Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DRK napisał(a):

Jakaś mało rozgarnięta inteligencja sztuczna układała Pistons terminarz w tym sezonie.  Jest 3x mecz z drużyną z przeciwnej konferencji (Memphis). Teraz patrzyłem kiedy domowe spotkanie z NYK, bo pasuje przerwać serię 14L z Knicks, i chcę też rewanżu za ostatnie oszustwo w MSG. 

To gdzie tam. Wszystkie trzy mecze z Knicks w tym sezonie są wyjazdowe.

Też czekalem na ten mecz 👆🏼to będziemy musieli poczekać do następnego sezonu. 

Dzisiejszy mecz chyba nie wymaga komentarza. CHAOS.
Jak dobrze, że Ivey nie jest podstawowym rozgrywającym to niestety chyba nigdy nie będzie jego pozycja. Od początku sezonu mam z nim „problem”, mimo całej sympatii chyba przyszłościowo powinniśmy celować w bardziej klasycznego sg. 
Chciałbym się jednak mylić bo gość wygląda na gracza, któremu zależy na drużynie i chce tu być. 

Edytowane przez Winchester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, DRK napisał(a):

Ausar  zakrzepicy się nabawił chyba, że coś źle tłumaczę.

 

OMG wcześniej pisali o astmie, teraz takie historie... Od paru lat coś idzie bardzo kiepsko ze zdrowiem graczy w Pistons 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DRK napisał(a):

Ausar  zakrzepicy się nabawił chyba, że coś źle tłumaczę.

 

Właśnie obawiałem się, że to coś poważnego czy on i Stu koniec sezonu (+nie wiadomo co z Grimesem). 
Na skrzydłach teraz to już w ogóle słabo to wyglądamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odniesieniu historycznych 28L z rzędu i nie mniej epickiej serii 77 minut bez oddania przeciwnikowi zbiórki na bronionej tablicy, Pistons kolejny raz w tym sezonie zapisują się złotymi zgłoskami w ligowej historii.

,,Chimezie Metu, who was signed by the Pistons to a 10-day contract on Wednesday, appeared in their game against Indiana. Two-way guard Buddy Boeheim also made his season debut, becoming the 30th player the Pistons have used this season.

That ties the 2020/21 Rockets for the most players used in one season in league history,"

30 graczy i zawodników pojawiło się w tym sezonie na parkiecie w koszulce Pistons. Jeszcze kilkanaście meczy do końca, więc jest szansa na zostanie samodzielnym liderem w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DRK napisał(a):

30 graczy i zawodników pojawiło się w tym sezonie na parkiecie w koszulce Pistons. Jeszcze kilkanaście meczy do końca, więc jest szansa na zostanie samodzielnym liderem w tej kategorii

Jest szansa, trzeba powalczyć o rekord. Będzie się potem czym pochwalić na podsumowanie sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzechu napisał(a):

Jest szansa, trzeba powalczyć o rekord. Będzie się potem czym pochwalić na podsumowanie sezonu :)

Taa, krakaj dalej ;)

Jakiś pomór jest w Detroit wśród wingów.

https://www.hoopsrumors.com/2024/03/pistons-stanley-umude-out-for-season-with-fractured-ankle.html

Ausar, Stew i Umude out for season

Fonteczio i Gibson tymczasowe L4 Dziś mają z Celtami nie grać.

Może jakiś experyment na dwie wieże (Duren-Wiseman) Monty zaprezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DRK napisał(a):

Taa, krakaj dalej ;)

Jakiś pomór jest w Detroit wśród wingów.

https://www.hoopsrumors.com/2024/03/pistons-stanley-umude-out-for-season-with-fractured-ankle.html

Ausar, Stew i Umude out for season

Fonteczio i Gibson tymczasowe L4 Dziś mają z Celtami nie grać.

Może jakiś experyment na dwie wieże (Duren-Wiseman) Monty zaprezentuje. 

Duren też out, plecy. 
Ostatnie mecze ciężko się ogląda ten podobnie. 
-16 do przerwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Winchester napisał(a):

Duren też out, plecy. 
Ostatnie mecze ciężko się ogląda ten podobnie. 
-16 do przerwy. 

Ja już całkiem odpuściłem sobie oglądanie w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 11:44, Grzechu napisał(a):

Ja już całkiem odpuściłem sobie oglądanie w tym sezonie...

Koniec sezonu bliski, te kilkanaście meczy jeszcze można obejrzeć. We wrześniu i październiku i tak będzie się już za nimi tęsknić.

W dniu 23.03.2024 o 21:08, Grzechu napisał(a):

 

To już przebite.

Z NOP dodatkowo Cade out, Sasser za niego w S5.

A mecz i tak miał specyficzne emocje. Po 1q drżałem, że zrobią jakieś epickie 50-60 pts. Po 12 minutach było 10 do 29. I tak z pamięci to 0/10 za 3, 10 strat i 4/19 FGM. 

Na szczęście co niektórzy opanowali później nerwy i udało się wyrwać całkiem godny wynik 101-114. W obecnej sytuacji kadrowej honorowy rezultat.

Trochę niepokój przed nastepnym meczem z NYK. Już dziś w MSG, a Knicksi ostatnio pokazali, że bronić to oni umią. Żeby się nie okazało, że co się odwlecze ( ~60 pts) ,to itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DRK napisał(a):

Koniec sezonu bliski, te kilkanaście meczy jeszcze można obejrzeć. We wrześniu i październiku i tak będzie się już za nimi tęsknić.

Wczoraj się złamałem, bo mecz był wcześnie i obejrzałem drugą połowę. Przygnębiająco pusta hala. Wynik lepszy niż gra. Ogólnie zero emocji. Od początku wiadomo, kto wygra a nie ma nawet na kogo popatrzeć, bo Pistons na boisku jakaś zbieranina szrotu plus paru no-name'ów a dwóch obecnych perspektywicznych czyli Ivey i Sasser grają piach. Do czegoś takiego nikt nie będzie tęsknił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem spotkanie z Pelicans, 1Q .. 10 punktów, chyba z 9-10 strat. Ciężko było to oglądać. Rhoden nieźle dwa bloki, Metu i Wiseman coś pograli. Ogólnie to w ostatnich meczach można liczyć na .. Wisemana najbardziej. Ivey i Sasser powinni wykorzystać szansę, a ich ostatnie mecze słabiutkie. 
Szkoda, że tego GG Jacksona nie udało się wyciągnąć w drafcie, Grizzlies ma ciekawego i taniego grajka.

Liczyłem na  rewanż na NYK ale już widzę, że Cade i Duren dalej out więc nie nastawiam się ale na pewno jutro będę oglądał. 
Ja w tym sezonie może 3-4 mecze opuściłem, na pewno LAL, 76ers i Nets. Może jeszcze nadrobię jak będzie przerwa. 

5 godzin temu, Grzechu napisał(a):

Wczoraj się złamałem, bo mecz był wcześnie i obejrzałem drugą połowę. Przygnębiająco pusta hala. Wynik lepszy niż gra. Ogólnie zero emocji. Od początku wiadomo, kto wygra a nie ma nawet na kogo popatrzeć, bo Pistons na boisku jakaś zbieranina szrotu plus paru no-name'ów a dwóch obecnych perspektywicznych czyli Ivey i Sasser grają piach. Do czegoś takiego nikt nie będzie tęsknił... 

Ta pusta hala przeraża, za to na 20leciu mistrzostwa było sporo ludzi. 
Pocieszam się tym, że następny sezon musi być lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Nie wiedzialem gdzie to wrzucic, ale kojarzy mi sie najbardziej z Pistons. Polecam bardzo.

 

 

"Maybe he could have succeeded if his dad didn't drag him to Home Depot every day for hours to look at chainsaws even though Darko should have probably spent that time resting and preparing for games."

😂

Pewnie sporo podkoloryzowane ale i tak wesoło się to czyta. A ogólnie na takie wstawki jbc najlepszy jest ten nieco zapomniany temat:

https://e-nba.pl/topic/3418-gdzie-oni-są/

Chociaż obecni tu i w większości starsi stażem fani Pistons napewno wciąż z łezką w oku wspominają Darko i decenią (szczególnie ten krótki fragment o Big Benie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.