Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie zadowolony jestem. Klejnot w koronie to był tyus imo, no jego się nie udało, Ale miałem 3 własnie tyus, schroeder (ale jego już duo mniej pewny jestem) i właśnie josha. Może się mylę ale qrde kolo maił najlepsze lata w heat, grał tam trochę jako pg a Miami straciło Strusa i Gabe'a. Wiadomo że jakiś Jović pewnie wsoczy do minut na więcej czy JJ też coś dostanie ale jakoś wychodzi mi że Joshi powinien mieć minuty spore i powinien być plusowy. Jevon bo ponoć ma być starterem, no będzie starterem na 33 minuty to fajnie, będzie starterem na 20 minut t out. A Adams bo w sumie nie widzę dlaczego nie miałby robić swoich około 45fpp a miałem sporo miejsca na jakiegoś solidniaka. Tylko z tymi 15kami nie wiem co zrobić czy zostawić czy chapać jakieś lepsze produkcje 2za1.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do madness... cieszę się przede wszystkim że ruszyliśmy i jest sporo rotacji w składach. A u mnie te manewry oceniam na 80% satysfakcji. Nie udało mi się pobrać jednego zawodnika (gratki dla Spurs ). Na pewno przepłaciłem w przypadku co najmniej jednego zawodnika ale uważam że klub posiadający kasę na takie cele powinien to wykorzystać by zrobić progres w lidze :)...albo płacisz, inwestujesz i idziesz do góry sukcesywnie albo stoisz w miejscu...z biegiem czasu zaczynasz iść na dół narzekając dookoła. 

Wszystkim menadżerom życzę powodzenia w naszej lidze!

I LOVE THIS GAME :) 

Pozdr z Bieszczad! 

SINE2.jpg

Edytowane przez Luk130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z jednej strony rozdanie Waiverów pechowe, bo przegrałem Tyusa Jonesa o 9$ przy ofercie 175 vs 166, z drugiej strony udało się wyciągnąć Dunna idealnym bidem 22 vs 20, a dodatkowo zdążyłem z FA wziąć MarJona Beauchampa na pusty slot, więc nie jest źle.

Dla mojego teamu i tak kluczowe będą 2 sprawy - to, czy Harden zdąży zostać wytransferowany do Clippers przed początkiem sezonu oraz kiedy do gry wróci Trey Murphy, bo przy mojej wąskiej rotacji obaj są mi raczej niezbędni.

Ktoś będzie wróżył z fusów przed sezonem? Mój skład w tym roku chyba już nie będzie aspirował do mistrzostwa. Bardziej okolice miejsce 3-6 na oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, zmiany zmiany zmiany ... :) Jeśi THT ma faktycznie startować to pomimo że to kasztan dam mu jednak sznasę, Bones jako flyer no ktoś jako sixth man w clipps musi być. Paytona mam we wszystkich fbx'ach, poza tym co dwóch paytonów to nie jeden ; ) 

 

—-

edit: @t_omko tak sobie patrzę na te zmiany - no ekhm działaj z tymi 2 tygodniami :-D 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, evitacre napisał(a):

Qrde, zmiany zmiany zmiany ... :) Jeśi THT ma faktycznie startować to pomimo że to kasztan dam mu jednak sznasę, Bones jako flyer no ktoś jako sixth man w clipps musi być. Paytona mam we wszystkich fbx'ach, poza tym co dwóch paytonów to nie jeden ; ) 

 

—-

edit: @t_omko tak sobie patrzę na te zmiany - no ekhm działaj z tymi 2 tygodniami :-D 

Odpocznij przed sezonem @evitacre, to tylko pre-season, zespoły chcą napompować wartość Hylandów pod trady ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barcalover napisał(a):

Odpocznij przed sezonem @evitacre, to tylko pre-season, zespoły chcą napompować wartość Hylandów pod trady ;) 

Tak ja wiem ze preaseason nic nie znaczy bardziej patrze w nim czy jak mam kogoś na tapecie to rotacje potwierdzają moje założenia i wtedy go biorę. Tak po tych wszystkich ruchach w offseason mi np wychodziło ze payton preachard powinien mieć regularnie z 20 minut jak to się potwierdza to biore, czy ze np Luke Kennard będzie w s5 etc. A Bones cuz - zafundował mi 2 tygodnie wakacji 🙂 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy gracza do przejęcia tego zespołu na szurówce:

  1. Joel Embiid        79,50
  2. LeBron James        72,55
  3. Jrue Holiday        56,90
  4. Jalen Brunson        56,55
  5. Alperen Sengun        50,60
  6. Spencer Dinwiddie        48,60
  7. Josh Green        24,30
  8. Josh Minott        15,00
  9. Malachi Flynn        15,00
  10. Dalano Banton        15,00
  11. Bryce McGowens        15,00
  12. Brandon Boston Jr.        15,00
  13. Payton Pritchard        15,00

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/forum/21-liga-sznurowadlopl-fantasy-points/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.