Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Curie w rankingach światowych jest w ścisłej topce. Kopernika tam nie ma. A widziałem nawet rankingi że Curie była tylko za Newtonem i Einsteinem. 

Ale to tylko takich polpoprawnych z punktami za płeć. Podobnie jak gdzieś widziałem Hypatię w 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Curie w rankingach światowych jest w ścisłej topce. Kopernika tam nie ma. A widziałem nawet rankingi że Curie była tylko za Newtonem i Einsteinem. 

https://www.discovermagazine.com/the-sciences/the-10-greatest-scientists-of-all-time

Może to nie jest najbardziej elitarny magazyn naukowy ale też nie jakiś Super Express.. Tam jest nr 2  a w ogóle Kopernik to prawie zawsze jest nizej od Galileusza.. Kopernik oczywiście dokonał pewnego przewrotu w myśleniu 

6 minut temu, julekstep napisał:

a to byly listy all time czy tylko od ktoregos wieku? 

All time jak masz powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

https://www.discovermagazine.com/the-sciences/the-10-greatest-scientists-of-all-time

Może to nie jest najbardziej elitarny magazyn naukowy ale też nie jakiś Super Express.. Tam jest nr 2  a w ogóle Kopernik to prawie zawsze jest nizej od Galileusza.. Kopernik oczywiście dokonał pewnego przewrotu w myśleniu 

Właśnie najpierw sam znalazłem w googlach i lolnąłem. Super Express by nie stworzył gorszego. Ada Lovelace i Rosalind Franklin w pierwszej 10 to k**** jak wsadzić Olisadebe na listę 10 najwybitniejszych Polaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RappaR napisał:

JP2 żaden pewniak. Ja na przykład mam go nisko i dam na ostatnim miejscu. Kiedyś szanowałem go i bym pewnie dał na pierwszym miejscu, ale posty @jackuświadomiły mnie, że ukrywał pedofilię i dlatego nikt, kto jest przeciwny pedofili nie może z czystym sumieniem dać go wyżej niż na 12 miejscu 

dlatego wybrałeś Rolsi Węgiel na najlepsza dupe w historii Polski? xd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

2032

Delorean Back To The Future GIF - Delorean Back To The Future - Discover &  Share GIFs

patrząc na jej przebieg to w 2032 będzie wyglądała gorzej niż Dereszowska (btw u mnie kończyła na 11 Roxie!)

3 minuty temu, RappaR napisał:

marzec 2023

no nie wiem Rappar xd jeszcze 2 miesiące temu na randkę byś ja mógł zabrać co najwyżej do starbucksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.