Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@julekstep dyskusja zaczęła się od naszego społeczeństwa i sarkazmu wśród polskich gospodyń domowych i z racji socjalizmu te popularne w USA seriale w latach 70 czy 80 były w naturalny sposób ograniczane przez cenzurę komunistów. Dlatego taka „niewinna” seria z Brazylii gdzie bohaterowie mieli u nas status bogów rozwinęła się mocniej. Tu nie dyskutujemy o wyższości brazylijskich nad amerykańskimi tylko z przyczyn politycznych pierwszy który na masowa skale ogarną wyobraźnie widzów była NI. 
dlatego serial Dynastia z 1981 miał u nas premierę w 1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Deltus w środku stawki, doceniam takie picki wychodzące poza schemat.

Dwie najtrudniejsze kategorie do oceny dla mnie to był Antypolak i Aktywizm, w jednym i drugim było dużo z(za dużo) nazwisk które imo nie spełniały kryteriów tej dyscypliny

2 minuty temu, julekstep napisał:

nom

to tak jak z głosowaniem na moich

 

albo ktoś jest antysemitą albo nie

(ely3 mi napisał na priva że może dawać bany za antysemityzm przy głosowaniu - just sayin)

mam nadzieje ze „Żyd od Julka” to nie jest przykład antysemityzmu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@julekstep dyskusja zaczęła się od naszego społeczeństwa i sarkazmu wśród polskich gospodyń domowych i z racji socjalizmu te popularne w USA seriale w latach 70 czy 80 były w naturalny sposób ograniczane przez cenzurę komunistów. Dlatego taka „niewinna” seria z Brazylii gdzie bohaterowie mieli u nas status bogów rozwinęła się mocniej. Tu nie dyskutujemy o wyższości brazylijskich nad amerykańskimi tylko z przyczyn politycznych pierwszy który na masowa skale ogarną wyobraźnie widzów była NI. 
dlatego serial Dynastia z 1981 miał u nas premierę w 1990

ale Klan leci od 97

w 97 moja babcia miała już na koncie luźno z tysiąc odcinków mody

więc pls

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

mam nadzieje ze „Żyd od Julka” to nie jest przykład antysemityzmu xd

PDW mordeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:
11 minut temu, Sewer napisał:

Wszystkie jedynki dajcie na siebie? Nie wiem czy moralnym jest nie postawić na deltusia w antypolaku 🤨

xD

wygląda na to że to będzie taki pick gdzie będzie albo 1sze albo ostatnie miejsce

nic pomiędzy :P 

Nie oszukujmy się. Rozpoznawalność międzynarodowa tego picku jest na znikomym poziomie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

nom

to tak jak z głosowaniem na moich

 

albo ktoś jest antysemitą albo nie

(ely3 mi napisał na priva że może dawać bany za antysemityzm przy głosowaniu - just sayin)

No to patrząc na antysemityzm Chmielnicki też GOAT.

https://trobalblog.wordpress.com/2010/08/28/powstanie-chmielnickiego-sprawa-zydowska/

Już ksieguję  maxa od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Ze DLT - DeLTus?

nom

jego 3cie czy 4te konto :)

50 twarzy Deltusia!

Teraz, DRK napisał:

No to patrząc na antysemityzm Chmielnicki też GOAT.

https://trobalblog.wordpress.com/2010/08/28/powstanie-chmielnickiego-sprawa-zydowska/

Już ksieguję  maxa od Ciebie.

no polecałem ci książkę Singera przecież w opisie, gdzie Chmielnicki jest ekwiwalentem Hitlera na potrzeby historii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.