Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Pick w okolicach 18-20 za Quickleya i hot name Naz?

Gdybym walczył to bym głośno protestował, że to kradzież, ale nie walczę, więc tylko się dziwię jakie tu wałki idą 😂

P.S.

A w sumie to nie jest po trade deadline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Serio twój kochany Quickley tak tanio? :o 

 

Teraz, Tecu napisał(a):

Pick w okolicach 18-20 za Quickleya i hot name Naz?

Gdybym walczył to bym głośno protestował, że to kradzież, ale nie walczę, więc tylko się dziwię jakie tu wałki idą 😂

Może macie i rację i mogłem wziąć trochę więcej.. Jestem jednak rozgrzany wymianami, a w FBX#3 co bym nie robił, to jestem w ciemnej d.. 😐 odkąd gram.. Jednak legendarny draft '25 będzie podobno przełomowy, zatem liczę na dobrego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Pick w okolicach 18-20 za Quickleya i hot name Naz?

Gdybym walczył to bym głośno protestował, że to kradzież, ale nie walczę, więc tylko się dziwię jakie tu wałki idą 😂

P.S.

A w sumie to nie jest po trade deadline?

Bane + 10 do salary za grę bez Moranta za 2 x 55fpp, deal z gościem który w sezonie wykonał 0 (zero) ruchów . Czekał jak snajper na swoją ofiarę. W 5 miesiącu sezonu stwierdzil że to ten moment. Wcześniej nie odpisywał na pm’y nawet :)

Kto jak kto Ty nie komentuj ;)))

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Pick w okolicach 18-20 za Quickleya i hot name Naz?

Weź że się cofnij parę stron tematu tam  za Ciebie zrobiłem robotę a nie znowu pierdolisz że moje Picki to top18-20 🙂

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Serio twój kochany Quickley tak tanio? :o 

Qrde Tu LeBrona dawałeś za Bufkin + TJD też by ludzie pisali że tanio :) 

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

A w sumie to nie jest po trade deadline?

W fbx? :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, evitacre napisał(a):

Bane + 10 do salary za grę bez Moranta za 2 x 55fpp, deal z gościem który w sezonie wykonał 0 (zero) ruchów . Kto jak kto Ty nie komentuj ;)))

Weź że się cofnij parę stron tematu tam  za Ciebie zrobiłem robotę a nie znowu pierdolisz że moje Picki to top18-20 🙂

Ty nie masz wstydu generalnie, pisząc to co piszesz. Za kazdym razem ta sama śpiewka. 
 

Olać tego Reida i starucha Brooka, ale  Quickley bedzie trzaskał raczej spokojnie 50+ w następnym sezonie, ciekawe kiedy twój pick (dobra No to 16-20 jak nie 18-20) z 2025 roku zacznie tyle robić. 

6 minut temu, evitacre napisał(a):

Qrde Tu LeBrona dawałeś za Bufkin + TJD też by ludzie pisali że tanio :) 

Tej, ale może na temat moich dealow około lebronowych sie juz nie wypowiadaj, jak rok temu go pozyskiwalem to zle, bo miał 40 lat, a przecież wyszło na moje, że razem z middletonem zrobili w tym sezonie więcej niż durant + vanderbilt. 

W ogóle co to za z dupy porównanie, chciałem ci dać 40-letniego lebrona za dwóch obiecujących dwudziestolatkow rookie, a ty dostales młodziutkiego quickleya który bedzie przez lata druga opcja raptors, za dziadka lopeza i jakiś pick z końca, który wiadomo ile jest warty w fbx. Nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ty nie masz wstydu generalnie, pisząc to co piszesz. Za kazdym razem ta sama śpiewka. 

Nie nie mam. Ty za każdym razem sie pultasz jak robię wymianę.
Masz mnie na serio zamiar przekonywać że Bane za 2x55 to jest fair wymiana ? Każdą wymianę atakujesz, weź zerknij co pisałeś nt Bruce / Gobert. Też jak Lew walczyłeś a tam akurat nie miałeś racji. 

 

15 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

Tej, ale może na temat moich dealow około lebronowych sie juz nie wypowiadaj, jak rok temu go pozyskiwalem to zle, bo miał 40 lat, a przecież wyszło na moje, że razem z middletonem zrobili w tym sezonie więcej niż durant + vanderbilt. 

W ogóle co to za z dupy porównanie, chciałem ci dać 40-letniego lebrona za dwóch obiecujących dwudziestolatkow rookie, a ty dostales młodziutkiego quickleya który bedzie przez lata druga opcja raptors, za dziadka lopeza i jakiś pick z końca, który wiadomo ile jest warty w fbx. Nic. 

Tych dwóch dwudziestolatków mogłeś wybrać właśnie z pickami to raz, a dwa chodzi mi głównie o to że oddawałeś 70+ gracza na ten sezon, więc GM którzy tych 20 latków nie cenili ( a pytałem sporo GM’ów ) pisali by o tamtej wymianie tak ja Ty piszesz o tej. ( tzn pewnie by nie pisali tylko mieli takie zdanie bo piszecie w temacie Ty i Tecu zazwyczaj :) )

Dlaczego Ty znowu wyciągasz dyskusję z ostatniego roku ? Stary wyjaśniliśmy to a Ty drugi raz to wywlekasz, najpierw w roto teraz tutaj ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, evitacre napisał(a):

Nie nie mam. Ty za każdym razem sie pultasz jak robię wymianę.
Masz mnie na serio zamiar przekonywać że Bane za 2x55 to jest fair wymiana ? Każdą wymianę atakujesz, weź zerknij co pisałeś nt Bruce / Gobert. Też jak Lew walczyłeś a tam akurat nie miałeś racji. 

 

Tych dwóch dwudziestolatków mogłeś wybrać właśnie z pickami to raz, a dwa chodzi mi głównie o to że oddawałeś 70+ gracza na ten sezon, więc GM którzy tych 20 latków nie cenili ( a pytałem sporo GM’ów ) pisali by o tamtej wymianie tak ja Ty piszesz o tej. ( tzn pewnie by nie pisali tylko mieli takie zdanie bo piszecie w temacie Ty i Tecu zazwyczaj :) )

Dlaczego Ty znowu wyciągasz dyskusję z ostatniego roku ? Stary wyjaśniliśmy to a Ty drugi raz to wywlekasz, najpierw w roto teraz tutaj ? 

Przecież to Ty poruszasz jako pierwszy Lebrona. Jako przykład jakiejś wymiany która by była zle postrzegana. A ja uważam ze porównywanie sprzedaży 40-letniego lebrona za dwóch dwudziestolatków gdy jestem w podobnej sytuacji co Alonzo, czyli o nic nie walczę w tym roku, do sprzedaży młodego Quickleya, który bedzie liderem Raptors w najbliższych latach jest trochę nie na miejscu. Alonzo cofnął się o kolejne dwa lata, za jaka cenę ? może wybierze kolejnego Jacqueza a może kolejnego Jacksona Hayesa, na każdego Jaqueza przypada trzech Hayesów i lądują później szybko na FA, te picki z konca draftu fbx w ostatnich latach Można we wrześniu kupić za same dolary.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics

tak ale poruszam LeBrona jako przykład wymiany bo o niej rozmawialiśmy i w moim odczuciu też by się o niej można w podobny sposób wypowiedzieć. A Ty wrzuciłeś że rok temu ja miałem rację a Ty nie i tak dalej a to wydawało mi się że już wyjaśniliśmy, raz tutaj raz w temacie z roto. 
Ja mogę spytać jaki sens mam oddanie White’a który wygląda zajebiscie i Sextona za Bane który będzie prawdopodobnie minusowy i w ostatnich dwóch sezonach nie dobił do 60 meczy. 

@t_omko 

Szefie, zdecyduj. Jak uważasz że zbyt nierówny deal to blokuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, evitacre napisał(a):

Ja mogę spytać jaki sens mam oddanie White’a który wygląda zajebiscie i Sextona za Bane który będzie prawdopodobnie minusowy i w ostatnich dwóch sezonach nie dobił do 60 me

Przecież sam spuentowalem tam bulka. 

@evitacre Ale Btw nie zgadzam się do końca ze bane bedzie minusowy, bane to raczej pewniaczek wg mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież sam spuentowalem tam bulka. 

Nie rozumiem tej części 

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

le Btw nie zgadzam się do końca ze bane bedzie minusowy, bane to raczej pewniaczek wg mnie

No pewniaczek ale grał na 50 a w tym sezonie chyba na 58 więc jak będzie mornat to chyba jednak powrót do tego co było.
White też myślę że już na 50 zostanie, jest młodszy, nie kontuzjował się na ten moment tyle co Bane. W momencie wymiany był plus 25 do pensji. Sexton też młody, rolą pewnie bardziej jako 6man więc on pewnie 50 nie będzie robił, sęk w tym że też jest +25 pensji w momencie wymiany i że kosztuje 42 za sezon czyli tyle ile powinien robić :) więc sory Ronnie ale mam wrażenie że znowu dyskutujemy jak w przypadku Gobert /Bruce i KP/ Cade, gdzie jedno Cię koli w oczy a drugie jest dla Ciebie mega normalne( moje oczywiście jest to feee) 
 

W sumie nie wiem czemu zioma za Banea oddałeś, zion jak się ogarnie mentalnie przecież będzie masakrował. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Zion gra jeszcze mniej meczy niż bane i znów smiem twierdzić ze na totalu zrobi lepiej niż Zion 😛 

No zgoda, dlatego pisałem że jak ogarnie mental bo wtedy pewnie zacznie nad ciałem pracować. Talent wise to top 10 więc bym ryzykował z nim po prostu ale jak wolisz pewniaka 50+ to kumam dlaczego. 
 

i w tym sezonie Zion chyba > Bane jeśli idzie o ilość czasu na parkiecie ;) 

38 minut temu, TryczekSzukarek napisał(a):

@evitacre niepotrzebnie się sadzisz - wymiana mega nierówna szczególnie na tym etapie gierki. Śmierdzi transakcją wiązaną z fbx2 - niestety tak to wyglada. 

No jak tak jest postrzegana to nie mam problemu żeby nie przeszła.

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre umiesz w klocki 😉

Zamiast rozmowy o tym, że za słabiutki pick od mega dobrego gracza fantasy i FAsa B. Lopeza dostałeś gracza młodego, który z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie mocno plusowy pewnie w zakresie około 50 i dodatkowo gorący towar, którym wobec kontuzji Townsa stał się Reid, który pewnie będzie robił koło 45-50, rozmawiamy o innym zupełnie dealu.

Kończąc wątek jak dobry to jest dla Ciebie deal, dla porównania ten pick proponowałeś za Olynyka, który jest podobnie jak Reid, gorącym towarem. Tu dostałeś bardzo fajnego Quickleya za darmo wobec własnej wyceny.

Doskonale wiesz, że te late picki mają bardzo nikłą wartość i większość nie zostaje w rosterach do końca sezonu.

Do zarzutów wobec dealu Bane odniosę się w następnym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tecu napisał(a):

@evitacre umiesz w klocki 😉

Raczej nie, wtedy bym był komiszem i puścił sobie deal bez ogłaszania na forum aby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji.

16 minut temu, Tecu napisał(a):

dobrego gracza fantasy i FAsa B. Lopeza dostałeś gracza młodego, który z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie mocno plusowy pewnie w zakresie około 50 i dodatkowo gorący towar, którym wobec kontuzji Townsa stał się Reid, który pewnie będzie robił koło 45-50, rozmawiamy o innym zupełnie dealu.

O pickach pisałem. 12-6- 19 tak to szło? Teraz nie sprawdzam więc z pamięci pisze, z szacunku mógłbyś sprawdzić skoro ja to już raz zrobiłem i nie chce Ci się nawet zerknąć. Brook Lopez - 20 drużyn x 10 graczy rotacji. Brook na totalach jest 65. Mam inną definicję FA.

 

18 minut temu, Tecu napisał(a):

ończąc wątek jak dobry to jest dla Ciebie deal, dla porównania ten pick proponowałeś za Olynyka, który jest podobnie jak Reid, gorącym towarem. Tu dostałeś bardzo fajnego Quickleya za darmo wobec własnej wyceny.

Jest dobry dla mnie, inaczej bym go nie klepnął :) 

Chialem wyciągnąć za pick 50+, brałbym Okynyka bo tak go mam wycenionego. Alonzo dorzucił Naza, o Q gadaliśmy wcześniej już. 
imo Reid 40 a Olynyk 50+ tak btw. 

20 minut temu, Tecu napisał(a):

Doskonale wiesz, że te late picki mają bardzo nikłą wartość i większość nie zostaje w rosterach do końca sezonu.

Nie wiem. Udowodnij mi :) 

21 minut temu, Tecu napisał(a):

Do zarzutów wobec dealu Bane odniosę się w następnym poście.


Nie ma takiej potrzeby, to był zajebisty deal dla Ciebie, tak jak ten wyżej byłby zajebisty dla mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał(a):

Raczej nie, wtedy bym był komiszem i puścił sobie deal bez ogłaszania na forum aby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji.

Po pierwsze to deale z pickami wstawiamy na forum a bez picków na Yahoo.

Po drugie, nie puszczam sam swoich deali, zrobił to drugi komisz i nie chcę oczywiście zrzucać odpowiedzialności na @RonnieArtestics, ale wytłumaczyć, że sam tego nie robię.

Po trzecie, masz rację, niezręcznie się czuję posiadając tak potężne narzędzie, nie czuję się za dobrze z zarzutami, że robię coś dla siebie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest moja rezygnacja. Nie jest to jakikolwiek szantaż emocjonalny, już ten wózek trochę ciągnąłem, czas na świeżą krew.

Przepraszam @t_omko, że dyskusja o fbx2 wyszła w tym temacie 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tecu napisał(a):

Po pierwsze to deale z pickami wstawiamy na forum a bez picków na Yahoo.

Po drugie, nie puszczam sam swoich deali, zrobił to drugi komisz i nie chcę oczywiście zrzucać odpowiedzialności na @RonnieArtestics, ale wytłumaczyć, że sam tego nie robię.

Po trzecie, masz rację, niezręcznie się czuję posiadając tak potężne narzędzie, nie czuję się za dobrze z zarzutami, że robię coś dla siebie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest moja rezygnacja. Nie jest to jakikolwiek szantaż emocjonalny, już ten wózek trochę ciągnąłem, czas na świeżą krew.

Przepraszam @t_omko, że dyskusja o fbx2 wyszła w tym temacie 😐

1. Wiem wiem, ale jakbyś wrzucił na forum myślę że bylaby dyskusja, o to mi chodziło w tamtej części.  
2. to zwracam honor, myślałem że sam puściłeś i trochę było dziwne że jeden deal wisiał a ten poszedł, dlatego nawiązałem do tego.
3. jak uważasz, ja raz średnie próbowałem liczyć i mnie to przerosło. Waszą fucha jest dużo bardziej odpowiedzialna. 
 

dajesz tego Bane, ciekawy jestem argumentów. Moje zdanie znasz, tak jak Ronniemu odpisywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.