Skocz do zawartości

[beGM Playoffs 23 West Conference Finals] #1 NUGGETS (59-22) vs #2 LAKERS (57-25)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chyba Nuggets jednym głosem wygrali, ale remis też ich premiował, bo były też głosy na 4:2

Tak czy siak gratulacje dla @LeweBiodroSmoka

to prawda, @Braveheart22 prawie mnie o palpitacje przyprawił jak zobaczyłem, że oddał głos, a był poza forum od wtorku :D

dzięki Cambus, mam nadzieję, że nie masz mi za złe, wiesz jak to jest gdy emocje czasem miotają człowiekiem jak szatan

ale przede wszystkim dziękuję @january za epicką serię, w życiu bym jeszcze przed pierwszym opisem nie spodziewał się, że to dowiozę, nie siłą ekipy, ale merytoryką i czy starczy mi zapału, jednak rzucenie trawy pomaga osiągać cele, wcześniej większość opisów pisałem na wpółprzytomny, nie mogąc się nad niczym skupić

co to był za wieczór, o tej 23 59, to bardziej spodziewałem się już @Alonzo, którego też pozdrawiam i mam nadzieję, że się jednak nie podda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

No na pewno! :)

Przy całym szacunku dla @MMM2121 i jego dobrej pracy w odbudowie Warriors, to opuszczał zespoły równie często co @TuPalnik:)

Ja się nigdzie nie pcham i masz słuszna uwagę. Jeśli cos nowego by mi przypadło to byłby 3 team. 
 

Niestety Begm jest jak heroina. Możesz mieć odwyki, ale już zawsze będziesz narkomanem. 

39 minut temu, Szulim napisał:

@MMM2121 wyczyść skrzynkę ;) 

Już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli @MMM2121 wykaże chęć szczera poprawy i dodatkowo trochę postara się aby nasza gra była bliżej tej realnej a wiemy ze chodzi tu o to gdzie powinien trafić #1 draftu 2023 to jestem za. Ale chęć szczera w serduszku aktywności. 
 

zobacz jakie efekty daje aktywność. 
jest tu pewien GM który jak tylko zaczął w koncu robić opisy to zaraz granie misia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej z tego wszystkiego cieszy fakt, że prawie wszyscy GMowie, którzy byli ostatnio aktywni zagłosowali, może i gra przeżywa pewien kryzys gdzie mało mamy tak zaciętych dyskusji jak kiedyś, ale chyba po prostu lwia większość ma los tej gry na sercu i w pewien sposób chcieli docenić moje i Jaśka wysiłki, za co pięknie dziękuję także w imieniu kolegi, który miejmy nadzieje, że się niedługo pojawi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.