Skocz do zawartości

Lakers 23/24


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

No to Lakers kończą sezon z bilansem 47-35 (no, w zasadzie 48-35), prawdopodobnie o jakieś dwa strzały w ryj Davisa od uniknięcia playinów, a tak niestety albo Denver w pierwszej rundzie, albo mecz o życie z Kings/Warriors i potem w razie wygranej wyjazd do OKC niemal z biegu. Szkoda, ale za błędy się płaci i eksperymenty z rotacją na przełomie grudnia i stycznia chyba długo będą nam się śnić po nocach.

Ktoś powie, że skoro i tak mają dostać lanie od Nuggets, to wszystko jedno, czy nastąpi to w pierwszej rundzie, czy później, ale ja jednak wolałbym zobaczyć kilkanaście meczów Lakers w playoff, niż cztery, bo choćby rok temu te dwie wygrane serie przyniosły mi naprawdę kupę funu. No i nie wiadomo, kiedy po raz kolejny doświadczymy takiej okazji.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jendras napisał(a):

No to Lakers kończą sezon z bilansem 47-35 (no, w zasadzie 48-35), prawdopodobnie o jakieś dwa strzały w ryj Davisa od uniknięcia playinów, a tak niestety albo Denver w pierwszej rundzie, albo mecz o życie z Kings/Warriors i potem w razie wygranej wyjazd do OKC niemal z biegu. Szkoda, ale za błędy się płaci i eksperymenty z rotacją na przełomie grudnia i stycznia chyba długo będą nam się śnić po nocach.

Ktoś powie, że skoro i tak mają dostać lanie od Nuggets, to wszystko jedno, czy nastąpi to w pierwszej rundzie, czy później, ale ja jednak wolałbym zobaczyć kilkanaście meczów Lakers w playoff, niż cztery, bo choćby rok temu te dwie wygrane serie przyniosły mi naprawdę kupę funu. No i nie wiadomo, kiedy po raz kolejny doświadczymy takiej okazji.

Optymizmu przed ewentualna seria z Nuggets mam niemal zero. To znaczy uwazam, ze sweepa nie bedzie, ale nie wyobrazam sobie wygranej serii z nimi. Natomiast JEZELI mamy tu jakis puncher chance, to lepiej grac z nimi na poczatku - rok temu po tej serii z GSW mieli jeden dzien przerwy do meczu z Nuggets, a potem jeszcze mecze co drugi dzien. Chyba lepiej sprobowac zamknac oczy i wyprowadzic cios na poczatku, w pelni zdrowia i bez zmeczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Optymizmu przed ewentualna seria z Nuggets mam niemal zero. To znaczy uwazam, ze sweepa nie bedzie, ale nie wyobrazam sobie wygranej serii z nimi. Natomiast JEZELI mamy tu jakis puncher chance, to lepiej grac z nimi na poczatku - rok temu po tej serii z GSW mieli jeden dzien przerwy do meczu z Nuggets, a potem jeszcze mecze co drugi dzien. Chyba lepiej sprobowac zamknac oczy i wyprowadzic cios na poczatku, w pelni zdrowia i bez zmeczenia.

Zdrowy lebron jest bardziej zdrowy na poczatku niż końcu wiosny. Stąd słusznie powinno się zaatakować najlepszych z marszu. Tam Szmurej nie musi być super zdrowy jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Optymizmu przed ewentualna seria z Nuggets mam niemal zero. To znaczy uwazam, ze sweepa nie bedzie, ale nie wyobrazam sobie wygranej serii z nimi. Natomiast JEZELI mamy tu jakis puncher chance, to lepiej grac z nimi na poczatku - rok temu po tej serii z GSW mieli jeden dzien przerwy do meczu z Nuggets, a potem jeszcze mecze co drugi dzien. Chyba lepiej sprobowac zamknac oczy i wyprowadzic cios na poczatku, w pelni zdrowia i bez zmeczenia.

Racja, kilka dni odpoczynku zawsze spoko. Niemniej podstawowy problem polega na tym, że Lakers kompletnie nie mają pomysłu na Nuggets w końcówkach. Za każdym razem jest to samo - jak tylko Denver wrzuca wyższy bieg w ostatnich minutach, to jest barbecue chicken.

Ale nie uprzedzajmy faktów, bo tej serii jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kwestia ewentualnej kontuzji pleców Davisa. Musiał zejść kilka minut przed końcem. Ponoć było chrupniecie przy tej dobitce. Nie wiadomo co dalej. Twierdzi że absolutnie zagra w najbliższym meczu z z New Orlean. Ale jakie będą tego dalsze konsekwencje, można mieć obawę. W przypadku przegranej czeka bardzo bardzo istotny mecz z tymi których za wszelką cenę należało uniknąć.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jendras napisał(a):

Niemniej podstawowy problem polega na tym, że Lakers kompletnie nie mają pomysłu na Nuggets w końcówkach. Za każdym razem jest to samo - jak tylko Denver wrzuca wyższy bieg w ostatnich minutach, to jest barbecue chicken.

Tu jest więc tylko jedno możliwe rozwiązanie żeby wygrać - nie można dopuścić do zacietej koncowki. Jak będą im Lakers robić blowout to Jokic i Murray będą w ostatnich minutach na ławce i stamtąd im krzywdy nie zrobią 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Take care of business z Pels a potem

Lebron w gazie ze zdrowa noga 

Lebron trafia z dystansu w przeciwienstwie do zeszlego roku

Murray nie gra tak fenomenalnie jak rok temu

Nuggets maja slabszy support niz rok temu my lepszy niz rok temu

Wygrywac wazne 50/50 momenty w serii 

Tak czy inaczej trzeba ich pokonac

Smierdzi mi dzisiaj ciezkim meczem z Pels

a, jeszcze Nuggets tez nie beda rozpedzeni i wypoczeci jak rok temu a my wymeczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO że post prime LeBron jest o kolejny rok za górką, a grający z kontuzją pleców Davis będzie zapewne na lekach posklejany żeby nie rozpaść się przy kolejnej losowej dobitce .... A to jest opoka liderów Lakers....Tymczasem cały trzon Denver to jest  w mocnym prime. Jedyna nadzieja to jest świeżo po kontuzji Jamal, nie grający na 100 procent, ale chłop ma 26 lat, jest w mocnym prime, więc ma z czego się posklejać w całość, a jak dojdą do tego rzuty zza głowy jokera.....

Generalnie nie jest to dobry prognostyk jak twoim liderem w Play off jest 39 latek.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek liga się uwzięła przeciwko Lakers, zmusiła ich do zagrania dodatkowego meczu 9 grudnia, plus mecz w play in- to już jest co najmniej dwa mecze,( a może być i trzy) mało tego w 3Q meczu z Memphis zegar nie zresetował się i Leakers musieli grać dodatkowo aż o minutę i sześć sekund dłużej .,Nie wspominając o tym jak pasiaki bezpardonowo gwizdają przeciwko LAL.,To pachnie Mi spiskiem Silvera i żydowskiej kliki właścicieli teamów NBA przeciwko gojowskiej rodzinie Buss- możliwe że jeszcze finansowanym przez Sorosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tombou napisał(a):

TYLKO że post prime LeBron jest o kolejny rok za górką... 

Generalnie nie jest to dobry prognostyk jak twoim liderem w Play off jest 39 latek.....

 

Starsi forumowicze znają moje podejście do Lebrona, wielu pamięta mój sprzeciw jak przychodzil do Lakers ze względu na jego wiek, ale k**** żeby w tej chwili dalej chłopu wypominać wiek to już coś jest nie tak. 

25/7/8 i ponad 70 meczów zagrane na  35MPG. Masz parę wpisów wcześniej dwie ciekawostki wrzocone przez @LeweBiodroSmoka odnośnie skuteczności kończenia pod kosze i z dystansu, odnośnie liderowania w lidze pod względem PPG...

Może to faktycznie ostatni jego sezon na takim poziomie, ale skoro ciągle w nim jesteśmy to biorąc pod uwagę powyższe fakty jakie ma znaczenie, że gość ma 39 lat???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Van napisał(a):

Starsi forumowicze znają moje podejście do Lebrona, wielu pamięta mój sprzeciw jak przychodzil do Lakers ze względu na jego wiek, ale k**** żeby w tej chwili dalej chłopu wypominać wiek to już coś jest nie tak. 

25/7/8 i ponad 70 meczów zagrane na  35MPG. Masz parę wpisów wcześniej dwie ciekawostki wrzocone przez @LeweBiodroSmoka odnośnie skuteczności kończenia pod kosze i z dystansu, odnośnie liderowania w lidze pod względem PPG...

Może to faktycznie ostatni jego sezon na takim poziomie, ale skoro ciągle w nim jesteśmy to biorąc pod uwagę powyższe fakty jakie ma znaczenie, że gość ma 39 lat???? 

Podobno był problem z pocztą. Dlatego wiele rzeczy jest teraz naprawianych. Podobno twój sprzeciw właśnie uznano i z Pels LBJ nie zagra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mayor napisał(a):

Na dodatek liga się uwzięła przeciwko Lakers, zmusiła ich do zagrania dodatkowego meczu 9 grudnia, plus mecz w play in- to już jest co najmniej dwa mecze,( a może być i trzy) mało tego w 3Q meczu z Memphis zegar nie zresetował się i Leakers musieli grać dodatkowo aż o minutę i sześć sekund dłużej .,Nie wspominając o tym jak pasiaki bezpardonowo gwizdają przeciwko LAL.,To pachnie Mi spiskiem Silvera i żydowskiej kliki właścicieli teamów NBA przeciwko gojowskiej rodzinie Buss- możliwe że jeszcze finansowanym przez Sorosa

ale bezbek, nic dziwnego że Biden cie deportował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam humor, gituwa?

Ja tak sobie, spodziewam sie o wiele trudniejszego meczu. Na plus to, ze zostali w Nowym Orleanie.

Nie powiem, tez bym wolal chyba ta serie z OKC, bo inaczej bedzie jak bedzie zapewne w serii z Denver. Ale raz ze nie ma co ryzykowac ze Draymond walnie znowu 5 trojek, a dwa koszykarscy bogowie nie lubia takiego kombinowania.

Do spodu dzis, a potem dawac te Chicken Nuggets :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.