Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

@microlab chyba bardziej chodziło o to, że Gordonowi groził wypad na śmietnik historii jeśli ktoś nim odpowiednio nie pokieruje a przede wszystkim nie da szansy, było już w lidze wielu takich Gardonów, nie przesadzajmy, że w typie drzemał jakiś nieprawdopodobny potencjał, którego nie mieli inni, po prostu zwykle musi się złożyć kilka czynników by dojść w takie miejsce, a przy tej konkurencji w lidze jest to dane w zasadzie garstce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Gordon to piękny trade, na szczęście w tym wypadku go "wciskalem" do Denver jeszcze przed wymianą.

Magic po czasie wyciągnęli słaba paczkę, ale taka też była wartość Gordona wtedy w lidze i to w sporej części przez Orlando, które nie potrafiło mu znaleźć dobrej roli.

 

Choć krytyka Malone od Julka jak zwykle przesadzona, bo rola Gordona w Denver przez dwa lata była inna głównie przez kontuzje.

Zaraz po wymianie wyglądal świetnie na małej próbce, a potem poszło kolano Jamala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo z tym Gordonem pojechał @microlab, ale bardziej mnie bawi to jak teraz wyskakuja jak z kapelusza sami znawcy jego talentu, co to go chcieli w Denver.

Tylko ja pamiętam, że głównym orędownikiem AG byłem głównie ja na tym forum (abstrahuję od wielbicieli jego talentu w konkursie wsadów, bo takich tu wielu) i nie raz musiałem pisać, że wcale się nie skończył w Orlando, tylko ma tam c***owe otoczenie.

Owszem najbardziej go chciałem do Soty żeby grał z KATem, gdzie fit byłby równie dobry jak z Jokicem, ale chciałem go też do Denver i pisalem.wielokrotnie, że nie ma drugiego.takiego gracza w lidze, który mógłby lepiej zastąpić Millsapa.

I co wtedy czytałem??? Że Grant będzie lepszy...! LOL Może 1 max. 2 osoby popierały wtedy to co piszę, a teraz liczyć mi się nie chce bo tylu okazuje się ekspertów za nim było - tylko chyba bali sie o tym napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

Grubo z tym Gordonem pojechał @microlab, ale bardziej mnie bawi to jak teraz wyskakuja jak z kapelusza sami znawcy jego talentu, co to go chcieli w Denver.

Tylko ja pamiętam, że głównym orędownikiem AG byłem głównie ja na tym forum (abstrahuję od wielbicieli jego talentu w konkursie wsadów, bo takich tu wielu) i nie raz musiałem pisać, że wcale się nie skończył w Orlando, tylko ma tam c***owe otoczenie.

Owszem najbardziej go chciałem do Soty żeby grał z KATem, gdzie fit byłby równie dobry jak z Jokicem, ale chciałem go też do Denver i pisalem.wielokrotnie, że nie ma drugiego.takiego gracza w lidze, który mógłby lepiej zastąpić Millsapa.

I co wtedy czytałem??? Że Grant będzie lepszy...! LOL Może 1 max. 2 osoby popierały wtedy to co piszę, a teraz liczyć mi się nie chce bo tylu okazuje się ekspertów za nim było - tylko chyba bali sie o tym napisać :)

DZIĘKI MORDKO ŻE NAM EKSPERTOWAŁEŚ WTEDY (nie pamiętam tbh xD)

 

ale masz rację

2 (z 3 xD) osób zainteresowanych Nuggets w tamtym momencie jarało się przyjściem Gordona do Nuggets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chyba pisałem, że słaby ten kontrakt dla Gordona: i jestem z tego dumny, nie ma co udawać, że cokolwiek co piszemy na polskim forum o NBA ma jakąś wartość. ;] 

Miałem też pisać, że Bam Adebayo-go to guy w ataku to jakiś ordynarny cringe, ale jeszcze wygra g5 i będę musiał podwójnie dezawuować wartość shitpostingu na polskim forum o NBA. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

Tylko ja pamiętam, że głównym orędownikiem AG byłem głównie ja na tym forum (abstrahuję od wielbicieli jego talentu w konkursie wsadów, bo takich tu wielu) i nie raz musiałem pisać, że wcale się nie skończył w Orlando, tylko ma tam c***owe otoczenie.

To w ogóle nie było tak, że ja i Julek propsowalismy Aarona obok Jokicia jeszcze przed tradem, a LBS na to marudził :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys prewencyjnie zamknij forum na jakiś czas pls. ;]

Żarty, żartami, ale forumek serio się chyba skończył: tyle epic dyskusji, trollingu i prowokacji dzięki naszym kolegom jokiciowcom zwieńczone tytułem - dobra historia, nic lepszego się już tutaj może nie wydarzyć, jak Butler walnął tę cegłę w przedostatnim posiadaniu Heat to 8 lat e-nba pod znakiem serbskiego Gołoty mi stanęło przed oczami. Jokiciowcy vs reszta świata, Jokiciowcy vs Embiidowcy, potem znowu Jokiciowcy vs reszta świata - i wszystko poszło w c***, wyjaśnił BMF-ów potężny Jugol. 

Wiadomo, gratulacje w necie za sukces kogoś innego to dobre XD, ale gratki triumwiracie sajkosów. :) 

Myśl @Reikaio jakimś wakacyjnym ATF-ie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Butler mial dobre Po tak te finały a zwłaszcza końcówka tego meczu nr 5 koszmarna. Wystraszony. Próbowanie podań do gorzej ustawionych kolegów co kończyło się stratami lub prawie stratami.

Brawo brawo Nuggets. Właściwie jedna przekszkoda dla nich to było SUns z szalejącym Bookerem . Reszta rywali nawet nie była blisko tego by się Jokić spocił.

Jeden z najlepszych indywidualnych finałów w histroii. Jokić jest fantastyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Reikai napisał:

Dzis obaj kończą kariery 

Kto jest wyżej all time, Giannis czy Jokic?

close call bo Giannis ma troche wiecej 'accolades' ale jednak wybierajac miedzy swietnym two-way playerem a historycznie przejebanym graczem ofensywnym (ktory - w kluczowym momencie - dolozyl calkiem solidna obrone) trzeba wybrac tego drugiego 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Dzis obaj kończą kariery 

Kto jest wyżej all time, Giannis czy Jokic?

Zrób ankietę to się zdziwisz jak jednostronne wyniki będą i może przestaniesz zadawać takie niemądre pytania i to minuty po tym jak jeden z nich rozegrał właśnie jedne z najbardziej dominujących PO runów, wstydu nie masz 😉  Zestawiasz full package gościa w ataku z podejrzaną obroną - gdzie ciągle robi postępy i atletycznego freaka ale bez sensownego rzutu i widocznej realnej poprawy w tym aspekcie. Dla mnie wybór jest prosty bo atak>obrona i Giannis już nie raz i nie dwa walił głową w mur w PO, podczas gdy ograniczyć choć trochę Joka jest mega ciężko i poza zeszłorocznym GS, które było w mega uprzywilejowanej sytuacji przez kontuzje Nuggets i osoby Currego i ogólnie fit to mało kto potrafił wykorzystać  wady Serba bo jest ich niewiele i dodatkowo coraz mniej

@LeweBiodroSmoka jak znajdziesz fajne foto pucharu z z ŻUNIOREM to podeślij, trzeba coś wstawić na avka, chyba, że sam zmieniasz ale to jeszcze zostaje dostępny Szalony Mike to się jakoś podzielimy. Życzę wesołego wtorku i świętowania Tobie i pozostałym fanom Nuggets na forum, czyli chyba tylko jeszcze @Lucas 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.