Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nie o to chodzi. 
 

Moze spurs chcą mimo wszystko przytankowac  2025 ale tak  dyskretnie aby nie robić koło pióra Wemby który mówi ze chce walczyć już teraz. Tegoroczny pick nie może być assetem za rok w wymianie po PG ( gwiazdy do pomocy Wemby) wiec zebrano ze stołu co było za 8. Nie ustawiało ich to ze zapewne 90% ofert to był inny pick 2024 bo to by nie zmieniło nic w planie 2025. 
 

Zobacz obecnie jest moda na wymiany gwiazd za 3..4…5…6 1rds i to przygotowuje spurs. To ze trudno wycenić tak odległy pick, zgadywać gdzie będą wilki w 31 roku nie ma znaczenia.  Jako waluta unprotected dosyć słabego historycznie klubu rodzi domniemanie ze taki pick będzie uznany za swietny asset. 
 

po prostu nikt nie dawał 2025 a prawie każdy coś z 2024. 

A swap 30 tez fajna rzecz bo nikt nie będzie zaniżać wartości tego spurs 30 o tekst ze nie biorę bo to Wemby prime. 

Tym ruchem odblokowano może 2unptotected na handel za rok. Zapewne lepszych ofert nie było. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ignazz napisał(a):

Moze spurs chcą mimo wszystko przytankowac  2025 ale tak  dyskretnie aby nie robić koło pióra Wemby który mówi ze chce walczyć już 

 

Ja caly czas trabie ze tankowac trzeba tez w 2025. I dopiero po drafcie 2025 sie wzmocnic wolnymi agentami lub trejdem. 

Castle moze grac na SF jasli nie wypali jako PG. Tylko rzut musi poprawic. Takze nadchodzacy sezon to beda eksperymenty z Castlem. 

Edytowane przez splaash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Spurs mogą być bardzo przeciętni - i wygląda na to, że będą cierpliwi z budowaniem teamu (przynajmniej na razie) - ale mana na tankowanie im skończyła się w tym sezonie. Te 35-47 to najgorszy możliwy bilans w NBA, więc co najwyżej można liczyć na szczęście w loterii (ew. połamanie Wembanyamy jeśli ktoś jest sadystą).

(tzn. jeśli zakładamy scenariusz Spurs poza play-inami oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w drugiej rundzie spurs wezma mlodziez do ogrywania w austin. Christie, Flowers, Chomche cos z tego bukietu.

Chociaz praktyczniejszy bylby bronny i zamana z lakers za przynajmniej 2 2nd round.

Edytowane przez splaash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roggi napisał(a):

Jest duża szansa na to, że Atlanta popisowo się rozkraczy i będziemy mieli dwa wysokie wybory w drafcie 2025.  Paul niewiele raczej zmieni w tej trajektorii. 

Ten draft był kiepski w ogóle i też kiepski dla nas. Obym się mylił ale jak w przypakowanym o czym się mówi 2025 drafcie będziemy mieli numery 4 i 8 jak  w tym roku to by było zajebiście. I jeszcze może 10+ od Chicago :). Ale więcej tankowania to moje oczy już chyba nie zniosą.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze nie ma nowego tematu więc napiszę w tym.  
 

W sumie podoba mi się ten ruch z perspektywy CP3. Oczywiście wolałbym go w Phoenix , ale tyle by nie dali. 
 

Kolejne podejście Popa do niego i tym razem udane. I tak chłop nie miał ciśnienia aby brać więcej bo chyba jakieś tam gwarantowane miał z poprzedniego. 
 

Myślę , ze nie będzie grał grubych min , ale s5 i końcówka spotkania i jakieś 15-20 MPG. Tak to pewnie będzie wyglądać. 
 

Jest ten Francuz , jest Polak Rodak i jest CP3. Fun to watch na pewno zespół i parę spotkań obejrzę z tych ciekawszych. 
 

A i Pop może się czegoś ciekawego dowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

Szkoda, że jeszcze nie ma nowego tematu więc napiszę w tym.  
 

W sumie podoba mi się ten ruch z perspektywy CP3. Oczywiście wolałbym go w Phoenix , ale tyle by nie dali. 
 

Kolejne podejście Popa do niego i tym razem udane. I tak chłop nie miał ciśnienia aby brać więcej bo chyba jakieś tam gwarantowane miał z poprzedniego. 
 

Myślę , ze nie będzie grał grubych min , ale s5 i końcówka spotkania i jakieś 15-20 MPG. Tak to pewnie będzie wyglądać. 
 

Jest ten Francuz , jest Polak Rodak i jest CP3. Fun to watch na pewno zespół i parę spotkań obejrzę z tych ciekawszych. 
 

A i Pop może się czegoś ciekawego dowie. 

Jak zawodnik jest zwolniony to klub płaci mu umówioną kwotę, minus to co wynegocjuje z nowym klubem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs nie powinni zaprzeczać ;) 

jezeli biduje się elementy układanki których nie chcą to ostatecznie konkurencja lewarowana samymi możliwościami spurs zapłaci więcej. I pewnie stad wynika ze spurs wspominani są wszędzie. 
 

i rozumiem to zaprzeczenie z hax bo tu akurat wyjątkowo warto aby Atlanta ( mamy ich picki) fatalnie sprzedała Trae i dostała bieda asety 

Wiec Trae nie jesteśmy zainteresowani ale innymi tak. 

Zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.