Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Tecu napisał(a):

Sam widzisz, wszystko można wytłumaczyć 😀

Ale swoją droga z którym stwierdzeniem się nie zgadzasz:

1. Sharpe - jak wróci Simmons i scoot będzie opcja numer 3 (może 4)

2. Tobias Harris nie będzie grał na 60% z gry

3. SD w tak skonstruowanych nets nie ma miejsca wiec będzie mocno ujemnym graczem 

4. i nie odpowiedziałeś nt Gafford/Claxton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, evitacre napisał(a):

Ale swoją droga z którym stwierdzeniem się nie zgadzasz:

1. Sharpe - jak wróci Simmons i scoot będzie opcja numer 3 (może 4)

2. Tobias Harris nie będzie grał na 60% z gry

3. SD w tak skonstruowanych nets nie ma miejsca wiec będzie mocno ujemnym graczem 

Czyli jednak cofamy deal 🤔

16 minut temu, evitacre napisał(a):

4. i nie odpowiedziałeś nt Gafford/Claxton

Zwyczajnie się nabijam z tego, że tak często masz problem z w miarę równymi dealami i chodziło mi tylko o to, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Większość deali jest nierówna, bo czasami różnym stronom chodzi o coś innego, niektóre są nie fair, ale stwierdzenie nie fair zawsze pada z ust osób, które nie są w w tym dealu i są żywo zainteresowane rozgrywką i uważają, że same na tym tracą. Trudno być obiektywnym 🤷

Z drugiej strony jednak szanuję, że potrafisz powiedzieć, że coś Ci się nie podoba, bo większość osób, albo ma wszystko gdzieś, albo im się nie chce, albo nie chcą się narażać.

Mam nadzieję, że Ty też szanujesz moją opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, evitacre napisał(a):

Imo bo ceni Giddeya na drafcie dawał mi za niego właśnie sharpa i swoj pick 12. A CJ ostatnio 6 tyg opuścił z powodu tego płuca. 

Heh, co racja to racja :) 

Dobrze wiesz ze Giddey w OKC już nie rozwinie skrzydeł, bo mu zabrali wszystkie possesions inni lepsi. 

Wejdź na whatsapp tak Btw bo wiadomości nie odczytales już kilka dni 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2023 o 22:26, Tecu napisał(a):

Czyli jednak cofamy deal 🤔

Nie cofamy, tylko nie wiem co ma piernik do wiatraka. Ja polemizuje ze stwierdzeniem ze tu jakieś pięćdziesiątki latają :)

W dniu 10.11.2023 o 22:26, Tecu napisał(a):

Zwyczajnie się nabijam z tego, że tak często masz problem z w miarę równymi dealami i chodziło mi tylko o to, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Większość deali jest nierówna, bo czasami różnym stronom chodzi o coś innego, niektóre są nie fair, ale stwierdzenie nie fair zawsze pada z ust osób, które nie są w w tym dealu i są żywo zainteresowane rozgrywką i uważają, że same na tym tracą. Trudno być obiektywnym 🤷

 

Nie pamietam z którymi miałem problem większy tbh, musiałbym tematy przejrzeć. Z Shai/Murray i z tym pod koniec sezonu który mnie dotyczył z 39 letnim Lebronem. Ale masz racje co do stwierdzenia ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przy Shai/Murray to chyba byłem akurat na dnie tabeli wiec nie wiem czy tam byłem zainteresowany czymkolwiek ; ) 

W dniu 10.11.2023 o 22:26, Tecu napisał(a):

Mam nadzieję, że Ty też szanujesz moją opinię?

Oczywiście. 

W dniu 11.11.2023 o 01:32, RonnieArtestics napisał(a):

Dobrze wiesz ze Giddey w OKC już nie rozwinie skrzydeł, bo mu zabrali wszystkie possesions inni lepsi.

Qrde no właściwie to się z tym zdziwiłem trochę, ale OKC ma taka pakę ze maja komfort wyboru i chyba wypadło ze faktycznie straci ten ze słaba obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.