Skocz do zawartości

WC 1st RD: Kings(3) vs. Warriors(6)


rw30

kto wygra?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?

    • Kings 4:0
      0
    • Kings 4:1
      0
    • Kings 4:2
    • Kings 4:3
    • Warriors 4:3
    • Warriors 4:2
    • Warriors 4:1
    • Warriors 4:0
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko jednoznacznie ustalić, czy te 'wnyki' założone przez Litwina wynikały z naturalnego ułożenia rąk (zakładam, że tak właśnie było), ale już intencje Greena nie powinny budzić  wątpliwości. Osobną kwestią pozostaje, że teraz sacto będą wywierać presję na nba, puszczając komunikaty typu 'niepewny występ Sabonisa' (nie chce mi się wierzyć, że doszło tam do powaniejszego urazu). A już doszukiwanie się teorii spiskowych typu 'hej, JD pracował w sacto, pewnie się mści!' to gruby lol... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmiesznieje jest to, że zadna ze stron nie placze - Green powiedział, zę to było przypadkowe, a reakcja z kibicami była fun ( no nie mogę tego zdzierżyć, wyjątkowy dzban). Sab za to, że chronił głowę, a na zagrania tego typu tj. deptanie  - nie ma miejsca. 

 

Dramę to głównie rozkrecili kibice GSW>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kcp78 napisał:

A już doszukiwanie się teorii spiskowych typu 'hej, JD pracował w sacto, pewnie się mści!' to gruby lol... 

To Ty się takiej doszukałeś w tym komunikacie. :)

Swoją drogą, Ci co nigdy nie mieli większej władzy w rękach, to nie zrozumieją jakie mechanizmy zachodzą w głowie czlowieka, jak już tę władzę ma. Pamiętam z takich banalnych przykładów (poza polityką) jak na poziomie zarządu jednego z największych banków w Polsce ( i jednego z najwiekszych w Europie) odbywał się komitet kredytowy i jeden członek zarządu (notabene kobieta, szefowadz dep. ryzyka) uwaliła wszystkie wnioski (w tym takie bdb wieloletnich dużych klientów banku, na ktorych bank zarabial krocie), bo inny członek zarządu (szef dep. corpo) powiedział jej coś prywatnie o wygladzie przy kawie co jej się baaaardzo nie spodobało :)

Patrząc więc na tak wiele kuriozalnych decyzji zarówno władz ligi jak i FO i właścicieli klubów, to naprawdę nic, ale to absolutnie nic mnie nie zdziwi... I nie trzeba do tego tworzyć teorii spiskowych.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kcp78 napisał:

Osobną kwestią pozostaje, że teraz sacto będą wywierać presję na nba, puszczając komunikaty typu 'niepewny występ Sabonisa' (nie chce mi się wierzyć, że doszło tam do powaniejszego urazu).

jaką presję? nic już się nie zmieni, dostał mecz, to odsiedzi mecz, a jak Sabonis nie zagra, to przecież Mordo, tym lepiej 

inna sprawa, że raport tego typu o problemach Saba i byciu questionable wydaje się naturalny, nawet jeśli nic by mu nie było, teraz możesz wymyślić sobie wszystko i gra gitarra, (pozdro Pop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze beda tacy, ktorzy beda sie doszukiwac 2-go dna, czego przykladem jest tweet, ktory zamiesciles. a dumars od lat pracuje na stanowiskach decyzyjnych, zatem ta twoja anegdotka, zupelnie od czapy; kobiety zdecydowanie gorzej znosza stres (co pokazuja wszystkie badania), i nie jest to niczym nowym...

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jaką presję? nic już się nie zmieni, dostał mecz, to odsiedzi mecz, a jak Sabonis nie zagra, to przecież Mordo, tym lepiej 

 

a to 'zycie' konczy sie na tym jednym meczu? ciekawe...przeca ta rywalizacja moze jeszcze potrwac, a tu jest walka na noze. na kazdej plaszczyznie!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

życie nie, ale przejmowaniem się losem tak mało atrakcyjnych z perspektywy ratingów TV bytów jak Kings, to już jak najbardziej

toz ja sie nie przejmuje! tym bardziej, ze na dzentelmena parkietu nie trafilo! ;) a jak sie chlop nie wylize, to potwierdzi sie jeno opinia na jego temat (ze jest miekka faja), i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten Sabonis faktycznie taki poobijany czy to jednak nie jest trochę dodatkowa gra pod publikę z tą jego kontuzją by podkręcić jeszcze aferę wokół tego chamskiego i celowego zachowania Greena? Oczywiście mogę się mylić ale takie mam trochę wrażenie i nie zdziwi mnie jak Litwin normalnie zagra w game 3. Co do kary Draya to w sumie sam bym się zastanawiał czy dać mu 1 czy 2 mecze ale może lepiej dla widowiska, że wybrali tą krótszą wersję.

Strasznie ta seria trudna do przewidzenia, niby jest 2-0 a chyba nikogo nie zdziwi ani nagły powrót Warriors ani ich sweep. Teraz nie tylko Curry musi konkretnie odpalić - co może nie być oczywiste bo nie wygląda jakby był u szczytu formy ale przede wszystkim Poole musi się ogarnąć bo to co do tej pory prezentuje to lekka żenada. Pewnie w domu rolsi zagrają mocniej i jak to mistrzowie nie ma co ich skreślać nawet jak się zrobi 1-3. Może Klay nam o sobie przypomni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robaq napisał:

najsmiesznieje jest to, że zadna ze stron nie placze - Green powiedział, zę to było przypadkowe, a reakcja z kibicami była fun ( no nie mogę tego zdzierżyć, wyjątkowy dzban). Sab za to, że chronił głowę, a na zagrania tego typu tj. deptanie  - nie ma miejsca. 

 

Dramę to głównie rozkrecili kibice GSW>

Serio ? Kibice GSW wklejali wszędzie filmik z tym naskokiem ? WOW. Prawdziwy z Ciebie detektyw :) Musisz do Policji wstąpić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robaq napisał:

najsmiesznieje jest to, że zadna ze stron nie placze - Green powiedział, zę to było przypadkowe, a reakcja z kibicami była fun ( no nie mogę tego zdzierżyć, wyjątkowy dzban). Sab za to, że chronił głowę, a na zagrania tego typu tj. deptanie  - nie ma miejsca. 

 

Dramę to głównie rozkrecili kibice GSW>

Dla mnie to jest płacz i bycie miękką fają, ale ja starej daty jestem i fanem nba z lat 90' I nie, nie jestem fanem GSW ani tym bardziej Greena a kibicuje w tej serii  Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śmietnik thread tu się zrobił 

Ja dla odmiany nie o Greenie. Wykańczają mnie nerwowo te serie Warriors. Oglądam część PO w drodze do roboty i ludzie w komunikacji patrzą się na mnie jak na świra. 

Primo, k**** mać z tymi stratami. To woda na młyn Kings, a Green 20 razy w pierwszej kwarcie rzuca piłkę wprost w ręce gracza przeciwnej drużyny prosto na kontrę. Curry zresztą też całe mnóstwo głupich strat. Jasne, to Warriors, tak to już tam działa, niemniej jest to okropnie irytujące. 

Drugie primo, jest to absolutnie nieobiektywna opinia, ale wydaje mi się że Kings dostają takie soft faule jakby to był RS. Aż się Looney zagotował. Chłopaki z Kings są szybkie i skoczne, ale Monk to ma star bonus jakby jeszcze grał w Lakers (shots fired!) 

Trzecie primo (jednak będzie o Greenie) - DG naprawdę jest debilem, ale defensywę i morale tej drużyny trzyma naprawdę dobrze. Może być trudno wygrać G3 "na chłodno". Kiepski początek i szybko może się zacząć nerwy i sraczka. Dużo bardziej wolałbym krzyczącego Greena, głośne trybuny i (pozytywnie) agresywnych Warriors od pierwszych minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian

nie wiem w jakim ty kraju żyjesz,ale tutaj w PL policja zajmuje sie poszukiwaniem telefonów, i spacerowaniem po Zoliborzu i wokół Nowogrodzkiej.

Poczytaj co to znaczy ekstraordynaryjne, a potem przeczytaj jeszcze raz ten temat - gdzie defacto kibice róznych druzyn, roznych opcji wieszali psy na Green,

 

Bo szczerze mówiąc dokladnie są sytuacje vide Houston gdzie temat nie zyje a uaktywnia się gdy ktos sie napierd.. 

I uważasz, ze wrzucenie filmiku z mniej wiecej podobnie nietypowa sytuacja to jakies płakanie? 

Tak własnie kibice GSW teraz wrzucaja te soft faule - Saba, Monk,  - analizując jak to mogło być nieodgwizdane , doszukują się 7 dna w tym kto pracuje dzisiaj dla NBA, a wcześniej pracował dla Kings, GSW, kto dla Burger Kinga, a kto dorabiał na pronhubie..

@kao chen

czekam na jakies sytuacji - filmki deptania po klacie zawodników w koszykówce i przejscie po tym do porzadku dziennego...

poczekaj, poczekaj, to ten soft basketball skonczyl sie wypier... Artesta na 70 spotkań w 2004, bo dzisiaj Green za totalne poburzanie kibiców dostal 1 mecz zawiasów. To chyba jednak tolerancja na "soft basketball " się zwiększyła.

 

Ja tak naprawde nie wiem za co on został zawieszony czy za faul, czy oni by zlali ten faul wlasnie koncząc na tym wywaleniu go z 8 min meczu gdyby nie zachowywał się jak Hulk Hogan w WWE  (za Shanonem Sharpem) wzgledem publiki.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Jakby jeszcze chlop potrafil sie od ziemi oderwac i skakac, to by robil jeszcze bardziej chore numerki jesli chodzi o zbiorki.

Zgodnie z przewidywaniami latwy W Warriors, chociaz jakbym byl fanem Warriors to mocno by mnie nie pokoila forma Poola. W trzech meczach 12 ppg na 30 FG% to jakis koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poole ma problem sobie wykreowac jakiekolwiek miejsce do rzutu bo Kings ogolnie zajebiscie bronia na obwodzie

wynik jest mylacy, atak nie dojechal w Sacto i Sabonis, on chyba w garbage time te swoje staty nabil bo 3 kwarty byl kompletnie nieobecny i dal sie zdominowac Looneyowi

pasywny perfomance na miare Anthonego Davisa

mecz byl calkiem wyrownany przez 3q i decydowalo to ze Kings nie mogli trafic zadnej trojki poza Foxem

dalej GSW wyglada slabo, w ogole Barnes to idealny matchup na Wigginsa, oni nawet wygladaja fizycznie tak samo, smieszne ale Kings na prawde ida maczup w maczup z Warriors

Monk zagral bardzo slabo, slabe decyzje, Mitchell byl zajebisty ale bez trafiania za 3 na wyjezdzie nie pograja i bez Sabonisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.