ale Pistons są najczęściej oglądanym przeze mnie zespołem w lutym właśnie za sprawą Fontecchio, który daje znacznie więcej zespołowi niż jednowymiarowy Bogdanovic :) 

 

nieladnie, oj, nieladnie!; czyli, mowisz, jazzmani chronia wyboru w loterii? coz...

cade, duren, ivey, stewart, ausar, fonte, sasser - core jest. ostatnie 3-5 lat to byla meka, niemniej, bylo warto czekac na tych chlopakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DRK napisał(a):

nasz Makaroniarz to chyba najlepszy deal Weavera w jego karierze na stanowisku GM w Pistons.

Z Jazz mu akurat wychodzi, deal po Bojana też był niezły. Psuje reputację Ainge'owi ;) 

A tu taka ciekawostka. Już wiadomo, czemu Muscala od kilku meczy grzał ławę

 

 

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

yep, Simone wygląda legitnie, trochę przypał, ale Pistons są najczęściej oglądanym przeze mnie zespołem w lutym właśnie za sprawą Fontecchio, który daje znacznie więcej zespołowi niż jednowymiarowy Bogdanovic :) 

Qcin to chodzące lapu capu ostatnio xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Qcin to chodzące lapu capu ostatnio xD 

co w tym takiego absurdalnego?

1 godzinę temu, joe dumars napisał(a):

nieladnie, oj, nieladnie!; czyli, mowisz, jazzmani chronia wyboru w loterii? coz...

 

ja Jazz wlasnie dla Simone oglądałem w tym sezonie (o ile w ogóle ich oglądałem, bo póki co ciężko było się z czymkolwiek tam identyfikować w jakikolwiek sposób) więc jak przeszedł do Pistons to się na nich trochę przerzuciłem (+ dogodne godziny oglądania) i w sumie trochę zacząłem ich lubić :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjątkowo zostawiłem sobie mecz na wieczór (standardowo nie znając wyniku) i tak jak czułem wygrana 🙌🏼 

Dobrze byłby przegonić Wizards do końca sezonu (pozdrawiam Kuzmę!). 
 

Starterzy grają dłużej, krótsza ławka i wraca elitarny fighter (dosłownie) i glue guy w jednym. Thompson pewniejsza trójka i oprócz tego ma taki swój specyficzny jumper z dokręceniem się w stronę kosza co jest bardzo efektywne. Cade 12/19 za 3 w ostatnich 3 meczach i znowu wchodzi na wysoki poziom potrzebna była ta przerwa na allstars bo te wcześniejsze kilka meczów .. widać było, że do końca nie był sprawny. 
Jest jeszcze trochę czasu na weryfikację naszych starterów na pozycji guardów. 
Licze na rozwój w off season Durena w defie bo to będzie kluczowe dla naszego rozwoju. 
 

Czekam na powrót Sassera i zredukowanie minut Flynna (chociaż gra lepiej niż się spodziewałem) oraz Stewart na C (kosztem Wisemana) jako zmiennik Durena. 


Obrońcy: Cade/Sasser/Ivey

Skrzydłowi: Thompson/Grimes/Fontecchio

Wysocy: Duren/Stewart

na tej 7 mamy budować. Ewentualnie Brown Jr, Umude, Evbuomwan do rotacji.

Reszcie dziękuję. 
 

 

4 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

yep, Simone wygląda legitnie, trochę przypał, ale Pistons są najczęściej oglądanym przeze mnie zespołem w lutym właśnie za sprawą Fontecchio, który daje znacznie więcej zespołowi niż jednowymiarowy Bogdanovic :) 

Polecam też zakłady na superbet przy okazji, bo tam często Simone ma linijkę 1,5 asysty na mecz i np. w meczu z Magic wpadło elegancko :D 

z przyjemnością oglądam też Cade i Durena przy okazji, także ta przyszłość Pistons nie jest wcale taka pesymistyczna imo, może nie jest to core na mistrzostwo, ale jest na czym budować :)

Dlatego byłem jednym z fanów sprowadzenia Fontecchio kosztem jednowymiarowego Bojana i podobnie myślę o Grimesie kosztem Burksa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Winchester napisał(a):

 

Dobrze byłby przegonić Wizards do końca sezonu (pozdrawiam Kuzmę!). 

Trzymam kciuki bo ten pajac, który w sumie nigdy nic nie osiągnął i niewiele wskazuje żeby miał kiedykolwiek osiągnąć, zasługuje na pstryczka w nos 

 

Ale Bulls to powinni w Detroit pomnik postawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grzechu napisał(a):

 

A tu taka ciekawostka. Już wiadomo, czemu Muscala od kilku meczy grzał ławę

 

 

Podsumowując, cały utarg za Bagleya i Liversa został spuszczony za free. Zyskiem jest uwolnienie 12 mln na przyszły sezon, co odbyło się kosztem dwóch second rounderów.

 

12 godzin temu, Winchester napisał(a):

Obrońcy: Cade/Sasser/Ivey

Skrzydłowi: Thompson/Grimes/Fontecchio

Wysocy: Duren/Stewart

na tej 7 mamy budować.

Jest nawet lepiej niż piszesz. To jest ósemka, na której można próbować coś lepić + do tego ktoś z przyszłego draftu z pickiem od 1 do 5. O ile picku nie przehandlują. 

 

40 minut temu, josephnba napisał(a):

Ale Bulls to powinni w Detroit pomnik postawić

Za cóż winniśmy wdzięczność organizacji z sąsiedztwa?

Edit:

Dlaczego w tym sezonie gramy 3x z Memphis? Z Zachodem zawsze było 2x na sezon.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DRK napisał(a):

Podsumowując, cały utarg za Bagleya i Liversa został spuszczony za free. Zyskiem jest uwolnienie 12 mln na przyszły sezon, co odbyło się kosztem dwóch second rounderów.

Klub nic nie dostał, ale Gallinari i Muscala są do przodu, a ich agent (zupełnym przypadkiem synek Tellema) też pewnie swoje dzięki temu zarobi. Dobrze się robi interesy w tej rodzinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 15:24, Grzechu napisał(a):

Kolejny odstrzelony, razem to już pięć buy-out'ów

Nie doceniasz kreatywności naszego managmentu. Razem jest już siedmiu :)

Harris, Hayes, Gallinari, Muscala, Milton, Arcidiacono, House. Po prawdzie dwaj ostatni to byli meteory, którzy pewnie nawet Detroit nie zdążyli zobaczyć, ale buy out mają zaliczony w Pistons.

I teraz ,zdaje się, są nawet dwa wolne miejsca w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DRK napisał(a):

Nie doceniasz kreatywności naszego managmentu. Razem jest już siedmiu :)

Harris, Hayes, Gallinari, Muscala, Milton, Arcidiacono, House. Po prawdzie dwaj ostatni to byli meteory, którzy pewnie nawet Detroit nie zdążyli zobaczyć, ale buy out mają zaliczony w Pistons.

I teraz ,zdaje się, są nawet dwa wolne miejsca w rosterze.

Racja, meteorów nie policzyłem ;) Czyli jeszcze więcej zadowolonych graczy i agentów... Za chwilę Pistons będą w końcu mekką dla wolnych agentów, bo wszyscy już wiedzą, że można tu przyjść na chwilę, swoje zarobić a potem wykorzystać czas i dorobić do pensji gdzie indziej   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 10:00, DRK napisał(a):

Ostatnie miejsce w tabeli odzyskane. Krytyk wywalony z hali.Troy trzyma rękę na pulsie.

 

typowy debil. gdy kanapowy ekspert wyskakuje z morda do grajka/coacha/gm-a to jest to zawsze objaw impotencji intelektualnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, joe dumars napisał(a):

typowy debil. gdy kanapowy ekspert wyskakuje z morda do grajka/coacha/gm-a to jest to zawsze objaw impotencji intelektualnej...

Z tego co opisywali później tą sytuację, to ponoć ten kibic trzy razy do Weavera podchodził z pretensjami i dopiero za trzecim razem Troyowi puściły nerwy.

Mniejsza o to.

Troszkę niepokoi mnie sytuacja z Ausarem. Grał na początku z Mavs, zrobił akcję z trzema dobitkami zakonczoną punktami, i chyba nagle coś mu się słabo zrobiło, bo zajęli go na ławkę, a stamtąd zaraz do szatni, z której już nawet na ławkę nie wrócę zdaje się. Z Hornets nie zagrał - pisało przy nim ,,illnes". Szukam coś więcej i teraz widzę, że ponoć jakaś astma mu się przyplątała. Ale tak znienacka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.