Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał(a):

Może to być zbicie ceny aby nie musieć oddawać #R1 24

Ja bym serio szukał innych wzmocnień 

Lauri np fajnie mógłby się uzupełniać z VW, a cena pewnie będzie porównywalna a może i niższa niż za Trae 

Nawet LaVine byłby przekozackim uzupełnieniem jeśli tylko jego kontrakt nie byłby tak monstrualny 

Mi się bardzo mentral Trae nie podoba, choć talent jest z niego wybitny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri to wysoki najlepiej pasujący do VW w dobrej cenie ale DA go pewnie będzie chciał srogo sprzedać. 
Gdyby nie kontuzja to twój pat will by mi się widział oraz jeszcze bardziej White. Spurs powinni spokojnie czekać co przyniosą POs i kto niezadowolony by zmienił otoczenie. Trae mimo wad ma zaletę że jest dostępny i że spurs to najlepszy partner dla Atlanty z tymi 3 piciami. Z drugiej strony dominujący combo rozgrywający którego nam brakuje to jest jedna z obecnie najprostszych do uzupełnienia pozycji jeżeli chodzi o poziom stars i superstara. W drafcie potencjalnych 4. A w klubach praktycznie wszędzie taki biega poza spurs i wizz. Trzeba czekać na niezadowolonych po odpadnięciu i do Lotto. Trae zawsze zdarzymy wymienić. I myślę że im później tym taniej. Trzeba przeczekać. 

Powrót Murraya czy Dericka też niegłupi. 

W pierwszym przypadku wyszło by na moje spiskowe knowania że spurs zrobili rental za darmo do innego klubu aby loterię wygrać a potem Picki oddać. 

Taki trick 

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Ja bym serio szukał innych wzmocnień 

Lauri np fajnie mógłby się uzupełniać z VW, a cena pewnie będzie porównywalna a może i niższa niż za Trae 

Nawet LaVine byłby przekozackim uzupełnieniem jeśli tylko jego kontrakt nie byłby tak monstrualny 

Mi się bardzo mentral Trae nie podoba, choć talent jest z niego wybitny 

Ciut taniej bym go przygarnął. Zawsze za rok można go oddać dalej. Niekoniecznie taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garland może być dostępny potencjalnie i on chyba jest jednym z rozsądniejszych pomysłów, jakie dotychczas widziałem (z tych przynajmniej pół-realnych). Pasowałby doskonale, a cena też nie byłaby zbyt wysoka ewentualnie. Tylko tutaj trzeba czekać na wynik Cavs w PO oraz decyzję związaną z Mitchellem oraz ew. Allenem w lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest narracja na forach spurs. 

Ja bym poszedł w coś extremalnego ale tylko przy wylosowaniu #1 

1. Oferta dla Malika Monka sowita 

2. oddanie picków do ATL za Trae 

3. wysłanie Trae i #1 ( szczęście w Lotto znowu) do Kings za przyjaciela Monka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał(a):

Taka jest narracja na forach spurs. 

Ja bym poszedł w coś extremalnego ale tylko przy wylosowaniu #1 

1. Oferta dla Malika Monka sowita 

2. oddanie picków do ATL za Trae 

3. wysłanie Trae i #1 ( szczęście w Lotto znowu) do Kings za przyjaciela Monka 

To nie nba2k

LAFem poleciałeś aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem ekstremalnego 

Ale spójrz na to z perspektywy Kings. 
bierzesz gorszego ale podobnego w profilu grajka a za dyskomfort że gorszy bierzesz topowy pick np Sarra i leczysz bolączki Harrisona Barnesa 

Z perspektywy spurs aby połączyć Foxa z Wemby dałbym jeszcze pick #1 bulls hornets i inne błyskotki 

Jak all in to z Foxem a nie z Trae 

Malik Monk też świetny 

Taki koszt akceptuje 

Alternatywa? Nie wejście do POs

Ze strony kings 

Atlanta też podobne perspektywy 

I na dziś też spurs 

Win win win 

Spurs zawsze byli zachowawczy. Ten jeden jedyny raz bym poszedł w nuklearną opcję. 

Aby złowić 1A lepsza niż Trae 

Spurs mają od kija assetow 

Sporo picków które serio mogą wręcz uwierać i graczy typu Keldon. Niezły asset 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

To jest wlasnie kolejny minus Wembiego w Spurs.

Fani Spurs nie roznia sie za bardzo od fanow Lakers.

Bullshit 

Wszyscy fani różnią się od fanów Lakers 

Was się nie da podrobić 

Schemat 

Trener zły, każdy chce być lakierem, trener zły, bussowie źli, każdy chce być lakersem, kolejny trener zły 

 

W jednym macie rację. Nikt Lakers nie lubi, tak jak nikt nie lubi jebanej legii i PSG

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Bullshit 

Wszyscy fani różnią się od fanów Lakers 

Was się nie da podrobić 

Schemat 

Trener zły, każdy chce być lakierem, trener zły, bussowie źli, każdy chce być lakersem, kolejny trener zły 

 

W jednym macie rację. Nikt Lakers nie lubi, tak jak nikt nie lubi jebanwj legio i PSG

To chyba malo sledzisz innych fanbasow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

To jest wlasnie kolejny minus Wembiego w Spurs.

Fani Spurs nie roznia sie za bardzo od fanow Lakers.

Nie zgodzę się. 
Ale już czytałem ze po 4 latach słabych występów VW chętnie zagra w lakers. 

Sporo takich wpisów. 

W międzyczasie zajmijcie się rekrutacją Gisnnisa za dwa lata i wtedy Wemby idealnie za rok 

Po drodze Halli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nie zgodzę się. 
Ale już czytałem ze po 4 latach słabych występów VW chętnie zagra w lakers. 

Sporo takich wpisów. 

W międzyczasie zajmijcie się rekrutacją Gisnnisa za dwa lata i wtedy Wemby idealnie za rok 

Po drodze Halli 

A ja czytalem sporo glupich wymian korzystnych dla Spurs albo ze Keldon to fajny asset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych rzeczy to devonte graham bedzie albo zwolniony po drafcie albo tradowany za pik+zly kontrakt od druzyny ktora przekracza salary cap.

Osobiscie wolalbym otoczyc Wembego mozliwie najwyzszymi i jednoczesnie najszybszymi zawodnikami 3nD i przez Wembego prowadzic gre pozycyjna. Do tego Trae mi nie pasuje.

Ale sytuacje z Trae mozna wykorzystac do sciagniecia lepiej pasujacej i tanszej gwiazdy. Cos w stylu: Atlanta oddaje Trae za swoje piki, Trae idzie do trzeciej druzyny, a Spurs otrzyma inna gwiazde+inne piki od tej trzeciej. 

Na razie trzeba czekac az oglosza wyniki lotto, atlanta tez ma jakies szanse na top4 draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.