Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę jakby tu połączyć ew. trade love'a do Cavs i włączenie do tego wszystkiego raptors. Amir na C i Love na PF w Cavs wyglądałoby przyzwoicie, a jeszcze jakby Rapsi łykneli Benneta i Wigginsa, Rossa oddali do Minnesoty plus coś jeszcze - kosa. Trzeba byłoby tylko jakoś to sensownie rozegrać i przemyśleć, aby wymiany były sensowne i z korzyścią dla każdego. Chociaż nadal uważam, że Lee w Cavs byłby idealny.

 

 

pogrubiony fragment

 

mysle ze mozna juz zamknac temat lapu capu, raczej nie pojawi się już tu na forum nic co przebije propozychę grania Amirem na centrze w drużynie która ma grać o misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że MVPrzemek dopiero jak sam pisał wybiera się do "licka", to uważam, że jego posty często są bardzo dobre jak na jego wiek, może nie zawsze są kopalnią trafnych uwag i i konkluzji, ale na miano trolla IMO nie zasługuje, troll to ktoś kto dokucza i zaśmieca fora itp. MVPrzemek dzięki swojej nieszablonowej twórczości stał się integralną częścią e-nba, a niektóre z jego postów są już na dziś dzień w ścisłym topie all-time ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że MVPrzemek dopiero jak sam pisał wybiera się do "licka", to uważam, że jego posty często są bardzo dobre jak na jego wiek, może nie zawsze są kopalnią trafnych uwag i i konkluzji, ale na miano trolla IMO nie zasługuje, troll to ktoś kto dokucza i zaśmieca fora itp. MVPrzemek dzięki swojej nieszablonowej twórczości stał się integralną częścią e-nba, a niektóre z jego postów są już na dziś dzień w ścisłym topie all-time ;)

 

wez pod uwage ze on nie napisal ze idzie do licka uczyc SIE

 

byc moze konczy wlasnie doktorat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio robiłem własny power ranking więc podzielę się swoimi subiektywnymi wynikami (porównanie zawodników ławki gsw i rockets, w nawiasie overalle przyznane przeze mnie):

 

pg: livingston (73) > canaan (67) 

sg: rush (70) > n.johnson (65)

sf: barnes (76) > gee (67)

pf: green (73) > adrien (67)

c: speights (71) > motiejunas (70)

 

jak widać 5:0 dla gsw, z wyraźną przewagą na większości pozycji, wg mnie potencjał ławki houston można porównywać co najwyżej do tej mizerii na ławce jazz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze wstępnym zainteresowaniem ze strony niektórych użytkowników forum rozpoczynam wątek w którym proponuję zamieszczać wyniki prowadzonych przez siebie rankingów drużyn, wymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi metodologii (sposoby obliczeń, koncepcji przedstawienia wyników, co uwzględniać a czego nie, itp. itd) oraz oczywiście dyskutować na bieżąco na temat wyliczonych overalli.

Jaggy never cease to amaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.