Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ely3 napisał:

A czemu Ty uważasz ,ze jej dokonania sa mniej ważne od Kopernika?

Kopernik dokonał odkryć w dziedzinie astronomii, ekonomii i geometrii. 3>2

 

12 minut temu, ely3 napisał:

Ale my to wszyscy wiemy ,ze masz sporo kompleksów i się musisz dowartościowywać na tym forum... I tylko słabo ic to wychodzi, A potem biegasz z płaczem jak małe dziecko.. Bo znowu ktoś Cie skrzywdził

Infantylny z Ciebie chłopak. I w sumie nei dziwi ,ze wybrałeś sobie Roksi jak obiket westchnień. Wcale a wcale wybór nie dziwi

Czy ja wiem czy mi to nie wychodzi, co czytam Twoje posty, od razu czuję się bardziej dowartościowany. Pełnisz podobną funkcję do Delty, ogólnie ten sam poziom. 

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

zakładając, ze ma 50 cm więcej i proporcjonalne łapy do wysokości to ma dodatkowych kilka cm zasięgu więcej na starcie, to jako absolwent uniwersytetu medycznego chyba jesteś skłonny zgodzić się, ze to spory handicap zważywszy ze średni wyskok gracza NBA z nabiegu to jakieś 75cm

Ale co uważamy za osiągnięcie? Giannis ma 213 cm i w związku z tym jego dokonania we wsadach są mniejsze od jakiegoś gościa z 163 cm wzrostu, co zrobi wsada na Orliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, agresywnychomik napisał:

skonczylem :D, glosowanie ciezsze niz cale to draftowanie

dokładnie. na razie przerobiłem 5 kategorii i fajna zabawa, ale dużo trzeba pogrzebać, bo sporo nazwisk nie znam. tak więc @Reikai zrób może deadline do końca weekendu.

1 minutę temu, julekstep napisał:

a Ty zamiast Tarskiego propsować to się tutaj głupotami zajmujesz

spokojnie, w głosowaniu zapropsuję. aczkolwiek masz kilka ciekawszych picków.

26 minut temu, Koelner napisał:

takim ziomkiem że po 73 latach jego działa trafiło na indeks ksiąg zakazanych i zgadnij kiedy go zdjęto :P tuż przed powstaniem listopadowym :)

no tak, ale trafiło prawie wiek po jego śmierci, więc raczej za życia żadne stosy mu nie groziły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

dokładnie. na razie przerobiłem 5 kategorii i fajna zabawa, ale dużo trzeba pogrzebać, bo sporo nazwisk nie znam. tak więc @Reikai zrób może deadline do końca weekendu.

Dajcie spokój, siedzę w robocie i od 2h zastanawiam się kto przed kim, boli mnie mózg.Już wolę pracować.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Kopernik dokonał odkryć w dziedzinie astronomii, ekonomii i geometrii. 3>2

A jakiego to odkrycia dokonał? PRzecież jego praca to jest synteza wcześniejszych teorii heliocentrycznych.. Twierdzisz ,ze to Kopernik odkrył ,że Ziemia się kręci wokół Słońca?

I możesz nam przypomnieć jakie to dokonania w dziedzinie chemii dokonał Bohr czy Roentgen ,zę stawiasz ich w jednym szeregu ze Skłodowską?

Ona była wybitna zarówno z chemii jak i fizyki . Oni tylko z fizyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

A jakiego to odkrycia dokonał? PRzecież jego praca to jest synteza wcześniejszych teorii heliocentrycznych.. Twierdzisz ,ze to Kopernik odkrył ,że Ziemia się kręci wokół Słońca?

 

Nie, twierdzę, że Kopernik pierwszy to wykazał.

22 minuty temu, ely3 napisał:

I możesz nam przypomnieć jakie to dokonania w dziedzinie chemii dokonał Bohr czy Roentgen ,zę stawiasz ich w jednym szeregu ze Skłodowską?

Bohr tworząc model atomu wykazał w jaki sposób pojawiają się właściwości chemiczne pierwiastków.

Przy okazji chemia to poddziedzina fizyka i wszystko w chemii wynika z fizyki. Wyodrębniono to jako sztuczny podział(chyba że podasz jakieś całkowicie obiektywne, wynikające z właściwości praw wszechświata kryteria podziału), to tak jakby powiedzieć, że jedna osoba ma dokonania tylko w matematyce, a druga w matematyce i geometrii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

W każdym ATF.

W tym formacie jednak to ważniejsze, w koszykarskich atf często 2-3 początkowe wybory ustawiają Cię na cały draft. Tutaj jednak tak nie było.

W dniu 14.03.2023 o 09:14, Reikai napisał:


-Jako organizator, czy tez popychacz tej zabawy dalej deklaruje sie, ze zamawiam jakis dobry trunek zwyciezcy na wskazany adres. Jesli ktos nie pije( @fluber ? nie wiem, zgaduje ze moze tak byc), to rownowartosc tej flachy przeznaczam na wskazany przez zwyciezce cel. Wygrany ma prawo wybrac trunek sam, ewentualnie z pomoca jesli panowie sie zgodza @ignazz ktory ma chyba wiedze w temacie, oraz @ely3 ktory na pewno ma wiedze w temacie rudej, wiem bo polewal. 200 letnie whisky to nie bedzie, ale amareny z biedronki tez nie kupie.

To tak zeby zmotywowac do glebokiego researchu na ostatnie picki !

Zgadza się, ja nie piję i biorąc pod uwagę to jak mnie lubi większość głosujących pewnie nie wygram, ale zachęcam innych zawodników żeby zamiast flaszki też rozważyli cel charytatywny gdyby wygrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, agresywnychomik napisał:

W tym bardziej, bo slabszego picku nie mozesz usprawiedliwić potencjalnym fitem.

Tak tylko piszę, że ostatnie trzy-cztery koszykarskie ATF-y też wygrali zamulacze biorący bezpieczne wybory. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Zgadza się, ja nie piję i biorąc pod uwagę to jak mnie lubi większość głosujących pewnie nie wygram, ale zachęcam innych zawodników żeby zamiast flaszki też rozważyli cel charytatywny gdyby wygrali

wszelkie proby PRowe (branie na litosc tez taka jest) powinny byc zakazane podczas ciszy wyborczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.