Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zrobił się tu Sabat, zatem może też się wypowiem.

W poprzednim sezonie jak sprzedawałem wg mnie po taniości Irvinga i kogoś tam jeszcze jak miałem po sezonie nikt nie protestował. Jako assety dostałem AJ Griffina, czy Isaiah Jacksona, których zwolniłem, czy też sprzedałem - to takie no namey, że nie warto nawet sprawdzać, dostałem tez Beala którego zwolniłem bo ciągle jest kontuzjowany i nikt by złamanego grosza za niego nie oddał. Ogólnie oferty, które dostaję bardzo często są mało poważne i polegają na dymaniu mnie. Rozumiem, że każdy walczy i ceni swoje assety, ale w drugą stronę to już bardzo rzadko działa.. 

O ile w FBX#2 mam świetną ekipę i postanowiłem rzucić rękawicę Tecu, to tu odkąd gram mam zawsze samo g.. co bym nie robił.. Jak trzymałem Irvinga to był kontuzjowany, jak go oddałem, to jest zdrowy. Trochę za sprawą FBX#2 wpadłem w wir transferowy i również teraz byłem otwarty na różne wymiany. Postanowiłem przebudować team i postawić na draft oraz szukać steali na FA. W dealu Quickleya mogłem mieć Bufkina, ale zwyczajnie nie cenię tego gracza i wolałbym już z FA pozyskać mojego McGowensa i na niego postawić. Raczej nikt nie oddaje wysokich picków, a ja mam tego pełną świadomość. Jednak z dalszymi numerami również potrafię wyłowić fajne steale (chociaż akurat może nie w fbxach), chociaż Quickley był tu chyba  poza draftem, a jak pozyskałem go za Grimesa, bo przespałem pobranie go na FA. 

Prowadziłem kilka różnych rozmów o wymianach i w sumie nie oferowano mi nic ciekawego. Mogłem oddać np Cadea za kogoś, ale po co? Druga strona zyskiwała, a ja nie. Pick '25 który w sumie jest zawsze jakąś niewiadomą był najlepszym z tego co mi proponowano.. a tak to jakieś spady i inne dziady..

Jestem też na etapie uczenia się nie patrzenia na graczy jako graczy, a jako fpp i to oddanie Quickleya (czy też proponowałem Jaqueza, ale druga strona nie chciała) i oddanie takich graczy, których bardzo lubię było dla mnie pewnym przejściem Rubikonu w tej grze. Jednak zostało to u nas sprowadzone do klasycznego spisku.. :) Z Evim zrobiłem ostatnio kilka deali w FBX#2, gdzie oddawałem też mojego Branhama, który uważam że z czasem będzie graczem na 50-60 fp. Na szczęście nikt poza mna go jeszcze nie ceni i łatwo udało mi się go odzyskać. Tu na deal Quickleya - zebrało się kilka czynników - dostawałem pick, potrafię oddać gracza, którego uwielbiam (jak chłopaki z BeGM doskonale wiedzą) i fajnie, że ktoś kolejny włącza się w walkę o mistrzostwo, gdyż to tylko zabawa. 

Natomiast co do Reida - to juz od dobrych 2 tyg. takich graczy jak on, Powell, czy Isaac miałem zwalniać, gdyż nic mi nie dają, a nikt z Was przecież nie odda mi za któregoś z nich nic ciekawego. :) Evi dawał pick z fajnego draftu '25. Jakby ktoś inny mi zaproponował pick, to pewnie Quickley teraz byłby u niego. Jednak jak deal faktycznie będzie anulowany, to chciałem wszystkich uspokoić - Immanuel ostaje u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blaugrana napisał(a):

Jakby ktoś chciał jeszcze oddać kogoś, kto będzie robił do końca sezonu pomiędzy 50 a 80 fp, to też chętnie oddam pick 25 ;)

Na c*** jak Ty takich gości zbierasz garściami z FA :) weź nam daj jakieś fory przekrocz salary zgub telefon zapomnij hasło do Yahoo czy coś :) może jakieś wakacje ? :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.