Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tecu napisał(a):

Myślę, że będą na niego chuchać i dmuchać i byle kontuzja będzie przeciągana.

Chyba, że zależy mu/im na nagrodzie rookie to wtedy chyba 65 spotkań trzeba rozegrać jak we wszystkich nagrodach?

Z jednej strony rozumiem z drugiej nie po to bierzesz największy talent dekady żeby go trzymać pod pazuchą 

Choć prawdą jest, że w tej chwili i ja nie widzę go w 39mpg pojedynkach w każdym meczu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał(a):

Przede wszystkim Draft 24 jest dosyć ciekawy w ostatnia brakująca pozycje w spurs. PG. Pożyjemy zobaczymy ale fajnie mieć jeszcze jeden top 8 wybór. 

To się spina z ostrożnym wejściem VW w grę 

Ale 45 spotkań? 

Jedynka w drafcie? 

No średnio się spina wg mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ale 45 spotkań? 

Jedynka w drafcie? 

No średnio się spina wg mnie 

To się zgadzam, ale to są Spurs i Pop - nie zdziwiłbym się gdyby poświęcili ten sezon (bilans, ROTY i inne takie) na rzecz długofalowych korzyści - vide wspomniany przez @ignazz draft 24.

Ale ja też się zgadzam, że sztuczne ograniczanie trochę nie ma sensu z punktu widzenia przeciętnego kibica. Natomiast rzeczywistość się pewnie rozminie z tym co chcieliby fani tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Jeremiego. Końcówkę sezonu pauzował bo bolało go kolano, ligę letnią opuścił bo coś tam, reprezentacją tak samo, teraz opuścił ten wewnętrzny sparing i pierwszy mecz przedsezonowy z powodu ogólnego bólu. Szczerze, nie wiem czy macie tak samo jak ja, ale mnie zaczyna to niepokoić. Miał być Rodman, a mi tu zaczyna zalatywać Leonardem.

Jeśli chodzi o Victora, myślę, że 20pkt.10zb.2bl da radę wykręcić, wątpię jednak żeby rozegrał więcej jak 70 spotkań.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Camelus napisał(a):

To się zgadzam, ale to są Spurs i Pop - nie zdziwiłbym się gdyby poświęcili ten sezon (bilans, ROTY i inne takie) na rzecz długofalowych korzyści - vide wspomniany przez @ignazz draft 24.

Ale ja też się zgadzam, że sztuczne ograniczanie trochę nie ma sensu z punktu widzenia przeciętnego kibica. Natomiast rzeczywistość się pewnie rozminie z tym co chcieliby fani tu i teraz.

Zważywszy na świeżo wprowadzone zasady dotyczące load management które w sumie zaczęło się u Popa, nie wiem czy Liga pozwoli swojemu najgoretszemu produktowi siedzieć w dresach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga będzie codziennie wysyłać eski do Popa czy z Viktorem wszystko git, czy nie ma kaszlu, czy nosi czapkę i czy zjadł porządne śniadanie. Ostatnie czego im (nam?) trzeba to drugi Zion (tak z ostatnich lat), czyli zachwyty przez 20 meczów w sezonie i cała reszta gdybanie co by było. Przy czym rozpad VW byłby pewnie dużo bardziej drastyczny, jak na wysokiego przystało. 

Ergo będą load managmentować ile będzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi trójkami co nie wpadły aby nie koloryzować 

Co zaskakuje mnie w dalszym stopniu 

umiejętności gry na koźle jako SG w tej akcji z 3Q (pierwsza akcja )

blok z pomocy będąc za plecami swojego kumpla z drużyny co tez blokował (1H)

wsad z zasięgiem poza restricted zone ( półkole ) 8m w 3Q

Powtarzalność tych akcji po piwocie lub zatrzymaniu na linii osobistych z 100% skutecznością 

ustawienie gdy podwojony VW oddaje do ścinającego Sochana. To trudno będzie bronić z pomocy bo JS ma swój wzrost i szybkość. 

Wyglada na to z VW już widzi skąd on jest skuteczny i szybko się uczy. 

Zapewne w pierwszym sezonie widoczne będą braki i np brak gry więcej o tablice pod czystym 45* ale nie można mieć wszystkiego 

On swoją tylko obecnością i zasięgiem będzie wymuszał rezygnacje z rzutów u przeciwników bo złapać może flowtera nawet z drugiej linii obrony co jest chore 

No i ma fajna parabole rzutu. Jak będzie dzień konia z trafianiem 5-6 trójek to szybko zobaczymy 30 point gamę 

Gra Sochana bardzo mnie cieszy 

Biega w korytarzach jak weteran. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.