Skocz do zawartości

[beGM Playoffs 23 West Conference Finals] #1 NUGGETS (59-22) vs #2 LAKERS (57-25)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Regis

(oznaczenie niezwiązane, ciężko mi się go było pozbyć kopując przez telefon

"komentarz: zasadniczą zmianą jest danie większej ilości minut dla Caruso, jest to absolutnie niezbędne jeśli chcę w tym sezonie zawalczyć o pełną pulę, Alex dostanie też kilka minut jako nominalny SF,  gdyż Brown to nie jest gracz, który może Caruso zdominować fizycznie, roster Rox nie za bardzo może tutaj wprowadzić odpowiednie usprawnienia,  pozwoli mi to na trochę więcej elastyczności, oczywiście AC kończy wszystkie spotkania (Brunson przechodzi pg) i tak zostanie już do końca tych PO"

 @january naprawdę naiwnie myślałeś, że Caruso zostanie na ławce, żebym musiał kryć Curre duetem Brunson-,Conley? Ty, taki stary wyga?

opis będę pisał na raty, postaram się aby skończyć jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie, ale wywracaj teraz nagle swą rotację z PO, oddając mi G1;)

A od kiedy zmiany w s5 w Po powodują od razu porażkę w meczu z automatu? Steve Kerr nie lubi tego.

I jedno pytanie po przeczytaniu opisu, od kiedy Lebron jest taki chętny do grania na post? Bo cała karierę unika tego jak ognia, chyba że ma jakiś karłów na sobie, a tu nagle czytam że jest nie do zatrzymania na postcie

A) nie lubiąc tak grac

B) mając na sobie niezłego w D Andersona, czy może mający kiepski sezon w D Granta, ale jest duży, silny, długi, a i w Nuggets gra z mniejszą rola w ataku.

C) będąc kontuzjowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Po zrobieniu 8-1 w PO Baryłki nagle wywrócić chcą s5, troche mowi to samo za siebie;) ale jestem przygotowany;) czekam co napiszą;)

Tak jesteś przygotowany, że grozisz mi walkowerem w G1? W ogóle co to za zasada, że nie można rotować pod rywala? 

Ile różnych s5 w serii z Nuggets wystawił Ham? Dwie pierwsze rundy to była tylko rozgrzewka przed daniem głównym co podkreślałem w każdym z opisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Adjustments z wymianą startujacego cale PO guarda w s5 to się robi po wpierdolu, dobrze że Ty i Twoi gracze wchodzą w serię z takim nastawieniem;)

Caruso tak samo w Bulls wchodził z ławki większość rs by gdy była potrzeba spokojnie grać w s5. "

"Po wpierdolu" - no nieźle się zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Po zrobieniu 8-1 w PO Baryłki nagle wywrócić chcą s5, troche mowi to samo za siebie;) ale jestem przygotowany;) czekam co napiszą;)

Mowi to, ze graja z lepszym przeciwnikiem z ktorym trzeba sie inaczej matchupowac, ale te gadki o oddaniu meczu walkowerem bo bedzie inne S5 sa niesmaczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, january napisał:

Ale to opiszę jak zobaczę tą nagle zmienioną rotację Denver.

 

48 minut temu, january napisał:

Opis musiałem dac przeciw temu s5 co wstawiali cale PO przecież, nie mogłem za nich s5 ustawiać. 

Nie "nagle" tylko zmiany lekko nawet zasugerowałem, ale oczywiście Tobie było na rękę zaczynać pierwszym, co niejako nawet wymusiłeś narracją o tym kto powinien zaczynać, co raczej nie obchodziło kompletnie nikogo, może poza Iggym. Różnica jest taka, Misiu, że w porównaniu do Cb ja mogę zrobić w s5 kilka usprawnień i ta piątka nie straci na sile, ewentualnie przestawią się akcenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

I ja i Ty wiemy, że od miesiąca mnie atakowałaś nie bez powodu tu na podforum,

skoro nie bez powodu, to między nami ok? prawda?

4 minuty temu, january napisał:

a teraz wchodzisz w akcję pod tytułem: najpierw napiszesz, że nie chcesz odkrywać kart przed serią ze mną, a potem wrzucasz, że niby konieczność wrzucenia 1 opisu przeze mnie to bonus dla mnie, a nie dla Ciebie.

byłoby to dla Ciebie bonusowe gdybyś podszedł do sprawy racjonalnie i przewidział pewne oczywiste usprawnienia, zamiast tego zacząłeś od grożenia walkowerem za zmianę rotacji ;)

6 minut temu, january napisał:

No szanujmy się, niech te Twoje dowalające sie do mnie wymysły choć odrobinę logiki zawierają na przyszłość, bo potem muszę Cię cytować jak piszesz dwie przeciwstawne sobie rzeczy.

przecież ja to pisałem w szerszym kontekście, a nie tylko do zmiany rotacji, jakbyś też nie zauważył seria już się zaczęła, nie chciałem zaśmiecać wątku serii tym jednym leakiem, ale jakiś luj wszystko przeniósł

o jakim braku logiki, więc piszesz, brakiem logicznego myślenia wykazałbym się dopiero wtedy gdybym dał Twoim obwodowym zrobić mi bukakke i zostawić na mrozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Trochę średnio, nie podobało mi się, że od miesiąca ponad zaczynasz w przeróżne sposoby ataki na mnie na każdy temat, by budować się narracyjnie pod tą serię;)

sam się mój drogi podstawiałeś, buńczucznie lekceważąc wszystkich rywali przez cały sezon, a prawda jest taka, że gdyby nie Wielki Jimmy i jego heroiczny run mógłbyś już teraz modlić się o najniższy wymiar kary ;)

5 minut temu, january napisał:

A, czyli jednak miałem ustawiać za Ciebie s5 :p?

absolutnie nie, nie wystawianie Caruso było po części celowe, by raz - dać mu się spokojnie rozgrzać i zwiększać minuty i rolę wraz z upływem PO, dwa - chciałem właśnie zobaczyć jak do tego podejdziesz, czy weźmiesz pod uwagę pewne warianty czy wygodnie będziesz pisał, że jedyny obrońca na Twoich niskich siedzi na ławce (co też jest oczywistą nieprawdą tak swoją drogą)

ten roster gra ze sobą na tyle długo i są na tyle ograni w lidze gracze, że nie ma absolutnie żadnego powodu by zakładać, że nic się w tej rotacji zmienić nie może, zwłaszcza jeśli podejmuję skład z tak dużą ilością talentu w skali alltime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest wiele ekip z sukcesami które w trakcie meczu regularnie rozpoczynały i kończyły dany mecz innym zestawem graczy wiec jezeli ktoś mający taki skład zrobi zmianę od razu a nie pod koniec meczu to oczywiste jest ze jest to na tym poziomie rozgrywek dopracowane. Moim zdaniem ta dowolność rotacji w naszych DEN występuje i pisanie tu o walkowerze to cheap shot. 
Owszem trwa w POs zawsze walka kto kogo zmusi ustawieniem do zmiany stylu gry ( przykład spurs vs grizz w 12 np ) ale tu jest przecież game plan z góry przygotowywany przez gm i to taki przewidywany w RS. Z reszta obie ekipy miały znaczna przewagę w RS i z góry wiadomo było ZE RACZEJ zobaczą się w finałach konfy. Tu otwarcie serii nowym ustawieniem to nie jest to panic mode jakiejś Atlanty jak s5 nie funkcjonuje. To element planu całego sezonu. 
 

Jasiu złożyłeś fantastyczny zespół ale metody które tu stosujesz (wielokrotne powtórzenia rodem z House Of Cards „ o destabilizacji związków zawodowych nauczycieli” które wysyłasz milion razy w eter budzą niechęć do Ciebie raczej i taka myśl mnie naszła ze ty może nie umiesz normalnie bawić się w grę? Zawsze coś wymyślisz „na skróty”. Po takiej lekturze człowiek chce włączyć rl lakers i jeszcze raz sprawdzić czy lbj czyli 38 Latkowi czasem nie starczyło pary tylko 3 i pół spotkania gdzie u was seria może być dłuższa. Masz 3 świetnych gwiazdorów gdzie każdy z osobna doskonały. Ale czy oni by tak razem grali patrząc na pewne mimo wszystko niesnaski Jimmiego czy Stepha ze swoimi już dawnymi kolegami? Nie z każdym oni chcieli grać. Ba. Nawet lbj ma opinie gracza ze ma tylu samo chętnych do gry z nim jaki przeciwników. Tu nie ma sielanki.  

Daj nam głosującym choć trochę przestrzeni do decyzji. Zakrzyczenie walkower a jednorazowy wspominek ze może w sferze taktycznej osiągnąłeś drobny sukces to dwa różne efekty moim zdaniem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ja po prostu nie jestem tu w żadnych układach i mam wywalone pisząc zawsze to co myślę, nie próbując się przypochlebiać głosujących, no taki jestem;) 

Jak mi ktokolwiek tu poda przykład teamu, który po wygraniu gładkim 2 serii w PO przed finalami konfy przed G1 nagle (bez związku z urazami) robi 2 lub wiecej zmiany w s5 to osobiście skreślę to co napisałem o oddaniu g1 przez Denver.

Daleko szukać nie trzeba. W realu Lakers zmienili s5 przed seria z Warriors, albo w drugim meczu, zmienili później tez w ECF w kolejnym spotkaniu.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

Po takiej lekturze człowiek chce włączyć rl lakers i jeszcze raz sprawdzić czy lbj czyli 38 Latkowi czasem nie starczyło pary tylko 3 i pół spotkania gdzie u was seria może być dłuższa.

To raz, a przypomnę jeszcze, że u nas zeszły sezon LeBron miał 2 miesiące dłuższy niż w realu. Pewnie mało kto takie rzeczy bierze u nas pod uwagę, ale w tym sezonie już widać było jak bardzo dziadzio Bron potrzebuje wydłużonego czasu na regenerację. 

Wiadomo, że wjuch rzeczy w opisie jaśka to jest totalna przeginka (w tym moje ulubione o Jimmym spot up shooterze, kiedy to jest po prostu nie jego gra), pomija naprawdę kiepski (jak na rzekomo oltajmerski skład) spacing - Butler, LeBron i Claxton to jest aż trzech graczy, z których jumperkami można i nawet trzeba żyć, a wytyka rywalowi brak volume shooterów na skrzydłach (nie żebym się nie zgadzał, ale jednocześnie trochę beka). Dobre też było deprecjonowanie Brunsona, tak jakby on miał w real Knicks kogoś choćby z połową gravity Jokicia. Lakers mają też nie za mocną ławkę, ale z drugiej strony, nie licząc pozycji nr 5, jest spora przewaga size po stronie LA, zwłaszcza, że ja nie wiem co z Kylem Andresonem, który niedawno w realu przeszedł operację oka.

Także wstępnie to nie wiem kto wygra. HCA wiadomo po czyjej stronie, najlepszy zawodnik też, najlepszy duet zawodników też, ale size i matchupy są raczej korzystniejsze dla Lakers. Bawcie się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Do postu @karpik się odniosę już z laptopa wieczorem, ale no fakt, że Kyle Anderson nie gra w tej serii (A nie gra) to jest gamechanger dodatkowy, także dzięki Karpiu!

przecież grał w serii z Rox, też uczciwie pisałem co mam z tym zrobić chwilę po kontuzji i jedyne głosy jakie się odezwały to, że będzie najwyżej grał z maską

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacje miał dopiero 18 maja i z tego co wyczytałem to wizualnie wyglądało paskudnie ale sam zabieg przeszedł szybko i łatwo poszło. 

Dodatkowo on nie skasował planów na to lato co do udziału w fiba wreprezentacji

 

 

chin ;) 

pradziadek był Chińczykiem 

( tu daruje sobie żarty z jego czołem i Mongolia ) 

W niektórych artykułach operacje nazywali korekta

Słowo operacja się lepiej sprzedaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

No ja naiwnie nie sprawdziłem jak u Ciebie z kontuzjami, skoro w tematach 1R i 2R się nie zajaknales o Andersonie. 

Teraz sprawdzam, a tu Anderson out z operacją oka po kontuzji, przez którą nie mógł kończyć serii w 1R. Bamba out. Brogdon kontuzja od G3, która spowodowała, że z świetnego 6mana stał się unplayable...

Czekam jak tu bez Andersona złożysz rotację uwzgledniajac jeszcze uraz Brogdona. Już Ci tego Jeramiego nie grającego od polowy marca po znajomosci odpuszczę:p

to jest już szczyt chamówy, nie zdawałem sobie sprawy z operacji Andersona, bo gdybym zdawał to bym jak najszybciej o tym poinformował aby nie doszło do takiej sytuacji jak teraz

o Bambie napisałem w opisie drugiej serii, że gra za niego Williams

Brogdon nie będzie grał u mnie w ogóle od czasu urazu, nie będę Mazzulla i katował swoich graczy by dostać od nich zwrot w postaci -15 w kilka minut

z tego co teraz czytam większość doniesień jest o kosmetyce i nic nie wskazuje na to aby taki twadziel jak Kyle nie grał bym z tym gdyby nie był potrzebny, może i dobrze, że to teraz wyszło, ustalmy co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january przypiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.