Skocz do zawartości

Lakers 23/24


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Van napisał(a):

Już któryś raz straszne na wyrost starasz sie zrobić z Warriors trudny matchup dla Lakers a tak po prostu nie jest. Nie mozna żadnego rywala lekceważyć zwłaszcza z zawodnikiem takiej klasy jak Curry, ale patrząc na chłodno na to co mają dane drużyny i Lakers i co koku sprawia kłopoty to już w poprzednich PO widzieliśmy, że Warriors Lakers po prostu leżą. Duża w tym oczywiscie przewaga jaka stwarza AD przeciwko temu co mają pod koszem, a czego np już w meczach z takimi Kings i Sabonisem nie widać. Oczywiście bez AD i LeBrona to inna gadka, ale to chyba oczywiste.

Tegoroczni Warriors są troszkę inni niż zeszłoroczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczni Warriors maja post ASB 15:9 I to juz po tym 7:1 w ostatnich 8 meczach, gdy Kerr ogarnal rotacje.

Zeszloroczni zrobili...15:9 :P z tym ze Curry robil 29 ppg na 49FG% i trafial 5 trojek na 42%. Teraz robi 22 ppg na 41FG% i trafia 4 trojki na 36%.

O ile zgodze sie, ze moga byc w tym roku lepsi(zakladajac, ze Curry coastuje a nie zdziadzial), tak nie przesadzalbym z zachwytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał(a):

Boisko rozstrzygnie. Po co strzępić ryja. 

To w zasadzie całkiem tego typu dyskusje przed faktem wyelinowac i ograniczyć się do czekania za każdym razem na rozstrzygnięcie na boisku. Czy to wynik danego meczu, serii, przewidywania odnośnie rozwoju nowego zawodnika. Po co strzępić ryja 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Van napisał(a):

To w zasadzie całkiem tego typu dyskusje przed faktem wyelinowac i ograniczyć się do czekania za każdym razem na rozstrzygnięcie na boisku. Czy to wynik danego meczu, serii, przewidywania odnośnie rozwoju nowego zawodnika. Po co strzępić ryja 😆

Na tym etapie sezonu możecie wygrać przegrać lub zremisować. Nie chodzi o to aby nie dyskutować, obliczać szanse. Ale wszystko już czytaliśmy więc warto już poczekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kolega Tombu wpadł tutaj, aby celowo podkręcić trochę senną atmosferę 😉

Jakakolwiek reakcja po dwumeczu b2b z wynikiem 1:1 jest nadmierna, można przecież powiedzieć, że zadanie zostało wykonane, a gwiazdy odpoczęły na ostatnie 3 mega ważne spotkania. Wygrane z Warriors i Grizzlies postawią Lakers w komfortowej sytuacji, prawdopodobnie z możliwościami na 7 miejsce, o czym rozstrzygnie ostatni mecz z Pels. Nie wiedzę tu najmniejszego dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Me Myself and I napisał(a):

skoro taki arcy ważny to dlaczego Lebrona nie wystawili? 

39 lat, Back to Beck, oraz nadzieja że mocno osłabioną minnesotę i to u siebie się pyknie skoro Sota średnio sobie ostatnio radzi?

24 minuty temu, Pozioma napisał(a):

Ja myślę, że kolega Tombu wpadł tutaj, aby celowo podkręcić trochę senną atmosferę 😉

Jakakolwiek reakcja po dwumeczu b2b z wynikiem 1:1 jest nadmierna, można przecież powiedzieć, że zadanie zostało wykonane, a gwiazdy odpoczęły na ostatnie 3 mega ważne spotkania. Wygrane z Warriors i Grizzlies postawią Lakers w komfortowej sytuacji, prawdopodobnie z możliwościami na 7 miejsce, o czym rozstrzygnie ostatni mecz z Pels. Nie wiedzę tu najmniejszego dramatu.

Też prawda, musi się coś dziać bo być może niedługo nie będzie o czym dyskutować więc to są teraz w przypadku lejkers być może najbardziej gorące dni w najbardziej gorącej dla nich części sezonu. Po to jest właśnie to forum żeby dyskutować nakręcać się. Ja jestem bardzo ciekawy opinii innych i bardzo dobrze mi się czyta innych punkt widzenia i odpowiedzi wszystkich i zwolenników i krytyków. Ja mam obawy, A inni się z tych obaw śmieją. Więc być może mnie myli kilkudziesięcioletnie doświadczenie już. Sport jest nieprzewidywalny i na Tym też polega piękno tego. NBA jest taka uczy niesamowicie pokory pokazując że każdy najbardziej niespodziewany może wygrać z każdym. Być może pelikany ogarniają sytuację Sacramento podobnie i może się okazać nawet że ani dla Warriors ani Lakers nie ma kogo wypchnąć z tego miejsca 7 i 8. Ale najpierw między sobą muszą Ustalić kto będzie wypychał... niesamowite czasy, jedna z największych legend NBA Stefan curry LeBron James stoczą zacięty pojedynek między sobą o wejście do Play Off. Fajna sprawa te playiny. Byłem ciekaw opinii innych, bo moim zdaniem Lakers są jednak w gorszej sytuacji niż Warriors jak widać tu inni spokojnie twierdzą inaczej. Więc tym bardziej Zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 24kobe8 napisał(a):

chyba trochę niezauważone, Reaves od swojego TD robi srogie 7/38 za trzy, zresztą ostatnie jego mecze w ataku to spory zjazd 

On miał w tym sezonie wahania rzutowe, ale w sumie nie dziwne. Długi postseason, później kadra, i póki co 100% frekwencja w tym sezonie. On łapał lepsze % za 3 w okresach, gdzie było mniej meczów/on grał mniejsze minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-11 do przerwy, a to i tak najniższy wymiar kary przy tym, że Green robi 5/5 za 3, a  GSW prawie całą pierwszą połówkę utrzymują na dystansie skuteczność na poziomie 70%.

Trzeba trzymać kciuki żeby im przestało wpadać, bo inaczej będzie mega ciężko, a mecz jest piekielnie ważny, gdy weźmie się pod uwagę porażkę Kings i duże szanse na przegraną Suns, którzy grają równolegle.

Reaves po kolejnym rozczarowującym początku na koniec 2 kwarty się troszkę zapalił (i oby tak już zostało), Russell też musi się poprawić, jeśli mamy myśleć o zwycięstwie. 

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.