Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2023/24 - "Nowa Nadzieja" albo "Początek Końca"


T+?%hZ<A<5ZZB~5L

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, vero1897 napisał(a):

Skoro Joel się często nie stawia w ogóle na parkiecie gdy czeka go jakiś niewygodny matchup

Tak często, czyli ~dwa razy w sezonie, z czego raz w b2b na wyjeździe po +40min meczyku, a raz dlatego, że był chory z Celtics, z którymi zawsze gra jeśli może, yeah. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Tak często, czyli ~dwa razy w sezonie, z czego raz w b2b na wyjeździe po +40min meczyku, a raz dlatego, że był chory z Celtics, z którymi zawsze gra jeśli może, yeah. 

No rzeczywiście straszne, zagrać 2 mecze z rzędu. Zobaczymy ile razy jeszcze tak nagle zachoruje przed meczem z trudniejszym rywalem bo sezon jeszcze młody. Może w tym roku Process zawita nawet do Colorado, pierwszy raz od jakiś 4 lat? Oczywiście o ile się wcześniej nie rozchoruje albo nie będzie zmęczony meczem dzień wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BMF napisał(a):

Tak często, czyli ~dwa razy w sezonie, z czego raz w b2b na wyjeździe po +40min meczyku, a raz dlatego, że był chory z Celtics, z którymi zawsze gra jeśli może, yeah. 

Z Portland zagrał w b2b po 35 min meczyku :)

 

Btw (to nie zarzut czy pocisk) ale ładnie sobie ponabijal na wizards statsy:
48pkt 11reb 6 as 
50pkt 13reb 7as 
34pkt 11reb 6as 
Tylko raz w tym sezonie miał powyżej 60% z teamem NBA (Raptors), a z G-League Wizards 3 razy 😛 

 

btw2 jak to sprawdzałem to zauważyłem ze coś mieli lajtowy terminarz ci sixers. 3x Wizards, pistons, blazers, 2x Toronto. B. Mało meczy z top teams. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, vero1897 napisał(a):

No rzeczywiście straszne, zagrać 2 mecze z rzędu. Zobaczymy ile razy jeszcze tak nagle zachoruje przed meczem z trudniejszym rywalem bo sezon jeszcze młody.

Wielu zawodników/teamów odpuszcza raz na jakiś czas b2b, np. Nuggets z Clippers. 

Nie wiem ile razy jeszcze zachoruje przed meczem z trudniejszym rywalem (oby jak najrzadziej), w każdym razie obaj możemy się myślę zgodzić, że teza "Joel się często nie stawia na parkiecie gdy czeka go jakiś niewygodny matchup" jest na ten moment nieprawdziwa. 

Pozdrawiam. 

ps

Oczywiście respektuję prawo do srania na zawodników, których się nie lubi, więc no hard feelings i nie przeszkadzaj sobie jakby co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał(a):

Wielu zawodników/teamów odpuszcza raz na jakiś czas b2b, np. Nuggets z Clippers. 

Tyle, że wtedy było wiadomo, że nie zagra Gordon z Murray'em, więc trochę nie teges przykład :)

Huliburton z Bucks grał z infekcją gardła, ostatnio Reaves z gorączką i pewnie te przykłady można mnożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Huliburton z Bucks grał z infekcją gardła, ostatnio Reaves z gorączką i pewnie te przykłady można mnożyć

Nigdzie nie postawiłem tezy, że chorzy zawodnicy nie grają w koszykówkę. 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Tyle, że wtedy było wiadomo, że nie zagra Gordon z Murray'em, więc trochę nie teges przykład :)

Tak jak z Bostonem nie zagrał przez chorobę Maxey.

Anyway, opuszczenie przez 25% sezonu b2b po +40-minutowym występie z dogrywką i spotkania przez chorobę (i to takiego, na które zdrowi Sixers na pewno by się stawili) to takie 3/10 w skali load managementu: pewnie mógł se zagrać, ale w sumie dobrze jeśli takie mecze jak z Sotą będzie omijać, więc nie wiem o co chodzi.

Tzn. wiem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BMF napisał(a):

"Joel się często nie stawia na parkiecie gdy czeka go jakiś niewygodny matchup" jest na ten moment nieprawdziwa. 

No faktycznie narazie ominął tylko Celtics, Ziona i duet Wolves.

31 minut temu, BMF napisał(a):

Oczywiście respektuję prawo do srania na zawodników, których się nie lubi, więc no hard feelings i nie przeszkadzaj sobie jakby co. 

Na nikogo nie sram, weź już nie przesadzaj. Szczerze trzymam kciuki by tych ominiętych spotkań było u Joela jak najmniej a jak już to by padło wtedy na pojedynek jakiś z jakimiś Pistons. Jak uważasz, że przesadnie narzekam to tylko dlatego, że wolałbym oglądać jak Joe próbuje zniszczyć Joka, Goberta, Porzyngisa czy Ziona a nie jakiegoś Capelę, Aytona czy jak dzisiaj Muscalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał(a):

Tzn. wiem. ;]

nic nie wiesz Jonie Snow

każdy z nas może tylko spekulować, niemniej póki nie znajdziemy drugiego takiego przypadku wśród kandydatów do MVP to zawsze będą brzydkie domysły

tak tylko przypomnę

biid.png

patrząc na tamten sezon, to do tego momentu nie można mu było mu nic zarzucić, no ale w perspektywie MVP Race i tego jak się zmieniła narracja, to śmieszy potrójnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał(a):

Embiid-symulant opuszcza mecz z 9-9 teamem w strachu przed potężnym Zionem.

Mhm, no spoko. xd 

23-6-5 na 60%TS Ziona i Pelicans mający wtedy jak narazie najlepszy moment sezonu, hmm.

Ale wiadomo LeBron ich zniszczył jakiś czas później to sobie teraz śmieszkujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

Serio ktos tu uwaza, ze taki Embiid czy inny zawodnik NBA jako chorzy od rywalizacji ludzie, uzaleznieni od adrenaliny boja sie Jokiciow czy Zionow i celowo opuszczaja dane mecze?

Nikt w NBA tak nie robił. Ale jakbym miał wskazać paluchem kto najbliżej jest do człowieka Biegunki to wyszłoby ze Joel serioooo

 

73166494-7-B97-41-DD-9-A93-F4343-F78-D31

 

Dziwnie wyglądają jego absencje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Ale wiadomo LeBron ich zniszczył jakiś czas później to sobie teraz śmieszkujesz.

Ja sobie generalnie śmieszkuję z wizji strachu przed Zionem (czyli typem z ~top50 ligi). 

image.png.b2b31e68e8b4edcd5c41385bb6fdff73.png

No, tak że ten. 

(za sezon 20/21 adjusted do 82 meczów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Nikt w NBA tak nie robił. 73166494-7-B97-41-DD-9-A93-F4343-F78-D31

Robiono, co sami zawodnicy mowia. Przed prime shaqiem ktory mogl ci wsadzac nad morda przed 48 minut.

Ale Zion? Xd

Czy nawet Jokic? Jokic cie rozjebie I tyle, idziesz do szatni. Tu sie nie ma czego bac, ze stracisz zeby jak z Shaqiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Ja sobie generalnie śmieszkuję z wizji strachu przed Zionem (czyli typem z ~top50 ligi). 

image.png.b2b31e68e8b4edcd5c41385bb6fdff73.png

No, tak że ten. 

(za sezon 20/21 adjusted do 82 meczów)

Tzn. średnio bilans rywali Sixers przez ostatnie trzy sezony to 40.7, a bilans rywali Sixers z meczów opuszczonych przez Embiida przez ostatnie trzy sezony to 40.8.

Rzeczywiście, wygląda to podejrzanie. ;]]]] 

W poprzednim sezonie był na minusie, opuścił mecze średnio z ~17,6 obroną w lidze gdy średnia pozycja w lidze rywali Sixers pod względem DRTG to ~15,2. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał(a):

Ja sobie generalnie śmieszkuję z wizji strachu przed Zionem (czyli typem z ~top50 ligi). 

image.png.b2b31e68e8b4edcd5c41385bb6fdff73.png

No, tak że ten. 

(za sezon 20/21 adjusted do 82 meczów)

napisz mu, że do meczu @Denver nie można było się do niego przyczepić

spędź kolejną godzinę na liczenie bilansów drużyn z meczów, które opuszczał ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

Czy nawet Jokic? Jokic cie rozjebie I tyle, idziesz do szatni. Tu sie nie ma czego bac, ze stracisz zeby jak z Shaqiem.

wajcha na MVP dla Biida była już przechylona i tylko wpierdol w tym jednym jedynym meczu mógł coś zmienić (choć i tak by nic nie zmienił) no i tylko w tym meczu nie zagrał, od tego to się zaczęło i dlatego teraz jest mu to wyciągane

8 minut temu, BMF napisał(a):

No to jak na 240 meczów trafią się ze 2 podejrzane, to chyba można z tym żyć, myślę. ;] 

to są już 4 pod rząd bardzo podejrzane mecze z drużynami z bilasem pewnie grubo over 60% ;]

tamte 236 nie ma znaczenia, wiadomo, że to mocno "bekowa" i jeszcze mocno naciągana teoria, ale nikomu innemu tego nie da się póki co czegoś zarzucić, dorzuć do tego wypowiedzi, flopy i całą tą playoffową narracje - nie wiem czemu Ty się tak dziwisz, że gościu tak polaryzuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.