Skocz do zawartości

WC 1st RD: Kings(3) vs. Warriors(6)


rw30

kto wygra?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?

    • Kings 4:0
      0
    • Kings 4:1
      0
    • Kings 4:2
    • Kings 4:3
    • Warriors 4:3
    • Warriors 4:2
    • Warriors 4:1
    • Warriors 4:0
      0


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, rw30 napisał:

 

 

P.S. byłem zaskoczony, że jak krzyczał tam do kibiców, to nikt z coaching staffu czy z ławki nie podszedł i go nie odciągnął. Albo go majo dość, albo się bojo, żeby nie skończyć jak JPoole, albo po prostu stwierdzili, że jest na tyle duży że ma być odpowiedzialny za siebie i tyle. Mimo wszystko zaskoczka

Tam sporo kibiców ochrona wywlekła z hali bo się rzucili na Draya, jak ktoś oglądał na żywo to było widać , (z powtórki to wycieli ) między innymi taką babkę dosyć dobrze odżywioną co bym nie chciał jej na rękach  nosić .,Moim zdaniem powinien dostać dwa mecze zawiechy, jeden mecz za chamski faul, a drugi za bezczelne prowokowanie publiczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladnalem sobie pare porannych programow o NBA bo lubie trzymac reke na pulsie i to jak umniejszaja wszedzie temu co zrobil Draymond mnie... dziwi?

argumenty typu "widzielismy gorsze rzeczy w walkach"

albo "jakby go na prawde chcial nadepnac to by sie na niego popatrzyl"

coooooooo????

zwlaszcza ze gosc mial pierdyliard miejsca zeby postawic noge gdziekolwiek i nie odpychac sie calym ciezarem ciala do wyskoku od chlopa, ja wiem ze lubimy bagatelizowac, Sabonis udawal blabla, tez gram w kosza tez na jego miejscu lezal bym na ziemi jak najdluzej jak przeciwnik robi taka glupote zeby moja druzyna na tym jak najbardziej skorzystala

ale on na prawde mogl go uszkodzic, w bardziej lajtowych sytuacjach zdarzaly sie kontuzje

jak dla mnie wszystko mniej niz 2 mecze bedzie nieadekwantna kara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Ja nie zapomnę jak w zeszłym roku nie dostał T bo sędzia stwierdził, że w finałach tlza coś takiego nie daje technika. W sumie się należał ale nie skoro to finał to nie da i już. Nie mam nic do GSW, Stefka lubię ale temu bucowi życzę wylotu.

Mam dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Ja nie zapomnę jak w zeszłym roku nie dostał T bo sędzia stwierdził, że w finałach tlza coś takiego nie daje technika. W sumie się należał ale nie skoro to finał to nie da i już. Nie mam nic do GSW, Stefka lubię ale temu bucowi życzę wylotu.

no w tym meczu, podczas jednego z osobistych Sacto jak gosc werbalnie usiadl na jednym z pasiastych to darl na niego ryja przez cale 2 osobiste bez przerwy, ktos inny by na pewno skonczyl z dachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marceli73 napisał:

Zeby tylko Sacramento nie przestraszyło się że mogą wygrać

Jeśli usadzą Greena na jeden przynajmniej, to brak 0-3 będzie strasznym frajerstwem, na dobrą sprawę to nikt w GSW nie zachwyca, Stefek niby trzyma poziom, ale to nie jest ten totalny prime jak tu się niektórzy podniecali, Klay w obronie staje się powoli karykaturą siebie sprzed lat, Wiggins bez rytmu, Poole ma w tej serii 29.4fg% 

Do tego dojdzie niebywała presja widowni w hali i w ogóle każdy będzie oczekiwał od nich zwycięstwa czy z Greenem czy bez, rok temu łatwo było się rozkręcić slalomem pomiędzy Bartonem, a Jeffem Greenem, tutaj są ciężary, oby Brown rzucił Mitchella na Stefka dłużej niż na 7 minut 

roboczo stawiał bym tu 1-4

jak pozwolą grać Greenowi to ja nie wiem... to będzie totalny upadek już i tak wątpliwej moralnie ligi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jeśli usadzą Greena na jeden przynajmniej, to brak 0-3 będzie strasznym frajerstwem, na dobrą sprawę to nikt w GSW nie zachwyca, Stefek niby trzyma poziom, ale to nie jest ten totalny prime jak tu się niektórzy podniecali, Klay w obronie staje się powoli karykaturą siebie sprzed lat, Wiggins bez rytmu, Poole ma w tej serii 29.4fg% 

to wszystko się zgadza, a przy tym wszystkim GSW mogło wygrać G1 a G2, już bez greena, bodajże na 2min przed końcem Sacto było +1. Także ten

19 minut temu, lorak napisał:

dla krytykujących Sabonisa, wygląda jakby naprawdę chciał chronić głowę:

 

Lorak being Lorak having too much time 

Jak już leżał na ziemi całymi plecami i wtedy zaciskał uchwyt to przed czym chronił głowę? 

 

 

co nie zmienia faktu, że jak zwyzywasz sąsiada przez płot a on ci w odwecie zastrzeli dziecko no to krzesło elektryczne mu się należy, nawet jeśli Domas zaczął (a mniej lub bardziej umyślnie zaczął) to to nie umniejsza chamstwa Greena

 

w ogóle to szacun dla Sabasa, umyślnie, nie umślnie czy chooj wie jak, to mogła być prowokacja /  zagranie które przeważy szalę wyrównanej dotąd serii na korzyść Sacto

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rw30 napisał:

to wszystko się zgadza, a przy tym wszystkim GSW mogło wygrać G1 a G2, już bez greena, bodajże na 2min przed końcem Sacto było +1. Także ten

no ja piszę o scenariuszu bez Greena, 7 minut bez swojego najlepszego obrońcy to jakby nie cały mecz

jednocześnie Kings kaleczą trójki, więc można to zawsze odwrócić w stronę większego progresu gry Kings

 

 ciekawe czy ta "nagroda" bardziej zmobilizuje Foxa czy wręcz przeciwnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasne chcialem napisac ze steph zeby wygrywac to potrzebuje alltime supportu najlepiej kilku alltimersow haha  ,  ale patrze na srodku hali logo kings , wiec na razie nic jeszcze sie nie stalo ,  gospodarz wzial swoje ,  mecze w miare close , oskar dla sabonisa oczywiscie , polowal na greena caly czas i upolowal .   dreymond oczywiscie nie wytrzymal i musial podeptac litwina , a  przeciez domantas lapal go ewidentnie za nogi i sam pierwszy faulowal .    przypomne ze green rowniez w serii z lebronem dojebal podobnego fejla .  caly sezon sabonis byl lekko  wqurwiajacy  po bronionej stronie ale w tej serii ogarnał  difens calkiem ok .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wiekszosc krytykuje tylko greena i domaga sie jakis nierealnych kar (2 wzwyz),a tak naprawde to zaczal litwin:

- chamsko pociagnal klaya, sam przy tym upadl i od tego sie zaczelo

szkoda,ze jakos tutaj nie piszecie,ze mogl urwac klayowi ramie za to skomlecie nad losem biednego sabonisa,bo niby mogl miec pogruchotane żebra...

 pod drugie po co lezac na ziemi chwycil noge draya ? lapiac go w ten sposob ( i mozliwie, ze ja przy tym wykrzywiajac) mogl spowowac jego kontuzje kostki.

ale to oczywiscie nie pasuje do narracji, bo faule sabonisa (na klayu i draymondzie) byly soft ,a greena to juz ciezkie przestepstwo.

ktos wam pluje w twarz (sabonis). wypierdalacie mu bule na ryj (dray). typ (sabonis) idzie na policje i was pozywa.

jakby sabonis nie zaczal, to dray by ta nie zareagowal.

 

wg mnie nie bedzie zadnego zawieszenia i dobrze !

 

o tym filmiku tez jakos nikt laskawie nie wspomni...

https://streamable.com/35xi1e

crunch time, jedna sytuacja moze wplynac na wynik meczu,a tu referaty na 3 strony o zachowaniu greena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tutaj też nie chodzi tylko o faul, a następnie podburzanie kibiców 

a potem komentowanie, że to był FUN

 

Przypominam, że jak Brook Lopez i Trey Lyles zcieli sie w meczu i zaczęli szarpać za koszulki to Lyles wyłapał jeden mecz zawiasów. 
Jesli Green nie dostanie - nawet nie chodzi o faul, ale za poburzanie kibiców to będzie smieszne.

 

@jordan20Jeśli typ napluł ci w twarz, a ty łamiesz mu kości, to znaczy że 

a) masz poważny problem z anger managment 

b) uzyłeś nieodpowiednich metod do ochrony swojego dobra.

Własnie i to pokazuje ( te 3 strony elaboratów o zachowaniu) jaka ta sytuacja dla większości forum  - kibiców, którzy rozne mecze widzieli - była ekstraodrynaryjna. 

A ty tutaj wpadasz i gadasz - ze o co cho, że ogólenie spoko.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.