Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, blaugrana napisał(a):

Ja kończę w tym sezonie, do następnego i gratulacje dla zwycięzcy :)

A weź przestań, jak nie ligę to ilość banów w tym sezonie wygrasz! Ja przegrywam i tu i tu :)

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał(a):

Top3 grajków - ze średnich dostają bana 🙈

Jak widać umiemy liczyć średnie nie na totalach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał(a):

Jakiś słabiutki pick za 250$? Wolałbym ten cash tak szczerze mówiąc. A ogólnie to wolałbym tych graczy, bo pewnie można byłoby ich sprzedać każdego za taki pick.

Trzeba było coś zaproponować. Evi dał propozycję kilka dni temu i po pewnych negocjacjach ją przyjąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylvinho. napisał(a):

Trzeba było coś zaproponować. Evi dał propozycję kilka dni temu i po pewnych negocjacjach ją przyjąłem. 

Ale ja ich nie chciałem, tylko po prostu się dziwię, że słabiutki pick kosztował 250$. Można było też napisać do kilku, pewnie cena byłaby wyższa. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Ale ja ich nie chciałem, tylko po prostu się dziwię, że słabiutki pick kosztował 250$. Można było też napisać do kilku, pewnie cena byłaby wyższa. To wszystko.

Dogadaliśmy się kilka dni wcześniej.  Trzeba było wcześniej reagować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, t_omko napisał(a):

Było się śmiać?
Przypomnij się 25.01.


Faktycznie drogo @evitacre udało ci się sprzedać pick.

😂 to było raczej ubolewanie nad tym że 3 Twoich przeciwników wypada z fa na 2tyg. 
 

ale @evitacre i tak mimo to wszystkich przekręcił zamiast składać broń jak to zrobił @blaugrana - swoją drogą popatrz kto jakich grajków stracił w wyniku tego bana, fajnie pokazuje to ilu GM próbowało pobrać bitadze i TJD a ilu Twoich których straciłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tecu napisał(a):

Ale ja nie reaguję na nic, tylko stwierdzam, że wg mnie 250$ to strasznie dużo jak na pick #19 lub #20. To wszystko.

Dla Ciebie strasznie dużo a dla połowy GM'ów cash nie ma znaczenia w tej grze, miał 300 więc 100 mu się i tak resetuje tak btw.

Inna sprawa bo mnie to wkurwia, może zanim napiszecie pick 19 czy 20 ktoś chociaż raczy się wysilić i sprawdzić fakty: ostatnie 3 moje sezony, Luką + inny superstar: picki to 12, 6, 16! BTW Kessler był pobierany z 20 bodajże.

6 godzin temu, TryczekSzukarek napisał(a):

ale @evitacre i tak mimo to wszystkich przekręcił zamiast składać broń jak to zrobił @blaugrana - swoją drogą popatrz kto jakich grajków stracił w wyniku tego bana, fajnie pokazuje to ilu GM próbowało pobrać bitadze i TJD a ilu Twoich których straciłeś.

no nie chciałem poddawać sezonu, wiec na "dole" popytałem, byłem pewny że @t_omko tych graczy zaatakuje bo siedział na keszyku. A z tego co widze to propsy i tak były po 50max. Zresztą mam swoje problemy z Luką i Joelem więc w c*** punktów tracę wiec mając jeszcze grającą 7 to już kompletnie nie byloby co zbierać. 

Inn sprawa, ze @blaugrana powienien nas rozjebać pomimo kontuzji. on ma 6 graczy robiących 390! to jest średnia 39 na 10 jak reszta robi 0, no k**** 4 kolesi robiących 20 i masz srednia 47 qwa. Ogarnij emocje to nas zaorasz stary :)

 

13 godzin temu, t_omko napisał(a):

Faktycznie drogo @evitacre udało ci się sprzedać pick.

tego nie wiem. wiem że nie rozumiem na c*** siedzisz na 280$ w takiej sytuacji ? Na Shai'a na FA czekasz ?

-----

Z innej beczki: czy tylko MNIE zastanawia wywalenie gracza z tego draftu numer 7 żeby pobrać Mike'a Muscalę, bedąc teamem na 15 miejscu ???

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2024 o 09:42, RonnieArtestics napisał(a):

@t_omko dasz radę zrobić update składów w najbliższym czasie?

pomogloby to w wysyłaniu ofert transferowych :) 

Lub nie możesz po prostu udostępnić arkusza, bo wiem ze tam na bieżąco raczej sprawdzasz salary. 


Składy na pierwszej stronie zaktualizowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.