Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai Chciałem zażartować jak to brzmi ale ostatnio za dużo było krzywych rozmów w dziale inne wiec napisze że się nie zgadzam. Przed kontuzjami wynikającymi z kontaktu (lub chamstwa pozdro Zaza) wiadomo że to nie chroni. Ale gracze wysocy chyba jeszcze większy problem nie z takimi kontuzjami a z kontuzjami zmęczeniowymi. Tzn. ich kości nie są w stanie wytrzymać takich obciążeń . Swoją droga jak zobaczyłem że Victor jeszcze urósł (a co gorsza nie przypominam sobie graczy powyżej 205 w jego wieku którzy nie dodali jeszcze parę cm) to pomyślałem że nie wróże mu długiej i owocnej kariery. Chciałbym się mylić ale myślę że ciężko mu będzie zagrać w miarę pełny sezon ,a za parę lat zaczną się poważne kontuzje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reikai napisał:

W koszykówce jest jedna zasada.

Jak nie grasz na sto procent i się oszczędzasz zeby się nie połamać, to się połamiesz.

Zapytajcie @Kubbas o ACL, zapytajcie Kawhia o wszystko.

Qrwa potwierdzam.

Jak zerwalem łękotke i zaczalem uwazac to jebnał mi ACL w drugiej nodze. Po operacji rehabilitacji uwazalem jeszcze bardziej i poszła łektoka w drugim.

Uwaga wymusza nienaturalne ruchu a to powoduje grube kontuzje. Jednak z głowa ciezko wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, allen napisał:

Jak zerwalem łękotke i zaczalem uwazac to jebnał mi ACL w drugiej nodze. Po operacji rehabilitacji uwazalem jeszcze bardziej i poszła łektoka w drugim.

Uwaga wymusza nienaturalne ruchu a to powoduje grube kontuzje. Jednak z głowa ciezko wygrać.

Tak. Też to mogę potwierdzić nawet nie tylko w sporcie. Ojciec jak miał uszkodzone biodro oczekując na operacje(NFZ) próbował je oszczędzać to tak uszkodził przez rok drugie że w chwili operacji drugie było w gorszym stanie niż operowane. W profesjonalnym sporcie teoretycznie to nie powinno się wydarzyć bo prawidłowa rehabilitacja powinna temu zapobiegać. 

Ale ten przykład nie jest tym o którym rozmawiamy czyli o nienaturalnych ruchach w celu odciążenia uszkodzonej części ciała tylko o ograniczeniu minut. Do Load managmentu wasze rozważania nie mają zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Szkoda ze ustawili loterie robiąc dobrze Victorowi zeby trafił tam gdzie chciał i ta fuksiarska organizacja znowu ma franchise Playera po jednym roku tankowania. Zaczyna się pato load managment jak to w Spurs, mimo że sam Victor chciał grac latem dla kadry.

Ja się nie zgodzę. Oni powinni zrobić z Vicotrem to co Jazz w pierwszym roku z Goberte, Głównie siłka dieta treningi a w lidzę zagrał poniżej 500 minut. Efekt

Długa kariera jak na takiego wysokiego w dobrym zdrowiu co najważniejsze. Spurs z Victorem powinni podobnie bo on teraz nie jest gotowy na pełne minuty w NBA i mogliby mu załatwić karierę ale Yao . Realnie zreszta oni musza jeszcze tankowac bo ich skład nawet z Victroem jest jednym z najgorszych w lidze z dziurami właściwie na każdej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Realnie zreszta oni musza jeszcze tankowac bo ich skład nawet z Victroem jest jednym z najgorszych w lidze z dziurami właściwie na każdej pozycji

Spurs maja 37 mln do wydania, a pewnie sa w stanie uwolnic wiecej. Wstrzymajmy sie z ocenianiem skladow przed rozpoczeciem FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał:

Spurs maja 37 mln do wydania, a pewnie sa w stanie uwolnic wiecej. Wstrzymajmy sie z ocenianiem skladow przed rozpoczeciem FA.

Jokic tez siedział rok.

Ogolnie to chyba najrozsądniejsze mając takiego prospekta - zbudować podstawy i pozniej być beneficjentem przez dekade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

W koszykówce jest jedna zasada.

Jak nie grasz na sto procent i się oszczędzasz zeby się nie połamać, to się połamiesz.

Zapytajcie @Kubbas o ACL, zapytajcie Kawhia o wszystko.

Yup 3 operacje kolana, jak się połamałeś i będziesz się jakoś mega oszczędzał bo to bo tamto to zablokujesz sobie psyche a po drugie odzwczaisz swoje ciało od regularnego wysiłku na ekstremalnym poziomie i robienia wszystkiego na 100 procent a potem przez to się rozlecisz jak Rose albo Kawhi na części 

Chyba ze podejdziesz do tego z rozsądkiem jak Murray jak już doszedł do poziomu gdzie był zdolny do gry na 100 procent to chyba się specjalnie nie oszczędzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2023 o 05:55, lorak napisał:

Britney chciała rozkręcić aferę, ale wyciekło video (jak to jest że to TMZ zawsze dostaje nagranie? ;]):

 

TMZ musi mocno przebijać stawkami innych i dlatego ludzie mając nagrania zgłaszają się do nich, żeby sobie zarobić, bo zawsze jednak zamiast zbierać sobie lajki na swoich socialach lepiej jest zgarnąć konkretną kasę. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.07.2023 o 08:02, Roggi napisał(a):

Idziemy dalej w tank i będziemy szukać kolejnego wysokiego picku?

Powinni grać max co potrafią, bo drugi raz z rzędu jedynka się raczej nie trafi. Myślę, że nawet bez tankowania będą wybierać w pierwszej dziesiątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.