Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, NieMy napisał(a):

dwa słowa Lou Williams

Dwa słowa: mylisz się 

lou Williams: wiele sezonów z ujemny RPM, często ts poniżej 55%, często poniżej średniej ligowej, słaby kreator
Manu - jeden sezon z ujemnym RPM, ts zwykle powyżej 55%, zwykle powyżej średniej ligowej, dobry kreator.

not even close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NieMy napisał(a):

dwa słowa Lou Williams

Zastanów się czy wolisz mieć Lou Williamsa i zero tytułów czy Manu i mistrzowski impact 

 

To że Lou był wiecznym rezerwowym nie wynika z jego wybitnej postawy tylko ograniczeń jakie miał 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, josephnba napisał(a):

Stal się najwybitniejszym rezerwowym w historii więc nie wyszło źle 

To zeleży jak traktujesz Kevina McHale bo dla mnie to on jednak przebija dokonania Manu ale choć więcej razy grał jako rezerwowy niz starter to jednak tych startów ma sporo choć procentowo nie aż tyle więcej od Manu

Kevin jest najlepszym rezerwowym w historii NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał(a):

To zeleży jak traktujesz Kevina McHale bo dla mnie to on jednak przebija dokonania Manu ale choć więcej razy grał jako rezerwowy niz starter to jednak tych startów ma sporo choć procentowo nie aż tyle więcej od Manu

Kevin jest najlepszym rezerwowym w historii NBA 

Myślę, że jednak Manu, prime McHale grał jako starter, prime Ginobili mial kilka sezonów gdzie grał głównie z ławki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał(a):

To zeleży jak traktujesz Kevina McHale bo dla mnie to on jednak przebija dokonania Manu ale choć więcej razy grał jako rezerwowy niz starter to jednak tych startów ma sporo choć procentowo nie aż tyle więcej od Manu

Kevin jest najlepszym rezerwowym w historii NBA 

BMF mnie ubiegł 

Ale mogę się zgodzić że są bardzo blisko i decydują odczucia subiektywne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał(a):

Myślę, że jednak Manu, prime McHale grał jako starter, prime Ginobili mial kilka sezonów gdzie grał głównie z ławki.  

Tak tylko ,że Kevin był 3 razy All starem będąc rezerwowym w Bostonie.  Manu swoje jedyne All star miał kiedy był starterem

Manu 33% swoich meczów zaczynał jako starter a Kevin 41%. Dla mnie McHale większośc kariery grał jako rezerwowy, Miał wieksze sukcesy jak rezerwowy niż Manu.. .Tak to prawda ,że Kevin grał w prime jako starter ale Manu był fałszywym rezerwowym bo nie grał typowych minut rezerowego. Kończył mecze . Grał dużo z czołowymi starterami Tim czy Parkerem.Tak zaczynał z ławki. Grał dużo na początku drugiej kwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał(a):

Tak tylko ,że Kevin był 3 razy All starem będąc rezerwowym w Bostonie.  Manu swoje jedyne All star miał kiedy był starterem

ASG to średnie kryterium gdy jednym z porównywanych graczy jest nie-US zawodnik. Ci international wymiatacze (Manu, Gasol) nie załapali się do top75 alltime listy (pomimo tego, że sportowo luźno tam powinni być) i pewnie za 20 lat będą mocno underrated (już teraz zapewne są, mocno viralowe były te tweety pt. Duncan i Kobe wygrywali tytuły bez gracza z top75 alltime, co jest bzdurą).

Manu ma All-NBA 3rd Team i #10 w MVP voting grając większość meczów jako rezerwowy w '08, to mógł być pod względem impaktu GOAT-sezon 'rezerwowego', bo on tam w tych RAPM-ach był w ~top5, zajebisty boxscore (~20-5-5, +8 BPM), nie wiem czy było coś porównywalnego historycznie. 

Ale obaj to jest koszykarsko ~podobny tier, tak że pewnie do obrony ta Twoja teza. 

E:

,,Sportowo luźno tam powinni być" - tzn. to ~top60 alltime wzwyż, bo tamte listy nie mają sensu z definicji, gdzie 25y --> 25 gracy, gdy obecnie tych dobrych gracy jest po prostu więcej niż kiedyś. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej zadawalający występ Victora vs OKH. Punktów więcej niż minut, skuteczność więcej niż przyzwoita. 

Nawet w Polskim Radio o nim jest. Ciekawe czy ze wzgledu na Sochana czy że ogólnie takie oczekiwania wobec VW są takie wysokie.

 https://polskieradio24.pl/5/4147/artykul/3257989,nba-swietny-start-victora-wembanyamy-dla-san-antonio-spurs

Jedna rzecz, gdybym miał ( na siłę ) coś wytknąć. Victor chyba przy podaniach wszystkich mierzy swoją miarą. Szukał kolegów, ale pasy szły takie jakby wszyscy mieli tak jak on 2,5 m i rozpiętość 3m. Za to 0as i 4 TO. 

A, jeszcze jedno. W pierwszym meczu pokazał pazurki. Wejście głową w 1q w Holmgrena, i w 3q zastawienie drogi pod koszem temuż samemu Holmgrenowi  po faulu jeszcze na obwodzie i wcześniejszym gwizdku pokazuje, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Bill Laimbeer i fani Pistons lubią to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

 

Ja nie jestem pewien jego zbiorek akurat na ten moment.

Dokładnie 

Mam takie samo odczucie 

Za dużo kilogramów i dużych zasięgów ramion jest w lidze, żeby ten patyczek mógł już w pierwszym sezonie zbierać po 10 piłek 

7-8 wydaje mi się maxem w tej chwili choć jeśli niedoceniłem VW to będę się i tak cieszył :)

 

19p 8z 1.5b 1.0 s wg mnie będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statsy VW będą mocno zależne od tego ile my Pop pozwoli pograć. Znając Popa, to mogą być czasami krótkie epizody (źle się ustawi w obronie i siądzie na 2 kwarty ;) ).
Były też gdzieś komentarze, że w pierwszym sezonie nie będzie mocno eksploatowany - bo musi też nieco masy nabrać (trochę już nadrobił).

Jak mu Pop pozwoli pograć z 25 min/mecz to może się zakręcić w okolicy 18/8/2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Camelus napisał(a):

Statsy VW będą mocno zależne od tego ile my Pop pozwoli pograć. Znając Popa, to mogą być czasami krótkie epizody (źle się ustawi w obronie i siądzie na 2 kwarty ;) ).
Były też gdzieś komentarze, że w pierwszym sezonie nie będzie mocno eksploatowany - bo musi też nieco masy nabrać (trochę już nadrobił).

Jak mu Pop pozwoli pograć z 25 min/mecz to może się zakręcić w okolicy 18/8/2. 

Duncan też robił po 25mpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.